Şimdi Ara

Lg g3 acil cevap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Selamlar.Lg g3 32 gb alıcam.Hepsiburada.com 510k serisi , İstanbul bilişim 509k serisi , Kliksa 511k serisini satıyor.Hangisinin fiyatı uygun olursa ordan almak istiyorum.Bu serilerde çatlama donma gibi sorunlar varmı kullananlar veya deneyimi olanlar cevap verebilrse çok sevinirim.Kısa süre içinde alıcam.Teşekkürler.

• 507k serisini kullanıyorum AÄŸustos tan beri daha sıkıntı olmadı maÅŸallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 507 serisi var yaklaşık 5 aydır sorun yok ama dayanıksız ilk düşüşte kesin bi yeri yamulur telefonun ben kırılmaz cam ve kalın bi kılıf aldım 7 8 düşürmeden sonra ama bunları alınca telefonu hiç dusurmemeye başladım yani kilifsiz kullanma düşürmeyen biriysen bile telefon kayıp gidiyor burnumu kiriyodum bi sefer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaLLibe

Bende 507 serisi var yaklaşık 5 aydır sorun yok ama dayanıksız ilk düşüşte kesin bi yeri yamulur telefonun ben kırılmaz cam ve kalın bi kılıf aldım 7 8 düşürmeden sonra ama bunları alınca telefonu hiç dusurmemeye başladım yani kilifsiz kullanma düşürmeyen biriysen bile telefon kayıp gidiyor burnumu kiriyodum bi sefer

İlginiz alakanız için teşekkür ederim.Oyunlarda felan sıkıntı oluyormu.Aşırı oynamam oyun felan ama oynayıncada kasmasın.Çok ısınma kapanma donma oluyormu.
  • yuvasaray kullanıcısına yanıt
    Ben hiç kasma donmayla karşılaşmadım ama imkanın varsa Snapdragon 820'li telefonları beklerdim aslında.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.