Şimdi Ara

LG G3 BEAT Recovey ve Cynogenmod 13 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
3
Favori
3.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence ota olarak ta deneyin. Çünkü otomatik kuruyor. Her seferinde wipe yapmaktansa otomatik güncelleme daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krki K kullanıcısına yanıt
    telefonu bilgisayara dosya aktarmak için bağladığımda bilgisayar mavi ekran veriyor sizin başınıza da böyle bir şey geldi mi
  • Hayır gelmedi. Mavi ekran vermesi telefonla alakalı bi durum olduğunu zannetmiyorum.

dediğiniz gibi telefonla alakalı değilmiş bilgisayara format attım düzeldi
  • şu cynogenmod romlarını denemeyi çok istiyorum ama korkuyorum beceriksizliğimden.
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    telefonu hard brick yapmadığınız sürece bilgisayar yardımıyla orjinal roma dönebilirsiniz
  • Stock rom a dönerken dikkat edin Terminal Emulator kodları telefonunuzun brick olmasına neden olabilir.
  • Test etmk isteyen arkadaslar recoveryden stock romu yedekleyip daha sonra yukleme islemi yapabilirler. Sonradan donusu daha kolay olur

• emrahoksak E kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım öncelikle bu romu kurmamız için öcülük edip yardımcı olduğun için teşekkür ederim. Çok memnunum Romdan.
    Yalnız telefona uygun güzel bi kamera uygulaması var mı acaba flaşlasak?
  • Xcam var ama marsmallow icin henuz versiyonu yok diye biliyorum xposed te lolipop versiyonu var ayrica sonybravia engine 3 linkinide vermistim bi kc duznleme yapiyor tavsiye ederim

• Telefon şuan 4.4.2 yüklü çok kişisel uygulamam var. bi titanium backup yapayım. cm 13 yükleyeyim 1 hafta kullancam beğenmezsem 4.4.2 ye geri dönerim.

• Acikcasi hocam bi kacgundur kullaniyorum ve performan,batarya kiyaslamasi yapinxa bnce cook daha iyi stock roma oranla

• Stock romdansa bunu öneriyorum kesinlikle

• emrahoksak E kullanıcısına yanıt
    Hocam wifi ile bağlandığımda internete girebilliyorum. Fakat veri ağını açtığımda internete bağlanamıyorum. nasıl çözebilirim bu sorunu?
  • Hocam bn hic karsilasmadim boyle bi sorunla factory reset yapmayi deneyin bir yada guncel versiyona guncelleyin.
    Ben stock romda surekli yasardim bu sorynu herdefasinda teli yeniden baslatirdum sorun cozulurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahoksak -- 15 Ocak 2016; 10:03:12 >
  • Veri ağı açık bağlanmak istediğimde şu sorunla karşılaşıyorum.
    Wifi ile böyle bi sorun olmuyor. Son Cyanegenmod sürümü yükle update yaptım.
     LG G3 BEAT Recovey ve Cynogenmod 13
    isterseniz vpn deneyin bende de oluyordu vpn kullandıktan sonra düzeldi
  • orhandee O kullanıcısına yanıt
    Hangi vpn yi önerirsiniz?

ben supervpn kullanıyorum
  • Chrome kullanın veyahut başka bir tarayıcı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.