Şimdi Ara

LG G2 video inceleme 'LG'nin süper telefonu testte'' (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
4
Favori
14.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG G2 Su ana kadar kullandıgım en iyi telefon..
  • Bu videoyu g2 den izlemesi ayri bi zevk veriyo :)

• Tavsiye Eder - Fiyat/Performans - Yenilikçi Tasarım Bu 3 logoyu Lg 4X te görmüştüm ve güvenerek almıştım keşke hiç almasaymışım Lg Telefon konusunda artık uzak durduğum bir marka

• zaten birileride çıkıp herhangi bir telefona çöp demese dişimi kırıcam adamdaki mantığa bak hafıza kartı takılmıyo batarya ve kapak çıkmıyo diye telefona çöp demiş senin mantığına göre bu dediklerin olsa ama donanım yarı yarıya azalsa çöp olmazyacak sanırım şu bir gerçek günümüzde bir sürü markada bu olayla karşılaşıyoruz dünya devi apple bile iphonelerde sökülmeyen arka kapak artı batarya ve takılamayan hafıza kartı o zaman senin mantığına göre herkes çöpe milyarlar veriyor böylece iphone en çok satan telefon oluyor bence sen git kumda oyna olsa tabiki iyi olur ama birşeyler için birşeylerden vazgeçmek gerekir çoğu zaman adamlar tasarım için bunlardan vazgeçmiş bu arada adamların orada F/P ürünü diye kastettikleri olay bu sınıftaki F/P ürünü demek istemişler yoksa tüm telefonların içinde değil bunu anlayamayacak kapasitede insanların olması beni üzüyor açıkcası tabiki bu üründe kusursuz değil her elektronik cihazda olduğu gibi bu cihazında ufak tefek sorunları var ama biz insanlar kusursusuz ya 4/4 lüğüz ya herşeyinde öyle olmasını bekleriz şu bir gerçek sorunsuz 4/4 lük bir cihaz yok şu an bunları bilerek incelemeye yorum yapın evet 1600 lira insanlar için çok büyük bir rakam değil artık yani ben gözlemlediğim kadarıyla bunu görüyorum çünkü insanların ellerinde iphoneler,milyarlık htcler,samsunglar,lgler,sonyler zaten akıllı telefon kullananalara baktığınızda bunu görürüsünüz yani biraz amntık çercevesinde hareket edin tabiki binaltıyüz tl çok para ama bizim insanımız harcamaları öyle dengesiz yapıyorki artık çok bir para sayılmıyor baattininde dediği bi adam asgari ücret alıyo elinde iphone beş cebinde marlboro bunların maaşa %50 zam gelse taksitle ferrari alıp lpg taktırırlar yani insanımız böyle olduğu için o paralar büyük değil artık

• Fiyatı ne olur ortalama G3 çıktıktan sonra?
  • Mobilite nerde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım Gorilla Glass kırılmaya dayanıklı deniyor çizilmeye dayanıklı diyor sizde vay efendim ekran kırıldı diyorsunuz önce araştırın sonra ekranı suçlamaya başlayın zaten çoğunuz gereksiz yorumlar yapıyorsunuz

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    aralık 2013deki mesajlarına göre bu mesajında zıt yorum yapmıssın galiba? Sen hangi tlfnu önerirsin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 yıldır kullanıyouz .. G6 çıktı biz hala G2 :))) zen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Git-Gel

1600 tl millete ucuz gelmeye başladıya laa ...

Şu günlere dönsek keşke :D
  • Nokata kullanıcısına yanıt
    Kadere bak arkadaş günler sonra foruma girdim 2.el bölümünde İphone 7 plus arıyorum Ucuz fiyatlı onunda fiyatını biliyosunuz :D Bunu şimdi görmem çok manidar oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

4 yıldır kullanıyouz .. G6 çıktı biz hala G2 :))) zen.

aynen katılıyorumm :D
  • 4 yıl önce g2 aldım, çeşitli nedenlerden dolayı telefonu başkasına vermem gerekti, g4 aldım g2nin g4ten daha iyi olduğunu düşünüyorum. g2 bey diyeceksiniz !!

• Merhaba herkese. 250 liraya camı hafif çatlak 3gb ramlı lg g2 buldum. Sizce alınır mı ? 32gb daha 2 sene gider diye düşünüyorum ? kronik sorunu falan var mı ? telefon çok estetik geldi gözüme ve ekranı a çok güzel
  • 20playback kullanıcısına yanıt
    3 gb ramli g2 yokki yaa. Allah Allah..

• Adamlar eskimeyen tel yapmışlar maşallah çok iyi telefon 5. yılı bitiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: zabit_ersin

3 gb ramli g2 yokki yaa. Allah Allah..

telefoncu 3 ramli dedi, ekranında hafif çatlak var, alsam sorunsuz kullanılır mı ?
  • 20playback kullanıcısına yanıt
    Telefoncu bilmiyordur ramini. Valla siz bilirsiniz , çok ucuza alacaksanız olabilir ama, temiz bir G2 yi 250_300 arası bulursunuz bence..

• 14 eylül 2013 dolar kuru 2 lira

32 lık lg g2 1800 liradan piyasaya giriş yapar.yani 900 dolar

kalitesiz plastik malzeme ve kronik sorunlarda cabası.o dönem abi bunda sd 800 var olayı vardı.bide ekran çerçeve olayına hasta oldular.yüzde 76 idi ekran çerçeve oranı

o dönem sanırım üreticiler daha fazla kar elde ediyordu dolar fiyatlarını düşünürsek.bide kalitesiz malzeme tabi.
  • bize 900 dolara geldi g2

avrupada ne kadara satılıyordu bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.