Şimdi Ara

★★★ LG G3 STYLUS ANA KONU ★★★ LOLİPOP GELDI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
2
Favori
10.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende çift hatlı olanından var, ama işletim sisteminde bir değişiklik göremedim ben. sadece çift hat kullanım özellikleri var ekstradan. eğer yurtdışında çıkmışsa sizin cihazlarınıza da gelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

quote:

Orijinalden alıntı: portative

Selam arkadaşlar. Ben de bugun eşime alacağım. Bende G3 var, lolipoptan memnunum; ama sizler stylus'a lolipopkurmayın demişsiniz.
    Telefonu aldıktan sonra hiç bir güncelleme yapmadan kullanalım mı şekilde?

Aynen hocam, sakın lollipop kurmayın. Telefon darboğaz yaşıyor, kasmalar, donmalar adamı sinir ediyor.

Ben programları bile güncellemiyorum, sıkıntısız ve kasmasız kullanıyorum. Ama program çalışmak için güncel sürümü istiyorsa o zaman mecbur kuracaksınız...

Benim telefon çift hatlı değil ama benhttp://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=118 burdaki romları denedim en çok 45.sırada olan arap emirliklerinin çift hatlılar için ARE/UNITED ARAB EMIRATES V20b LGD690 rom 'u beğendim.Ya da benim telefona bu rom yaradı Yani kitkata dönmeyi düşünürken lolipop hoşuma bile gitti.Hem şarj kitkatı hiçte aratmıyor.Telefonu avea dan almıştım bunu da belirtmekte fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: futimuti

quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

quote:

Orijinalden alıntı: portative

Selam arkadaşlar. Ben de bugun eşime alacağım. Bende G3 var, lolipoptan memnunum; ama sizler stylus'a lolipopkurmayın demişsiniz.
    Telefonu aldıktan sonra hiç bir güncelleme yapmadan kullanalım mı şekilde?

Aynen hocam, sakın lollipop kurmayın. Telefon darboğaz yaşıyor, kasmalar, donmalar adamı sinir ediyor.

Ben programları bile güncellemiyorum, sıkıntısız ve kasmasız kullanıyorum. Ama program çalışmak için güncel sürümü istiyorsa o zaman mecbur kuracaksınız...

Benim telefon çift hatlı değil ama benhttp://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=118 burdaki romları denedim en çok 45.sırada olan arap emirliklerinin çift hatlılar için ARE/UNITED ARAB EMIRATES V20b LGD690 rom 'u beğendim.Ya da benim telefona bu rom yaradı Yani kitkata dönmeyi düşünürken lolipop hoşuma bile gitti.Hem şarj kitkatı hiçte aratmıyor.Telefonu avea dan almıştım bunu da belirtmekte fayda var.

Hocam arab romu da olsa lollipop sıkıntılı. Siz kitkat kurun lolipop' tan sonra ne demek istediğimi anlarsınız....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bugün çift sim kartlı modelini aldık golddan. sonuç olarak 5e güncellemeyin mi diyorsunuz ?

telefonu ilk alıp açtığımızda içinde kingroot uygulaması vardı. telefonla böyle bişi mi geliyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spica7 -- 19 Temmuz 2015; 1:31:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spica7

bugün çift sim kartlı modelini aldık golddan. sonuç olarak 5e güncellemeyin mi diyorsunuz ?

telefonu ilk alıp açtığımızda içinde kingroot uygulaması vardı. telefonla böyle bişi mi geliyor ?

kingroot uygulaması vardı diye hatırlıyorum benim cihazdada, ancak rootlu değildi. teşhir ürünü almadınız değil mi?

5e güncellemeyin şimdilik isterseniz, ben kitkatta kullanıyorum. lollipop kullanıp geri dönüş yapan çok kişi var.
  • Arkadaşlar Bu telefonu root'lama ve recovery nasıl yüklenir detaylı bilgi verebilirmisiniz rica etsem?
  • nillkin marka kılıf ve spigen mıknatıs klibi kullanıyorum. kılıf kalitesi güzel ancak kapanmıyordu, spigen ile çözdüm bunuda. ancak mıknatıs zamanla üzerindeki kaplamayı atacak gibi görünüyor.

telefon rootlama olayı için iroot var, kitkat uyumlu. xdadevelopersta konusu var. isteyen olursa özel mesajla link gönderebilirim. buraya alıntı yapmak, direk link paylaşmak forumun kurallarına aykırı mı bilmiyorum, değilse buradan da paylaşabilirim.

★★★ LG G3 STYLUS ANA KONU ★★★ LOLİPOP GELDI

★★★ LG G3 STYLUS ANA KONU ★★★ LOLİPOP GELDI ★★★ LG G3 STYLUS ANA KONU ★★★ LOLİPOP GELDI ★★★ LG G3 STYLUS ANA KONU ★★★ LOLİPOP GELDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aoe_ -- 21 Temmuz 2015; 11:17:06 >

• Arkadaşlar root konusunda yardım edermisiniz lütfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smrt_Sistem

Arkadaşlar root konusunda yardım edermisiniz lütfen?

özel mesaj gönderdim, geri dönüş yaparsanız dediğim hususta yardımcı olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aoe_

quote:

Orijinalden alıntı: Smrt_Sistem

Arkadaşlar root konusunda yardım edermisiniz lütfen?

özel mesaj gönderdim, geri dönüş yaparsanız dediğim hususta yardımcı olurum.

Üstad teşekkür ederim. Allah Razı Olsun.
    Sanırım sizin verdiğiniz bilgi kitkat için ama bana lolipop Android 5.02 için root lazım.
  • Arkadaşlar bu telefonun custom romları konusunda yardımcı olurmusunuz. Kitkat ve lolipop
  • Arkadaslar benim telefonun ekraninda beyaz bir leke cikti.olu piksel oldugunu dusunuyorum.bunun nedeni nedir?cihazi servise verirsem ön panelmi degisir sizce?cihazimi 25mayista almistim.
    Sorunum su fotograftakine benzer bir sorun:
    https://store.donanimhaber.com/79/55/a5/7955A5CD48A3F181BC0F21D1CCA90149.jpg
    Yorumlarinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dixon Jr.

Arkadaslar benim telefonun ekraninda beyaz bir leke cikti.olu piksel oldugunu dusunuyorum.bunun nedeni nedir?cihazi servise verirsem ön panelmi degisir sizce?cihazimi 25mayista almistim.
    Sorunum su fotograftakine benzer bir sorun:
    https://store.donanimhaber.com/79/55/a5/7955A5CD48A3F181BC0F21D1CCA90149.jpg
    Yorumlarinizi bekliyorum.

ölü piksel testi yaptınız mı?

sorunun neden kaynaklandığını ya da nasıl çözüleceğini bilmiyorum, ancak telefon güneşte kalınca böyle lekeler oluşabiliyor ekranda. bizzat başıma geldi ve ölü pikselden değil demişti servis, zaten ekranı yaptıramadan anakartı yaktım telefon mefta oldu.

• aoe_ kullanıcısına yanıt
    Evet yaptim.her renkte orasi oyle belli oluyor.servis ne dedi size?tamir etmedilermi?sizin stylusun anakarti niye yandi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dixon Jr.

Evet yaptim.her renkte orasi oyle belli oluyor.servis ne dedi size?tamir etmedilermi?sizin stylusun anakarti niye yandi?

servis ölü pikselle bunun ayrı şeyler olduğunu söylemişti. ekranın üzerinde bir film daha varmış, onun yıpranmasından kaynaklanıyor demişti.

bunu yaşadığım telefon discoverydi. ekranı yaptıramadan anakartı yaktım. bir dahada yaptırmadan stylus aldım. stylus şimdilik taş gibi maşallah.
  • Bende bugün valideye aldım bu telefonu, Nokia X3'ten sonra iyi geldi gözüne ama dokunmatikle yeni tanışıyor kendisi. En büyük dezavantajda o zaten :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aliekspressten g3 diye aldığım gelince g3 stylus çıkan iki adet Nillkin kılıfı geliş fiyatından verebilirim. Rengi ve şekli aşağıdaki gibidir.
    http://www.casesinthebox.com/images/v/201412/nillkin-sparkle-series-slim-flip-leather-case-cover-for-lg-g3-stylus-d690-gold_p20141204152943499.jpg
  • Ben alabilirim.
  • Ben de note3'ümü eşime verip bundan aldım. Bir iki güne gelecek. Acaba 4.5G destekliyor mu merak ettim :)
  • Lollipop yükleyip piman olup geri 4.4.2 ye dönenlerdenim bende. orjinal kdz den yükleme yaptım sorunsuz çalışıyor. Şöyle bir sıkıntım var uygulama güncelleme merkezinde yüklenecek uygulama görünmüyor tüm uygulamalar yüklü diyor. Buyüzden ne hesap makinesi var ne el feneri nede lg smart world. bu uygulamaları nasıl yükleyebilirim. güncelleme merkezinde olan uygulamaları.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.