Şimdi Ara

===> LG G2 TEKNİK KONU <=== (400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.437
Cevap
135
Favori
467.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oturkmen

4.4 'te unroot nasıl yapıyoruz?

1.sayfada anlatılıyor. Benim 1. ve 2. mesajlarıma bakabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flash tools 2014 de %2 hatası giderildi mi? Yine beceremedim gitdi. Acaba yanliş romu indirdim diyemi böyle yapıyor. 20d indirmiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bir şey sormak istiyorum şarj aletinin ucu telefonda takılı değil iken içinden vızıltı şeklinde bir ses geliyor . önceki xperia nın da geliyordu ancak bu biraz daha fazla ses çıkartıyor sizde de durum aynı mıdır;?telefona takınca ses olmuyor ancak telefon şarjını tamamladıktan sonra da az da ses çıkartıyor.
  • bende dediğin durum şarj sırasında oluyordu yeni şarj cihazı istedim gene devam ediyordu.
  • bukibuks kullanıcısına yanıt
    nasıl istediniz cihazınız distibütör garantilimi ? eski şarj cihazını geri mi gönderdiniz*
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertbenzerli

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum şarj aletinin ucu telefonda takılı değil iken içinden vızıltı şeklinde bir ses geliyor . önceki xperia nın da geliyordu ancak bu biraz daha fazla ses çıkartıyor sizde de durum aynı mıdır;?telefona takınca ses olmuyor ancak telefon şarjını tamamladıktan sonra da az da ses çıkartıyor.

şarj makinasının içindeki bobinde kalan yükün sesi o hocam önce şarj makinasını enerjiden çekip yaklaşık 2 saniye sonra telden çekerseniz ses kalmaz cihazın ömrü içinde faydalı olur bu şekilde kullanım
  • delta servis garantiliydi telefon servisteydi gönderrlerken dedim böyle böyle gönderme şansınız var mı sağolsunlar kırmadılar sıfır aketli adaptör gönderdiler
  • Bugun telefonumu pc suit ile yedekleyim dedim fakat yedeklerken kendi kendine bir hata oluştu telefonu yeniden baslatın dedi fakat telefon yeniden başlamadan kaldı siyah ekranda hafif arkadan ışık gelir gibi duruyor ac kapa yapılmıyor yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: debug

Benm play store çalışmıyor "bağlantı yok" hatası veriyor. Bunun bi çözümü var mı? Bi kaç çözüm önerisi bulup denedim ama olmadı. :(

İnternet ayarlarını kontrol edin. Wifi ile deneyin. Bu hatayı internet yoksa verir.

Yok hocam :) İnternete fln giriyorum onda sıkıntı yok. Sadece play store'da sıkıntı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi debug -- 17 Ağustos 2014; 10:25:44 >
  • debug D kullanıcısına yanıt
    google play store önbelleği sil dene. olmadı google play hizmetleri önbelleğini sil dene. wifi bağlı ve çalışıyor ve store sorun çıkarıyorsa düzelmesi lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

google play store önbelleği sil dene. olmadı google play hizmetleri önbelleğini sil dene. wifi bağlı ve çalışıyor ve store sorun çıkarıyorsa düzelmesi lazım.

Onları denedim hocam ya :( Bu androidi tekrar yükleyebilmem için ne yapmam lazım var mıdır anlatımı fln bi yerde?
  • debug D kullanıcısına yanıt
    store gmail hesabını sil. reset at. tekrar hesabı ekle birde.

• _Riven_ kullanıcısına yanıt
    Onu da denedim olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi debug -- 17 Ağustos 2014; 11:42:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: debug

quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

Onları denedim hocam ya :( Bu androidi tekrar yükleyebilmem için ne yapmam lazım var mıdır anlatımı fln bi yerde?

1. Sayfada her türlü bilgi, resim, video mevcut.
  • Arkadaşlar 1 hafta önce sıfır g2 aldım.kitkat sürümüyle geldi.cihazda aşırı şarj tüketimi var.%100 şarj ettim pil tam dolmasına rağmen 30 dk daha tuttum şarjda bazı arkadaşlar forumda yazmış öyle yapın diye.buna rağmen 2 saatte %23 şarj gitti.yarım saat clash of clans oynadım 15 dk forumda takıldım.parlaklık hep %45 deydi.sizce çok değilmi %23 şarj gitmesi? bu da batarya grafiğim ;
     ===> LG G2 TEKNİK KONU <===

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnum44 -- 17 Ağustos 2014; 19:19:00 >

• Stock romda hangi uülkenin romu daha iyidir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende lg g2 32 gb var. Ama iki üç sayfada 6-7 mb yiyor. Geçen gün 2 saatte 100 mb yedi hiçbir şey yapmadan. Mobil veride wap seçeneği seçiliymiş. Avea internet yaptım ama hala daha sorun devam ediyor. Viberde 15 dk mesajlaşınca 20 mb yedi yardım edin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foreversk -- 17 Ağustos 2014; 22:33:31 >
  • Arkadaşlar root konusundan root yapmak istedim wipe falan diyorsunuz sanırım onları da düzgünce yaptım ama telefonum artık açılmıyor logoda kaldı. Acayip bir telaş içerisindeyim nolur yardım edin.
  • Arkadaşlar lütfen yardımcı olun , factory reset atmama rağmen telefon açılmıyor lütfen yardımcı olun.
  • Arkadaşlar herkese selam; sabahtan beri kafayı yemek üzereyim.telefonumdan pc'ye resim klasörünü atarken silindi :( denemediğim program kalmadı RECAVU denilen programı kurdum telefonu görmüyor,telefonun sabit disk gibi görünmesi lazım bunu nasıl yapabilirim.yada önerebileceğiniz birşey varmı 30 tane resim var kurtarmam lazım onları.....valla akşam akşam çok hayır işlemiş olursunuz....Cihaz G2 root yok....
  • 
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.