Şimdi Ara

★★★ LG G3 STYLUS ANA KONU ★★★ LOLİPOP GELDI (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
2
Favori
10.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kargo ucreti vs odermiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dixon Jr.

Kargo ucreti vs odermiyim?

Yukarıdaki web sitesinde telefon numaraları var. Ararsanız ve servise telefon göndereceğinizi söylerseniz size Yurtiçi kargo için anlaşma kodu veriyorlar. Adrese falan gerek yok, anlaşma kodu ile ücretsiz gönderiyorsunuz.
  •  ★★★ LG G3 STYLUS ANA KONU ★★★ LOLİPOP GELDI

LG G3 sanarak sipariş verdiğim LG G3 Stylus Nillkin kılıfları gelis ücretinden veriyorum. 2 adet kılıf muvcut. Aldığım satıcı aşağıda.

http://www.aliexpress.com/item/Original-Nillkin-Sparkle-Series-Circle-View-Window-Wallet-Flip-Cover-Leather-Case-For-LG-G3-Stylus/32263988598.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnadnan -- 28 Eylül 2015; 14:32:41 >

• Arkadaslar bugun acayip bir sorunla defalarca karsilastim.Zaten halihazirda ekraninda beyaz leke sorunu bulunan telefonum bugun 3kere kapanip acildi kendi kendine.Asil anormal olan cihaz tam olarak kapanmiyor sadece acilis ekrani gelip duruyor.Yani telefon kapanmadan acilip duruyor.Bu olay tam 3 kere oldu.Sorun neden kaynaklaniyor sizce?servisemi vermeliyim?

• 2 aylık lg g3 stylus ' un şarj cihazı telefonu şarj etmiyor.Başka bir telefonun şarj cihazıyla şuanda telefonu şarj ediyorum.
    Şarj cihazı garanti kapsamına giriyormu? Giriyorsa telefonla berabermi göndermem gerekiyor?? Yada gidip yeni şarj aleti alacağım.
  • Arkadaşlar an itibariyle eşimin ekranında beyaz leke olan G3 Stylus cihazı serviste 12. (onikinci) işgünü sonunda kapalı kutu G4 Stylus modeli ile değişim yapıldı.

Değişim nedeni: 6 ay içinde arıza vermiş olması. Eşimin telefonu 3.5 aylıktı. Yeni tüketici yasasına göre 6 ay içinde arıza yapan cihazlar ayıplı mal kategorisine giriyor ve tamirat yerine birebir değişim yapılması gerekiyor. Gelin görün ki ülkemde sattıktan birkaç gün sonra arızası ortaya çıkan cihazlar için bile uygulanmayan bu kanunu yerine getirdiği için LG yetkili servisi çok takdir ettim.

Değişimde gelen G4 Stylus H542 modeli olup, çoğu yerde satılan 4 çekirdekli (Snapdragon 410 - 12. GHz) işlemci ve Andreno 306 ekran kartlı H635 modeli değil de, 8 çekirdek işlemcili (MTK MT6589 - 1.4 GHz) ve MALI 450 MP4 ekran kartlı model. Cihazın ekran 5.7 inç ve HD ekran olması gerçekten cihazı çok başarılı yapmış. Kamera 13 MPix arka kamera ve 5 MPix ön kamera. Arka kamera lazerli odaklama özelliğine sahip ve iki kamera da çok başarılı. Ekran Gorilla Glass 3 ile kaplı ve bu kaplama ekranı dayanıklı yapmasının yanında ekran kapalıyken pürüzsüz ve parlak görünümü ile kalite ve sağlamlığını belli ediyor. Üzerinde Android 5.0.2 lollipop yüklü ve cihaz yağ gibi akmakta. Eşimin telefonu beyaz renkti ve G4 Stylus'ta karşılığı Çiçek beyazı (Floral White) renk geldi ancak bu renk aslında tam beyaz değil. Çerçevesi ve arka tuşları altın rengi fırçalanmış metal (metal değilse bile ayırt etmek mümkün değil) ve arka kapak desenli krem rengi gibi bir renkte. Arka kamera, lazer, flaş, tuşlar G4'ün birebir aynısı. Cihaz tasarım olarak G4'ün birebir aynısı ancak G4 5.5 inç, G4 Stylus 5.7 inç olduğundan daha büyük. Kalınlık Stylus'ta daha fazla. Ön Ekran G4'ün kavisli yapıda iken G4 Stylus'ta düz bir ekran var.

Özetle cihaz G3 Stylus'un üzerine çok çok başarılı geldi. Özellikle ekran, kameralar (özellikle 5 MP ön kamera), tasarım ve gram kasma yapmadan çalışması bizi çok memnun etti. Tek eksik yanı: IR (kızıl ötesi) göz olmadığı için kumanda özelliğinin olmaması. Eşimin hiç işine yaramayan bu özellik tek tük benim işime yarasa da çok önemsemedim bu eksikliği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 11 Ekim 2015; 21:25:16 >

• bios25 kullanıcısına yanıt
    Telefon ve yaninda verilen tüm aksesuarlar garanti altintadir.yani kulaklik,sarj cihazi hepsi garanti dahilindedir.telefonu isteyebilirler test amacli sorun telefondami test etcekler illa.gosterseniz telin sorunu yok deseniz yine alirlar heralde :D
    Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asgardlı Thor -- 7 Ekim 2015; 23:06:23 >
  • Servisi dün aradim.Telefonu göndermenize gerek yok,telefon kutusuna sadece şarj cihazı ve faturaları koyup gönderin dediler.
  • bios25 kullanıcısına yanıt
    Dogrudur hocam ;)

• arkadaşlar merhaba ben telefonumu ekranındaki sorundan dolayı lg kocaeli yetkili servisi olan anıt elektroniğe verdim.ben telefonumun arıza takibini internet üzerinden nasıl yapabilirim?

• quote:

arkadaşlar merhaba ben telefonumu ekranındaki sorundan dolayı lg kocaeli yetkili servisi olan anıt elektroniğe verdim.ben telefonumun arıza takibini internet üzerinden nasıl yapabilirim?

Anıt elektroniğin internette takip sistemi olduğunu zannetmiyorum. Yine de internette bir araştırayım dedim ve forumda bir arkadaşın başına gelenleri okudum.

http://forum.donanimhaber.com/m_95825123/tm.htm
  • Arkadaşlar telefona 11 mb güncelleme geldi. İndirdi kur dedim sonra güncelleme ekranında eror falan yazdı tam hatırlamıyorum sonra restart yaptı. 10 dakikadır LG ekranında duruyor kırmızı bildirim ışığı yanıp sönüyor.

Sorun nedir tam olarak nası halledebilirim?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: akkolmurat

Arkadaşlar telefona 11 mb güncelleme geldi. İndirdi kur dedim sonra güncelleme ekranında eror falan yazdı tam hatırlamıyorum sonra restart yaptı. 10 dakikadır LG ekranında duruyor kırmızı bildirim ışığı yanıp sönüyor.

Sorun nedir tam olarak nası halledebilirim?

Teşekkürler.

Hocam guncelleme hata nedeniyle yarida kesilmis ve bu nedenle telefonunuz calismaz hale gelmis.

Tavsiyem, bu konunun 3. sayfasinda benim yazdigim kitkat kurulumu anlatimi var. Onu kurmayi deneyebilirsiniz. Eger asamalari dogru yerine getirdiginiz halde kurulmazsa zaten sizin yapabileceginiz birsey yoktur. O zaman servise vermekten baska careniz kalmaz.

Hatta o kurulumu bile denemeden servise verebilirsiniz. Kim bilir belki size de bizim gibi G4 stylus verirler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• thedeparted kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Sorunu bataryayı çıkarıp tekrar takarak ilginç bir şekilde çözdüm. Keşke daha önce okuyabilseydim mesajınızı :)

• Arkadaslar telefonumu degistirdim.konuyu devredicem.konuyu devralmak isteyen varmi?

• quote:

Arkadaslar telefonumu degistirdim.konuyu devredicem.konuyu devralmak isteyen varmi?

Ben de sanırım devralamayacağım konuyu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 20 Ekim 2015; 21:53:02 >
  • Arkadaşlar NOTE 2 cihazım vardı bozuldu. Tamiri mümkün gözükmüyor.
    ''Entegre hatası'' dediler (benim cihaz LTE li yani Türkiye de satılmayan, yurtdışı cihaz)
    Entegre değiştirmek için 300 TL istediler. Ben de şu an kalsın dedim.

https://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/lg-g4-stylus-cep-telefonu-kampanyasi.aspx
    Bu linkteki LG G4 Stylus alsam, özellikle kalem işlemleri Samsung Note 2 nin performansından daha düşük kalmaz değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustakil_Yazar -- 26 Ekim 2015; 15:51:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 27.07.2015 tarihinde mersin forum gold pc'den kardeşime aldığımız g3stylus'u ihtiyaçtan dolayı satıyoruz. 800'e aldık son fiyat olarak 680'e vereceğim.
    İlk günden itibaren kapaklı kılıf ve ekran filmi ile kullanılıyor.
    Teknik, kozmetik her yönden 10/10 durumda.
    Faturası, tüm kutu içeriği vs. herşeyi eksiksiz
    Mersin'de elden diğer şehirlere havale sonrası kargo şeklinde satacağım. Referanslarım mevcuttur.
    Whatsapptan hemen telefonun her açıdan fotoğrafını çekip yollayabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

Arkadaşlar an itibariyle eşimin ekranında beyaz leke olan G3 Stylus cihazı serviste 12. (onikinci) işgünü sonunda kapalı kutu G4 Stylus modeli ile değişim yapıldı.

Değişim nedeni: 6 ay içinde arıza vermiş olması. Eşimin telefonu 3.5 aylıktı. Yeni tüketici yasasına göre 6 ay içinde arıza yapan cihazlar ayıplı mal kategorisine giriyor ve tamirat yerine birebir değişim yapılması gerekiyor. Gelin görün ki ülkemde sattıktan birkaç gün sonra arızası ortaya çıkan cihazlar için bile uygulanmayan bu kanunu yerine getirdiği için LG yetkili servisi çok takdir ettim.

Değişimde gelen G4 Stylus H542 modeli olup, çoğu yerde satılan 4 çekirdekli (Snapdragon 410 - 12. GHz) işlemci ve Andreno 306 ekran kartlı H635 modeli değil de, 8 çekirdek işlemcili (MTK MT6589 - 1.4 GHz) ve MALI 450 MP4 ekran kartlı model. Cihazın ekran 5.7 inç ve HD ekran olması gerçekten cihazı çok başarılı yapmış. Kamera 13 MPix arka kamera ve 5 MPix ön kamera. Arka kamera lazerli odaklama özelliğine sahip ve iki kamera da çok başarılı. Ekran Gorilla Glass 3 ile kaplı ve bu kaplama ekranı dayanıklı yapmasının yanında ekran kapalıyken pürüzsüz ve parlak görünümü ile kalite ve sağlamlığını belli ediyor. Üzerinde Android 5.0.2 lollipop yüklü ve cihaz yağ gibi akmakta. Eşimin telefonu beyaz renkti ve G4 Stylus'ta karşılığı Çiçek beyazı (Floral White) renk geldi ancak bu renk aslında tam beyaz değil. Çerçevesi ve arka tuşları altın rengi fırçalanmış metal (metal değilse bile ayırt etmek mümkün değil) ve arka kapak desenli krem rengi gibi bir renkte. Arka kamera, lazer, flaş, tuşlar G4'ün birebir aynısı. Cihaz tasarım olarak G4'ün birebir aynısı ancak G4 5.5 inç, G4 Stylus 5.7 inç olduğundan daha büyük. Kalınlık Stylus'ta daha fazla. Ön Ekran G4'ün kavisli yapıda iken G4 Stylus'ta düz bir ekran var.

Özetle cihaz G3 Stylus'un üzerine çok çok başarılı geldi. Özellikle ekran, kameralar (özellikle 5 MP ön kamera), tasarım ve gram kasma yapmadan çalışması bizi çok memnun etti. Tek eksik yanı: IR (kızıl ötesi) göz olmadığı için kumanda özelliğinin olmaması. Eşimin hiç işine yaramayan bu özellik tek tük benim işime yarasa da çok önemsemedim bu eksikliği.

Arkadaşlar eşimin telefonu serviste G4 Stylus ile değişmişti. Bugün itibariyle ben de G4 Stylus cihazımı serviste kapalı kutu değişimi sonucu elime aldım. Eğer sizin de elinizde ekranda beyaz leke ya da kasada çatlak sorunu olan LG Türkiye garantili bir G3 Stylus var ise servise göndermenizi tavsiye ederim. Zira servisin elinde G3 Stylus cihazı ya da yedek parçaları bulunmamakta ve G4 Stylus ile değişim yapmakta...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 5 Kasım 2015; 20:40:43 >

• quote:

quote:

Arkadaşlar an itibariyle eşimin ekranında beyaz leke olan G3 Stylus cihazı serviste 12. (onikinci) işgünü sonunda kapalı kutu G4 Stylus modeli ile değişim yapıldı.

Arkadaşlar eşimin telefonu serviste G4 Stylus ile değişmişti. Bugün itibariyle ben de G4 Stylus cihazımı serviste kapalı kutu değişimi sonucu elime aldım. Eğer sizin de elinizde ekranda beyaz leke ya da kasada çatlak sorunu olan LG Türkiye garantili bir G3 Stylus var ise servise göndermenizi tavsiye ederim. Zira servisin elinde G3 Stylus cihazı ya da yedek parçaları bulunmamakta ve G4 Stylus ile değişim yapmakta...

bu işlemler ne kadar sürede oldu ? birde istanbuldaysanız hangi servis ile çözdünüz yazabilirseniz sevinirim ..

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.