Şimdi Ara

★★★ LG G3 BEAT ANA KONU ★★★ ( Lollipop Geldi ) (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.412
Cevap
27
Favori
139.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende twrp yüklü sorunum twrp den rom dosyasini install yaparken hata almam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi günler arkadaşlar, amerikadan gelme bir g3 beat var.
    telefon kitlenmiş, format atıldı.

telefonda yüklü olarak klavye gözükmüyor.
    menüsünde dosya yöneticisi yok.
    apk olarak klavye indirdim hatta içine pc vasıtasıyla yükledim ama dosya yöneticisi olmadığı için yükleyemiyourm.
    buna nasıl çözüm bulabilirim ?
    Orh usb bağladım onu da görmüyor.

otg den klavye de bağladım, onu da görmüyor.

telefonun kodu

LG-722 J

şimdiden teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar nugat romunu yükledim fakat WhatsApp romu desteklemediği için bildirimlerde sıkıntı yaşıyorum, ya geç geliyor ya da kimden geldiğini göstermiyor. Var mı bir çözümü. Bir de galeride ki dosyalar hiçbir şekilde taşınmıyor. Bunun da çözümü varsa bi zahmet.......

• Sd kartimi dahili hafiza yapinca telefon kapanıyor, açiyorum 3-5sn sonra bidaha kapanıyor. Sd kartı cıkarıyorum sorunsuz kullanabiliuorum. Cm13 kullaniyorum siz de denermisiniz aynı şey sizde de oluyor mu?

• Kullanırken bende olmuyordu wipe lari yeniden yapın

• Wipe ile temizledim telefonu oyunlar felan yükledim hoç sıkıntı çıkmadı. Geldim eve muziklerimi atim dedim atılmıyor hata veriyor bazen de ekran geliyor ama yeşil cizgi en başta kalıyor, yeniden başlattım yine aynı sorun oldu telefon açılmadı. Hafıza ile sıkıntım yok oyun oynamıyorum pek ama 30tl veripte hiçbir işime yaramaması can sıkıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can.H -- 24 Nisan 2017; 18:4:18 >
  • telefonun yavaşlamasından şikayetçi arkadaşlara önerim kesinlikle lineage os rom yüklemeleri.
  • Cm nin hangi sürümünü kullanıyordun?

• 13.1 di sanırım

• Resurrection remix romu tek geçerim, tüm romları kullandım, hepsi tırt

★★★  LG G3 BEAT  ANA KONU ★★★ ( Lollipop Geldi )

• imhotep_13 İ kullanıcısına yanıt
    Ben daha önce bu romu cm yi ve lineage hepsini denedim ama hepsinde müzik dinlerken şarkıyı değiştirince müzik çalmadan sürekli kendiliğinden şarkıları değiştiriyordu.Bu sürümde öyle bir sorun var mı acaba

• Fizy den muzik dinlerken birden kapaniyor bunun sebebi ne olabilir

• Ram yeterli olmadığı için özellikle de başka uygulamalar arası geçiş yapıldığında vs. Kapatılıyor. Ben spotify kullanırken de oluyordu.

Tavsiye: lineage yada cm rom yükleyin. Bu romlar daha az kaynak harcar ve bu sorun bir nebze çözülür
  • Lg g3 beat e ne zaman marshmallow gelecek?en son polonya da cikti diyorlardi.Simdi tik yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazar1907

Lg g3 beat e ne zaman marshmallow gelecek?en son polonya da cikti diyorlardi.Simdi tik yok

cihaza 1mb lik dahi güncelleme gelmiyecek. boşuna 6.0 beklemeyin.
  • Arkadaşlar herkese kolay gele elimde 2 adet lg telefon var biri e 460 diğeri d682 2 telefonuda alalı 3 yıl oldu ikisininde ana kartları kendiliğinden root yapılmadan yandı ve lg bu durumun kronik olmadığını idda ediyor ve ikisi için 1400 tl nakit para talep ediyor ayrıca 6 ay garanti veriyor yeni ana kartlar için. Hepsinden tuhafı bu anakartları servis dışında biryerden bulmak mümkün olmuyor telefonsuz kaldık bana yardımcı olabilecek birileri varmı? servis seve seve siz bu parayı ödeyeceksiniz yoksa telefonsuz kalırsınız demiyoda bunu ifade eder nitelikte ifadeler kullanıyor ana merkezide aradım onlarda servisin doğru söylediğini ifade ediyor eminim bu durum sadece benim başıma gelmemiştir. Lütfen bana yardımcı olun
    tel:05378700003
  • elimde D723tr var. 5.0.2 kurulu. Root, twrp falan yok. şu an buna kurabileceğim düzgün bir lollipop marshmallow nougat aosp rom var mı? bu işlemler için rehber bakındım bulamadım pek tr cihazda sıkıntılı sanırım bu süreçler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav beyler Allah rizasi icin sadece mackolik kullaniyorum ondan da bildirim sesi gelmiyor kendimi duvarlardan duvarlara aticam bi aralar geliyordu nolduysa gelmiyor whatsapptan mesaj gelince geliyor ses. Her turlu bildirim ayarina herseye baktim hicbirsey yapamadim bi el atin

• bu telefon için oreo güncellemesi gelir mi? 1gb ve benzeri düşük ramli telefonlar için android oreo go edition diye bir sürüm çıkmış sanırım. bu telefona gelir mi bilgisi olan varmı?
  • merhabalar
    elimdeki g3 beat çok kasıyor 3-5 video çeksem yer kalmadı diyor. Programlar bu yüzden güncellenemiyor.
    Hiç oyun yok, oyun onamam zaten. haftada 2 -3 kez aç kapa yaparım ve hergün - iki günde bir açık programları silerim.
    Bu kasma problemi ne işlem yaparsam yapayım her an her zaman var. İLK GÜNKÜ KULLANIM HIZINA NASIL ULAŞIRIM.
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.