Şimdi Ara

Lg G3 mu Note 3 N9005 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben kırgızistandayim bu iki telefon aynı fiyattalar . Sizce hangisini almalıyım uzun suredir arada kaldım . Note 3 Lte cinsinden olan. Büyüklük sorun değil bataryanin uzun gitmesini istiyorum ve sorun çıkarsın istemiyorum . Sizce hangisi arakadaslar?

• LG G3 Alın samsung yazılıma, malzeme kalitesine önem vermiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G3

• İkiside değil, bunların yerine Z2 yada ekran ve telefon az daha küçük olabilir derseniz Z3 Comapct olabilir.
  • destinati0n kullanıcısına yanıt
    Samsung'un malzeme kalitesine önem vermiyor diyip lg almak?

LG de Samsung'da leğen plastiği kullanıyor. Eee? Kore malı alınmaz. Madem malzeme kalitesi dedin. Git Sony al, Htc al, Lumia al.
  • revision kullanıcısına yanıt
    kore mali alinmaz diyip htc oneren insanin ne isi var burda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnfalC

kore mali alinmaz diyip htc oneren insanin ne isi var burda

1- HTC'yi Kore malı sanan insanın ne işi var burada?

2- Malzeme kalitesi olarak HTC, Sony daha iyidir. Buna itiraz mı ediyorsun? Ben de malzeme kalitesi olarak leğen plastiği Samsung, LG yerine bu markaları önermişim. Bunun neyini beğenmedin de saldırıya geçtin a benim evladım?
  • g3 tabiki.g3u bende dusunuyorum dayaniksiz diyorlar ama teknolojik alet bunlar hepsi yaklasik ayni zarari alir. Samsung arayuzunden gına geldi acikcasi.

• revision kullanıcısına yanıt
    yok artik. htc nerenin o zaman.

• HTC Tayvan malı :)

• Ladroa L kullanıcısına yanıt

İşin acı yanı adam burada rezil olacağına, 10 saniye google'dan aratsa bulacak ama ne yazık ki bu örnekte de olduğu gibi araştırmıyoruz, okumuyoruz.

not: Tekrar belirtiyim HTC iyi marka demiyorum, malzeme kalitesi Samsung ve LG'ye basar ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revision -- 9 Kasım 2014; 20:41:19 >
  • tamam vurmayin .insanlar karistirabilir bazi seyleri

• Lg g3 tabiki

• Kamera cok onemli degilse m8 al bence

• quote:

Orijinalden alıntı: revision

Samsung'un malzeme kalitesine önem vermiyor diyip lg almak?

LG de Samsung'da leğen plastiği kullanıyor. Eee? Kore malı alınmaz. Madem malzeme kalitesi dedin. Git Sony al, Htc al, Lumia al.

Hadi samsung leğen plastiği kullanıyor o aşikar.
    LG'nin leğen plastiğini kullandığını nerden çıkardın be bro ?
    LG'nin güncel hiçbir modelinde gövdesinde sıkılaştırılmış cam, metal, aliminyum vs. premium madde yok. Tamamen plastikten üretiliyor.

LG G2'de de gördüğümüz gibi kasa gıcırtısından, diz hizasından düşünce çatlamasına kadar Samsung'dan fazla bir kalite vadetmiyor.
  • quote:

LG'nin güncel hiçbir modelinde gövdesinde sıkılaştırılmış cam, metal, aliminyum vs. premium madde yok. Tamamen plastikten üretiliyor.

LG G2'de de gördüğümüz gibi kasa gıcırtısından, diz hizasından düşünce çatlamasına kadar Samsung'dan fazla bir kalite vadetmiyor.

Burada haklısınız.
    Bak güzel güzel konuşunca anlaşabiliyoruz
    Ama iğneleyici sözlerle baltacı üslupla konuşmak ile bir sonuca varamıyoruz lütfen bariz konuşma şeklinize özen göstermenizi tavsiye ederim.

İyi günler.
    Karşımdaki güzel konuştuğu sürece daima güzel konuşurum.

Bazen insanın sabrını taşırıyorlar. Çoğunluğu LG G2 fanboyları olmak üzere, bir gün içinde yediğim hakareti tahmin bile edemezsiniz.
  • g3
  • quote:

G3mu note3mu konusundan tayvan kore muhabbetinden yine sozu g2 ye baglayip g2ye gomdun ya helal olsun.

Bu arada konuyu acan arkadas,ikisi arasinda alabiliosan 32lik g3 almani oneririm.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.