Şimdi Ara

Lg g2 şebeke yok hattim çalişmiyor (ÇÖZÜLDÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar telefonumda hat durup dururken gitti. Sim kartimi goruyor telefon şebeke yok. Biraz internette baktim ağ ayarlari sebeke secimi tarzi seyleri denedim olmuyor. Servise mi vermem gerekir nasil cozebilirim ?

Edit: Servisi aradım. Imei kayıt etmemişlerdi. Kayıt edip düzelttiler şebeke 1 gün sonra geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhtemelen -- 22 Aralık 2015; 16:17:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynisi bana oldu, AĞLAR/MOBİL ŞEBEKELER/AĞ MODU'ndan "SADECE WDCMA" yi seçince sorun halloldu, dene bakalım neticeyi bana haber ver.

• redboxer82 kullanıcısına yanıt
    yok düzelmedi. İnternette imeimi sorgulattım birde bakarım "KAYITDIŞI OLDUGU TESPİT EDİLEN IMEI" yazdı. 1,5 yıldır kullandığım telefon nasıl çıkar böyle birşey anlamadım.
    Pazartesi servise götürecektim. Vatandan aldım telefonu.
  • geçmiş olsun kardeşim umarım faturani kaybetmemissindir, bol şans.

• quote:

Orijinalden alıntı: redboxer82

geçmiş olsun kardeşim umarım faturani kaybetmemissindir, bol şans.

Sağolasın kardeşim şimdi araştırınca öğrendim. yazın teli servise vermiştim serviş fişine baktım anakart değişti yazıyor ne kadar doğru söylüyorlar bilemiyorum, yeni imei yazıyor birde. Herhalde kayıt ettirmedi servis yeni imei'yi. Faturam duruyor bakalım çözerler umarım kısa sürede.
  • Aynı şekilde benim de anakart değişti anakart ile imei de değişiyor. Kayıt ettirmişlerdir sonradan imeiniz çalınmıştır büyük ihtimalle
  • quote:

Orijinalden alıntı: vigivan

Aynı şekilde benim de anakart değişti anakart ile imei de değişiyor. Kayıt ettirmişlerdir sonradan imeiniz çalınmıştır büyük ihtimalle

Bilemiyorum servisi aradım imei numaramı alıp sorunu çözdüler. 1 gün sonra şebeke geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.