Şimdi Ara

LG G3 (D855) CUSTOM ROM,MOD,BİLGİ PAYLAŞIMLARI !!! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
10
Favori
15.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler hocam deneyelim o zaman
  • Bourne90 B kullanıcısına yanıt
    denedikten sonra fikirlerini de paylasirsan sevinirim.
    bu arada lg message appinde sorun vardi onu degistirdim. linki güncelledim. rom paketi seklinde icine yükleyebileceginiz güzel apklerin oldugu klasör vipermm ses yamasi solid151 kernel ve xposed ziplerinin oldugu bir paket sekline getirdim.

Rom paketindeki hilocker dan bir görüntü. Sadelikten hoşlananlar için. Bir de ben statusbar ı gizlediğimden hilocker ı tercih ediyorum.
     LG G3 (D855) CUSTOM ROM,MOD,BİLGİ PAYLAŞIMLARI !!!

Bu da ana ekrandan bir görüntü, yine rom paketindeki icon pack ile yapılmıştır.
    Status bar ı gizliyorum. Navbar ı gravity de iptal edip yine gravity de pasta kontrolcüsünü kullanıyorum.
     LG G3 (D855) CUSTOM ROM,MOD,BİLGİ PAYLAŞIMLARI !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulwi -- 3 Temmuz 2016; 10:52:30 >

ısı modu yükleyince hızlı sarj var stock romlarda yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulwi U kullanıcısına yanıt
    Genel olarak iyi ama küçük hataları var gibi mesela lg backup çalışmıyor telefon meşgul hatası veriyor belkide bana denk gelmiştir
  • nuisance1979 kullanıcısına yanıt
    Stock yazılımdaki sarj süresini başka hiç bir romda görmedim çok hızlı sarj ediyor stock rom
    Lg backup ı sildim rom içinden ondan olabilir. Eğer sık kullanılan bir program ise ekleyip güncellerim rom paketini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulwi -- 3 Temmuz 2016; 22:18:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Sürekli rom denediğim için çok lazım oluyor uygulamaları fotoları herşeyi yedekliyor 2dkda geri yükleniyor
    senin icin lg backup li versiyonunu upload ettim.

https://mega.nz/#!Qp8k3azQ!KMgg4xgaH04ioe1Sf7OZbvtgQG2nxnmBhlzFjOpZyGs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulwi -- 4 Temmuz 2016; 12:40:05 >
    5.0 mı 6.0 danmı bahsediyorsun ? 6.0 da hızlı sarj etmiyor çünkü.1 saat 40 dakika da doluyor batarya 6.0 da.bu hızlı mı size göre?

• Şu an Fulmics 5.3 kullanıyorum. Gözüme çarpan bir sıkıntısını görmedim henüz...

Limitless V10, BlurOS ve PrimeG3 1.4 haberlerini takip ediyorum....
    Çok teşekkür hocam elinize sağlık
    cm ve aosp romlara göre 1 saat 40 dk iyi bir süre hızlı geliyor doğal olarak
  • http://forum.xda-developers.com/lg-g3/development/limitless-rom-t3318129 limitless v10.1 çıkmış g5 camerası eklenmiş 1 gündür stabil sorunsuz isteyen deneyebilir arkadaşlar

• Bootloop sorunu yaşayan çok var aman dikkat arkadaşlar...
  • visceroid V kullanıcısına yanıt
    bende sorun yaşamadım.bu millet nasıl sorun yaşıyor ilginç. sadece density cözünürlük ayarını 640 yapsanız hersey yerli yerinde gayet hızlı seri bir rom.

g5 ana ekranı sabitlemiş ben g3 ana ekranını daha cok seviyordum onuda ufak bir eklemeyle hallediliyor.v10 batarya durumu belki şimdiye kadarkilerin en iyisi diyebilirim kendi kullanımında ısı moduyla en az ısınan rom.bakalım v10.1 nasıl.fulmic çok kasılıyor belli bir süre sonra birde yanıyor .limitless v10 daha hızlı daha az ısınıyor vede batarya daha iyi daha az takılma.daha stok daha ne olsun fulmic takıntınızı bir kenara koyun deneyin derim.telefonu kurcalamaktan kullanamıyorum artık biryerde soluk almalı jübile yapmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuisance1979 -- 11 Temmuz 2016; 10:23:48 >

• Yeni yeni rom işlerine girdim ben. Yaklaşık 15-20 gündür kullanıyorum Fulmics 5.3'ü. Önceden stok romda da ısınıyordu zaten cihaz...

Şimdilik bence sıkıntısı yok Fulmics'in ama Limitless V10.1'i bir ara deneyeceğim. Sanırım yurtdışından döndükten sonra olur ancak...
    Merhaba hocam

2 gündür limitless v10.1 kullanıyorum. Stock 30c-eur versiyondan buna geçtim. Stocktda şarjım çabuk bitiyor ve telefon çok ısınıyordu. Bundan şimdilik memnunum. Aslında sizin limitless v10 mesajınıza denk gelerek limitless'ten haberim oldu. Daha sonra xda'da v10.1'i görünce onu indirdim. Ancak anlayamadığım bir kaç şey var?
    1. Sizin v10'da kullandığınız CTT mod'u bunda da kullabilir miyiz? Yoksa bunda CTT mod yüklü mü geld? Bunu nasıl anlayabilirim...
    2. v10 için bahsettiğiniz kernel auditor ayarlarını bunda yapmaya gerek var mıdır sizce?

Birde quick settings panelini ve notification paneli blur yapmak istiyorum. Iphone'lardaki gibi. Bildirimlerde yazılarında arka planı transparan oılacak. Bununla ilgili mod bulamadım. Bilginiz var mıdır?

Şimdiden teşekkürler.
  • floperx kullanıcısına yanıt
    ctt mode ısı modu stok romda dahil tüm 6.0 mm romlarda kullanılabilir.v10.1 de ilk kurulumda seçenek olarak yüklenebiliyordu.stok yüklemişşen sonradan ctt mode ısı modu yükleyebilirsin.stock kernelde ayar yapmana pek gerek yok ama ctt mode yapımcısı kernel ouditor işlemci hotplug menüsünden mpdecision ayarını off yani kapalı olmasının daha hızlı ısı düşmesini sağladığını belirtiyor.böylece 4 çekirdek aktif oluyor.birde cpu interactive yani standart olarak kalması batarya tasarrufu sağladıgını belirtiyor.ben hiçbir ayar yapmadım daha cok internet whats up vs için kullanıyorum.standart yetiyo.download yapınca telefon ısınıyor sadece.batarya %50 deyken 2 saati buluyor.gayet iyi.v10 kullanıyorum yanlız v10.1 çok farklı değil kanımca.ısı modu mesala 3.1 versiyonu gpu güçlendirilmiş.takılma daha az batarya tüketmiyor.ben v10 dan gayet memnunum.sanırım tek eksik v10 ve v10.1 de ses kayıt bence onuda root explorer dosya değişimi ile halledilebilir.fulmic ayar app yükleniyor ayrıca fulmic ayarları yapılabiliyor birkaçtanesini denedim.mesala saati ortaya alabiliyoruz.vs vs.ufak tefek modifiyeler yapılabilir ama bahsettiğin mod hakkında bilgim yok malesef.

Hocam şimdi hatırladım.v10.1 yüklerken ctt modu seçtiğimde bootlop hatası alıyordum. Stock seçince almamıştım. Acaba şimdi yüklesem yine alırmıyım? Ve hangi versiyonu yüklemeliyim?

• floperx kullanıcısına yanıt
    limitless v10 yükle ctt modu sonradan yükle.greenfy kullan uyut kullanmadığın app leri.tabi ctt moddan sonra cachi mutlaka temizle.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.