Şimdi Ara

Lg G2 siparişi verdim ama Gorilla glass 3 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir kaynakta, yanlış hatırlamıyorsam lg nin kendi sitesinde gorilla glass 3 yazıyor, ama corning in sitesinde de gorilla glass 2 yazıyor, hangisine inanıcaz biz ? ayrıca neden herkes cg3 e geçmişken böyle bir amiral gemisinde cg2 kullanılır ? eğer cg3 ise rahatlamış olucam, bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi ?

edit:
    Lg nin bir tek bu sitesindehttp://www.lg.com/in/mobile-phones/lg-G2-D802 design & display sekmesi altında Gorilla glass 3 olarak belirtilmiş...

Konu üstünde bence bir yanlış anlaşılma söz konusu, bu senenin tüm amiral gemileri gorilla glass 3 kullanıyor, lg bu cihazdan çok umutlu, buna 2 takacağını düşünmüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fx-7 -- 26 Eylül 2013; 17:52:00 >

• 2 var bildiğim kadarıyla. Gsmarena yalan söylemez, 2 varmış.

http://www.gsmarena.com/lg_g2-5543.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obsidian -- 25 Eylül 2013; 18:36:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian

2 var bildiğim kadarıyla. Gsmarena yalan söylemez, 2 varmış.

http://www.gsmarena.com/lg_g2-5543.php

http://www.gsmarena.com/lg_g2_hands_on-review-963.php burada da gorilla glass 3 diyorlar ama ? :) ve lg nin sitesinde de gorilla glass 3 yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian

http://www.corninggorillaglass.com/products-with-gorilla/lg/LG-G2

seni anlıyorum usta, bende onun için şüphedeyim, kimisi gorilla glass 2 diyor kimisi 3 diyor, lg 3 diyor corning 2 diyor :D
  • Benim telefonum galaxy ace ve gorilla glass 1 kullanılıyor. Başına gelmeyen kalmadı gerçek anlamda. En son yatağın üzerinden ekranın üzerine dumbell düştü hala ufak tefek çizikler var. Bu 2 3 olayı geçekten çok büyüdü gibi geliyor bana tabi ki 3 olsa daha iyi olur da gerçekten cihazdan vazgeçecek kadar ya da ikinci kez düşünmeye itecek kadar önemli bir fark olduğunu düşünmüyorum.

Tabi düşünce kişiden kişiye değişir saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buraktas.

Benim telefonum galaxy ace ve gorilla glass 1 kullanılıyor. Başına gelmeyen kalmadı gerçek anlamda. En son yatağın üzerinden ekranın üzerine dumbell düştü hala ufak tefek çizikler var. Bu 2 3 olayı geçekten çok büyüdü gibi geliyor bana tabi ki 3 olsa daha iyi olur da gerçekten cihazdan vazgeçecek kadar ya da ikinci kez düşünmeye itecek kadar önemli bir fark olduğunu düşünmüyorum.

yok gorilla glass 2 olsa da telefonu alacagım, ama 3 olsa daha iyi olur :) hem telefon tam anlamıyla daha üst seviye olur, geçen senennin teknolojisini bu senenin amiral gemisine koymak çok anlamsız gibi geliyor bana, ayrıca maliyete pek etki etmeyen unsurlardan birisi

• Kesinlikle gorilla 2 ilk dusurdugumde cami catladi ve sonra farkettimki nette cami degismis o kadar ilan varki 3 oldugu sadece hurafe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx-7

quote:

Benim telefonum galaxy ace ve gorilla glass 1 kullanılıyor. Başına gelmeyen kalmadı gerçek anlamda. En son yatağın üzerinden ekranın üzerine dumbell düştü hala ufak tefek çizikler var. Bu 2 3 olayı geçekten çok büyüdü gibi geliyor bana tabi ki 3 olsa daha iyi olur da gerçekten cihazdan vazgeçecek kadar ya da ikinci kez düşünmeye itecek kadar önemli bir fark olduğunu düşünmüyorum.

yok gorilla glass 2 olsa da telefonu alacagım, ama 3 olsa daha iyi olur :) hem telefon tam anlamıyla daha üst seviye olur, geçen senennin teknolojisini bu senenin amiral gemisine koymak çok anlamsız gibi geliyor bana, ayrıca maliyete pek etki etmeyen unsurlardan birisi

G2 bu senenin amiral gemisi de?il ki

• Fx-7 F kullanıcısına yanıt
    2 mi var 3 mü var bilmem ama, telefonu ne kadar hor kullandıysam da sadece birkaç kılcal çizik var. Sağlam bir ekranı var bence G2'nin.

• quote:

Orijinalden alıntı: bizimkoylu333

Kesinlikle gorilla 2 ilk dusurdugumde cami catladi ve sonra farkettimki nette cami degismis o kadar ilan varki 3 oldugu sadece hurafe

Gorilla Glass telefonu düşmelere karşı korumaz.Sadece çizilmelere karşı dayanıklıdır ve bu da yine çizilmez demek değil sadece belirli bir oölçüd engeller cizilmeleri

• quote:

Orijinalden alıntı: talha733

quote:

quote:

Bu kadar saçma yorum görmedim.Adamın attığı mesaj 2013.O tarihte LG nin amiral gemisi G2ydi.Şuan G3.

• quote:

Orijinalden alıntı: Propus

quote:

Orijinalden alıntı: talha733

quote:

quote:

Bu kadar saçma yorum görmedim.Adamın attığı mesaj 2013.O tarihte LG nin amiral gemisi G2ydi.Şuan G3.

Woow kusura bakmayin hocam tarihi görmedim konu hortlamis bende tarihe bakmadan yazınca :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Lester Nygaard

quote:

Orijinalden alıntı: bizimkoylu333

Kesinlikle gorilla 2 ilk dusurdugumde cami catladi ve sonra farkettimki nette cami degismis o kadar ilan varki 3 oldugu sadece hurafe

Gorilla Glass telefonu düşmelere karşı korumaz.Sadece çizilmelere karşı dayanıklıdır ve bu da yine çizilmez demek değil sadece belirli bir oölçüd engeller cizilmeleri

goillanın sitesinde telefonun ekran kırılma ve çizilme mukavemetinin arttırıldığından bahsediyor ben uydurmadımki drop testlerininide izleyince ortaya çıkan sağlam olması

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.