Şimdi Ara

LG G3 Ekran Kararma Sorunu Acil Yardım !!(Delta Servis)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
95.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar geçen hafta telefonumda mesaj yazarken bi anda ekranı yavaş yavaş kararmaya başladı ve ekran kapandı, güç düğmesine basıp ekranı kapattım bi süre sonra tekrar açmaya çalıştığımda ekran çalıştı ama 1 dakika sonra yine aynı şeyi yaptı. Telefona reset atmama rağmen de geçmedi, ekranda sıkıntı yok ama bi süre sonra ekran kararak yok oluyor. Belki bi temassızlık falan olmuştur diye telefonu Delta servise ayın 8 inde verdim, telefonumun 2 köşesinde çok ufak ezilmeler var ancak bu telefon yaklaşık en son 5 ay önce falan düştü hatta resim koymuşlar ezilen yerlerin bir tanesi sadece çizik diğerinde hiç bir şey yok ekte de ekledim, elimden geldiğince dikkat ediyorum. Şimdi Delta servisin sayfasıda Fiyat Onayı Bekleniyor diye birsey yazmışlar sanırım çamura yatacaklar. Siz ne dersiniz nasıl bir yol izlemeliyim daha önce böyle bir sey basına gelen var mı acaba. Yardım ederseniz çok sevinirim arkadaşlar... İyi forumlar
     LG G3 Ekran Kararma Sorunu Acil Yardım !!(Delta Servis) LG G3 Ekran Kararma Sorunu Acil Yardım !!(Delta Servis) LG G3 Ekran Kararma Sorunu Acil Yardım !!(Delta Servis) LG G3 Ekran Kararma Sorunu Acil Yardım !!(Delta Servis) LG G3 Ekran Kararma Sorunu Acil Yardım !!(Delta Servis)

• Bu sorunun aynısını dün iphone 6 klübünde okumuştum ama telefonunda çizik falan olmadığı için arkadaşın değiştirmişler. Ekran karardığı sırada işlemci falan çok ısınıyor mu belki anakart ile ilgili bir sorundur. Delta servis için genelde iyi yorumlar var umarım değiştirirler sorun çıkarmadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaLLibe

Bu sorunun aynısını dün iphone 6 klübünde okumuştum ama telefonunda çizik falan olmadığı için arkadaşın değiştirmişler. Ekran karardığı sırada işlemci falan çok ısınıyor mu belki anakart ile ilgili bir sorundur. Delta servis için genelde iyi yorumlar var umarım değiştirirler sorun çıkarmadan.

Yok hocam hiç ısınmamıştı bir anda kararmaya başladı ekran. Aklıma takılan şey serviste fiyat onayı bekleniyor denmesi, yani en ufak çizik ezik olduğunda siz bozmuşsunuz dememeleri lazım. Umarım dediğiniz gibi sorun çıkarmazlar bekliyoruz bakalım :)
  • Cano93 kullanıcısına yanıt
    bende de aynı sorun oldu ve yaklaşık iki haftadır devam ediyor aldığım mağazaya götürdüm ve fabrika ayarlarına geri döndürmem gerketiğini söylediler her şeyi yaptım fakat düzelmedi servise verdim sonucunu bekliyorum bu sorun lg g3 de genel olarak varmış malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizayrk

bende de aynı sorun oldu ve yaklaşık iki haftadır devam ediyor aldığım mağazaya götürdüm ve fabrika ayarlarına geri döndürmem gerketiğini söylediler her şeyi yaptım fakat düzelmedi servise verdim sonucunu bekliyorum bu sorun lg g3 de genel olarak varmış malesef.

Benim anakartımı değiştirecekler ve evet bu sorun az gelmiyormuş ellerine. Umarım size de bana yaptıkları gibi kullanıcı hatası deyip fiyat kitlemezler
  • Cano93 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorun ve g3 de olan kronik kasa çatlaması, kendiliğinden kapanıp açılma durumu var. Bugün gönderdim delta servise. Sizin durum nasıl oldu ne yaptınız?
  • Aynı problemden verdı servıse ilkinde batarya ekran ve cerceve degıstı ama sorun devam edıyordu. ıkıncı verısımde anakart ıstemısler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • feri02 F kullanıcısına yanıt
    Hocam bende anakart degisti ve koselerdeki ufak ezilmelerden dolayi 500 tl kitlediler

• Bende ezilme yok sadece kasa çatlaması var ki o da lg g3 te kronik problem umarım bize de kitlemezler

• quote:

Orijinalden alıntı: Cano93

Hocam bende anakart degisti ve koselerdeki ufak ezilmelerden dolayi 500 tl kitlediler

Aynı şekilde ben de LG Yetkili servisine vermiştim, anında değişim kararı çıkarttılar, LG yetkili servislerine helal olsun valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feri02

Bende ezilme yok sadece kasa çatlaması var ki o da lg g3 te kronik problem umarım bize de kitlemezler

aynı sorun bende de mevcut lg g3 16 gb kasa çatlaması var başka tek bir çizik dahi yok ekran kararıyor ve renk bozulması mevcut deltaya gönderdim bakalım sonuç ne olacak bu arada sizin
    telefon geldimi fiyat ne kadar istediler?
  • Bende g3 kullaniyorum daha once ekranim patlamisti ve mahalle arasi telefoncuya yaptirmistim ve garanti sona erdi malesef. Daha sonra bu sorunla karsilastim problem anakartta oldugu icin mahalle arasi telefoncular mudahale edemiyoruz dediler. Lg servisine goturdum telefonu n11 den aldigim icin ithalatci firmaya gotur dediler. İthalatci firma da(intellicel) ekrani degistirdigim icin ilgilenemeyecegini soyledi. Telefonumu nerede yaptirabilirim? Yardimci olursaniz sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • H kullanıcısına yanıt
    Usta ne yazıkki bu sorunun çözümü yok .Ben 4 aydır uğraşıyorum bu lanet olası telefonla. 1 hafta boyunca teknik servisde durdu ilk başta ekrandan olduğunu söyledi 250 liraya yaparım dedi. Sonrasında gittiğimde ekrandan olmadıgını yazılım deneyeceğini söyledi . Oda sonuç vermeyince iade aldım telefonu. Bende ithalatcı garantili aldım geçen yıl . 400 lira kara geçelim derken 1300 liradan olduk . Youtubeda geçici cözümler var ancak 1-2 hafta sonra tekrar aynı sorun oluyor haberiniz olsun
  • KapakKodlari K kullanıcısına yanıt
    İstanbul da oturuyorum atasehirde sistem elektronik diye bir firma anakaerta mudahale ediyormus. Orda deniycem sansimi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • H kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonun anakartını çıkarıp bir alüminyum folyo ile sarın ve 20 dakika 200 derece fırına verin. 1 hafta sorunsuz kullandım tekrar ekran gitmesi oldu sonrasında aynı işlemi tekrar yaptım hala kullanıyorum . Yani geçici bi çözüm olup yarı yolda bırakmaz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: KapakKodlari

Hocam telefonun anakartını çıkarıp bir alüminyum folyo ile sarın ve 20 dakika 200 derece fırına verin. 1 hafta sorunsuz kullandım tekrar ekran gitmesi oldu sonrasında aynı işlemi tekrar yaptım hala kullanıyorum . Yani geçici bi çözüm olup yarı yolda bırakmaz :D

Kardeşimin telefonunda aynı sorun vardı. Biraz korka korka, sizin yöntemi 2 saat önce yaptım.

Telefon düzeldi, saat gibi tıkır tıkır çalışıyor. Çok teşekkürler.

• Yusuf Miroğlu kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
  • KapakKodlari K kullanıcısına yanıt
    Bendede ayni sorun var telefonun anakartina 600 lira dediler gerçekten yanma falan olmadi mi ise yariyor mu birde anakarti nasil çıkarabilirim bu konuda bilgim 0. Yapamazsam 1400 çöp bende ithalat aldim

• jinyeong J kullanıcısına yanıt
    Arka kapağı çıkarıp vidaları söküyoruz. Ardından 2 parçayı çıkarıyoruz . Anakart üzerinde arka ve ön kamera,sarj ve hoparlör soketlerini anakarttan söküyoruz hasar vermeden üstten tutarak anakartı çıkarıyoruz ve anakartı alüminyum folyoya sararak 200 derece fırında 20 dakika pişiriyoruz. Sim kartı çıkarmayı unutmayalım. 2-3 haftalık periyotlarda aynı hata tekrar gelebilir ve tekrar aynı işlemi uygulayalım.
  • Çok teşekkürler en kisa zamanda deneyeceğim umarim duzelir

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.