Şimdi Ara

LG G2 video inceleme 'LG'nin süper telefonu testte'' (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
4
Favori
14.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende lg fanı sayılırım,dogru söylüyor bence arkadasım. Lg g pro bu söylediklerini boşa çıkartır ben ciddi ciddi düşünüyorum teknomarkette de denedim mükemmel telefon...
  • en kısa zaman aranızdayım inşallah
  • Merhabalar,Benim bir sorum olacakti.Lg G2 ekraninda gorilla glas 2 mi yoksa 3 mü kullanilmis kesin bir bilgisi olan var mi acaba,Heryerde farkli yaziyor.

• Gorilla glass 2 var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: captor34

Gorilla glass 2 var

3 var

• 16 gb mı yoksa 32 gb mı alınır ?
    16 gb oyunlar için yeterli midir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin93

16 gb mı yoksa 32 gb mı alınır ?
    16 gb oyunlar için yeterli midir ?

Butun oyunlarin telefonunuzda olmasini istiyorsaniz krsinlikle 32 alin.

• Bu telefonu almaya karar vermiştim (kart takılamaması, pil değiştirilememesini kabullenerek) Ama home ve geri sanal tuşunun ekranın bir kısmını kapatması kabul edilebilecek bir şey değil, cihazın ekranı 5.2 değil 4.2 olur bu durumda. Youtube de baktım oyunlarda bile o kısım işlevsiz. Burada her yorumcunun bundan şikayetlenmesi gerekirken, ben rastlamadım. Alacak olanların bunu da göz önüne alması açısından belirteyim dedim. (menüden sanal tuşların iptal olanağı varsa bilgilenelim)
  • daha bir hafta oldu alalı ekran yanları çok ince oldugu için bir düşmede ekran buz oldu ekrana 400 tl diyor garanti dışı ekran hani gorilla glasdı dayanıklıydı yok arkadaş ekranı çok zayıf bence düşürsüen yandın işde böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: merhum

Bu telefonu almaya karar vermiştim (kart takılamaması, pil değiştirilememesini kabullenerek) Ama home ve geri sanal tuşunun ekranın bir kısmını kapatması kabul edilebilecek bir şey değil, cihazın ekranı 5.2 değil 4.2 olur bu durumda. Youtube de baktım oyunlarda bile o kısım işlevsiz. Burada her yorumcunun bundan şikayetlenmesi gerekirken, ben rastlamadım. Alacak olanların bunu da göz önüne alması açısından belirteyim dedim. (menüden sanal tuşların iptal olanağı varsa bilgilenelim)

4.4 kitkat guncellemesiyle sanal tuşlarin kaldirilacagi hakkinda bi bilgi var

• LG G2 iyi incelemissiniz sizden bir video daha yanyınlmanızı istiyorum note3 kıyaslayan bir video tabi size kalmış ben sadece rıca ederim hemde videolarda telefonları tarafsız inceliyorsunuz bunun içinde tşkler

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Bu telefonu almaya karar vermiştim (kart takılamaması, pil değiştirilememesini kabullenerek) Ama home ve geri sanal tuşunun ekranın bir kısmını kapatması kabul edilebilecek bir şey değil, cihazın ekranı 5.2 değil 4.2 olur bu durumda. Youtube de baktım oyunlarda bile o kısım işlevsiz. Burada her yorumcunun bundan şikayetlenmesi gerekirken, ben rastlamadım. Alacak olanların bunu da göz önüne alması açısından belirteyim dedim. (menüden sanal tuşların iptal olanağı varsa bilgilenelim)

Peki guncelleme ne zaman gelecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: kiral33

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Peki guncelleme ne zaman gelecek?

Aralik ayinin basi yada ortalari.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya abi . Artik galaxy s 4 lg g2 ve xperia z1 i karsilastirma videosu yapsaniz da bizde faydalansak nasil olur.

• 699 GENERAL DİSCOVERY ALSAM YOKSA PARAYA KIYIP 1499 LG G2 Mİ ALSAM ÇOK KARARSIZ KALDIM. UZUN VADELİ DÜŞÜNÜYORUM BİDE GÜVENLİ SAGLAM OLSUN. FAKAT DİSCOVERY YETER Mİ DİYEDE DÜŞÜNÜYORUM. SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ARKDAŞLAR

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Ya abi . Artik galaxy s 4 lg g2 ve xperia z1 i karsilastirma videosu yapsaniz da bizde faydalansak nasil olur.

S4u bastan ele

Z1 g2den biraz daha iyi ama o fiyat farkina degmez

• LG G2 de Google play den uygulama indiriken 491 diye bir hata veriyor sebebi nedir yardımcı olursanız sevinirim.

• plastik kalitesi plastik fetişi samsukçulara hitap etmese de (!) güncelleme özürlü bir firma olduğu, ve servisi sıkıntılı olduğu için lg almanın mantıkdışı olduğunu düşünüyorum.
  • bir haftada 4 tane sattım 3 ünün camı tuz oldu patladı..servise gönderdik 600 tl istiyor.servis sıkıntısı dayanılır gibi değil düşünün ki teleservis den bile beter

• Lg de kaliteli telefon yaoabiliyormuş!

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.