Şimdi Ara

lg g3 16 mı 32 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • android 5 sürümüne yükseltiğinizde 16 ve 32 gblik sürümleri arasında performans olarak nekadar fark ediyor aradaki fiyat farkına değermi 32 gblik 3 gb ramli versiyonu

• Fiyat farkina elbette deger. Cok fazla uygulama kullanmadigim halde suanki ram kullanimini ekte atacagim. 3 gb ileri donuk senin icin cok daha saglikli olacaktir.
     lg g3 16 mı 32 mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim merak ettiğim 5.0 güncellemesi aldığında 16 gblik versiyonunda kasmalar oluyor mu?
  • benimki 16gb, lollipop yüklü, kasılma yok.. ram kullanımı 820 mb sistem, 301mb uygulamalar,720 mb boş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32 daha verimli olur uzun vade de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16lık var bende 2gb ramli olan pek bi sorun yaşamadım 32 almadığımada pişman değilim :)
  • Lg g3 32/3 gb alirsaniz sizin faydaniza olur.

Cihazda daha genis depolama alaniniz olur ve eger ki hafiza kartiniz yoksa belirli bir boyuta kadar rahatca dahili hafizayi kullanirsiniz. 3 gb ram de android isletim sistemine su anlik yetecek kadar iyi bir boyutta.

Uzun vade de kullanim icin alacaksaniz 32/3 gb modeli tavsiyemdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 gb lık kasıyor lollipop la stabil değil.Yazılımla alakalı diye düşünüyorum
  • Bende 32 gblik versiyonunu almaya karar verdim vodafone'den alacağım ee sonuçta 1700 lira gibi bir fiyatı var öğrenciye vermek biraz zor bir anda fakat vodafone izmir bayilerinden bazılarına gittim 32 gblik sürümünü vodafone çok satılmadığı için geri çekmiş 16 gb versiyonu piyasada dolu fakat 32 gb lik versiyonu vodafone bayilerinde yok deli oldum bayi talep ettiğinde bile vermeme olasılıkları varmış ne saçma iş yahu :(
  • İmkan varsa 32gb 3gb ramli olanı almak çok daha doğru tabiki.
  • Telefonun dahili hafızası en hızlı karttan daha hızlı çalışır, mimarisi gereği. 16gb böyle telefonlarda çok çabuk dolar.
    Ram'de daha fazla. Sanıldığı kadar etkisi yok ama yine de aradaki farka değer. Ben de 32gb kullanıyorum.
  • fiyat farkına kesinlikle değer, hatta 16 gb yerine g2 bile alsan olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.