Şimdi Ara

[LG G2 ROM/MOD PAGE|LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
72.894
Cevap
170
Favori
1.549.214
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> [LG G2 ROM/MOD PAGE|LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM]
Giriş
    1685 Mesaj
    Arkadaşlar CyanogenMod CM11 M6 yükledim ama sensörler çalışmadı yani oyunlarda ve örneğin camera yı yan yatırdığımda çözümü varmıdır
    |
    |
    s333 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    STEAM İsmi : Croesus_426588 XBOX Live: Croesus42 Sorunsuz alışverişlerim: Bluelabel, Nuclear, MD07TR, Fossa Olecrani, wNchstR, Eric Cartman, secof, mratt, cemo17_fb, yknzgi, Otakutr, Sterilmikrop ... HERKEZ değil HERKES, DEYİL değil DEĞİL, BEYENMEK değil BEĞENMEK
  • Binbaşı
    1685 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Croesus

Bunu recovery den yükleyin.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2705509

Eyvallah hocam ya çok sağolun peki dori kernel yükleyebilirmiyiz acaba rom un üstüne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s333 -- 6 Mayıs 2014; 14:16:08 >
    |
    |
    arkadaşlar bugün yeni otg kablosu aldım rom yükleyeyim dedim twrp 2.7.0.0 kullanıyorum telefon flash belleği görüyor ama içinde dosya yok sorun nasıl çözülüyordu fikri olan

Orijinalden alıntı: sarac

arkadaşlar bugün yeni otg kablosu aldım rom yükleyeyim dedim twrp 2.7.0.0 kullanıyorum telefon flash belleği görüyor ama içinde dosya yok sorun nasıl çözülüyordu fikri olan

Belleğin fat32 ya da exfat olduğundan emin olun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: c_a_l_99

quote:

Orijinalden alıntı: sarac

Belleğin fat32 ya da exfat olduğundan emin olun hocam

hocam belleği fat32 olarak biçimlendirdim telefon normal açıkken sorun yok herşey normal içindeki dosyaları görebiliyosun müzik dinleyebiliyosun fakat rom yükleyeyim dedimmmi ondada usb otg görünüyo fakat rom dosyası yok içinde

TWRP otg de sorun var sanırım hocam. Bende de görmüyor ama rom yükleyeceğim zaman philz e geçiyorum o sorunsuz çalışıyor otg de.
    |
    |
    sarac kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    STEAM İsmi : Croesus_426588 XBOX Live: Croesus42 Sorunsuz alışverişlerim: Bluelabel, Nuclear, MD07TR, Fossa Olecrani, wNchstR, Eric Cartman, secof, mratt, cemo17_fb, yknzgi, Otakutr, Sterilmikrop ... HERKEZ değil HERKES, DEYİL değil DEĞİL, BEYENMEK değil BEĞENMEK
  • Yüzbaşı
    768 Mesaj

Xposed acikken mi peki?
    |
    |
    Blacktechtonix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    AMD Ryzen 5 2600 - MSI B450 Tomahawk - CoolerMaster MB511 Kırmızı - SilverStone Strider Essential 600w 80+ - Corsair Vengeance Lpx 2x16gb 3000mhz - PNY Rtx 2060 Gaming OC - Adata Xpg SX8200 pro 512gb - WD 2.5" 750GB Scorpio Black Sata 3.0 7200Rpm
  • Binbaşı
    1188 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Croesus

TWRP otg de sorun var sanırım hocam. Bende de görmüyor ama rom yükleyeceğim zaman philz e geçiyorum o sorunsuz çalışıyor otg de.

evet twrp de sorun var philz ile oldu teşekkürler
    |
    |

Üstad büyük ihtimalle normal dosyaların içine girip bakıyorsun. Eğer install ekranında bir ekran görüntüsü gönderirsen bakacağın yeri gösterebilirim.
    |
    |

Turuncudan iz taşıyan tok bir sarı ██ Vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı
  • Binbaşı
    1188 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Üstad büyük ihtimalle normal dosyaların içine girip bakıyorsun. Eğer install ekranında bir ekran görüntüsü gönderirsen bakacağın yeri gösterebilirim.

dostum install bölümüne giriyorum zaten orda usb otg çıkıyor içine giriyorum boş dosya yok nereye girmelimki başka

http://i.hizliresim.com/VpPg4n.jpg

http://i.hizliresim.com/A2n04L.jpg

http://i.hizliresim.com/0Vl4PZ.jpg
    |
    |

• Yarbay
    2286 Mesaj

Hocam philz toucha gec onda bole bi sorun yok twrp yi bu yuzden kullanmiyorum

|
    |
    AMD Ryzen 5 2600 - MSI B450 Tomahawk - CoolerMaster MB511 Kırmızı - SilverStone Strider Essential 600w 80+ - Corsair Vengeance Lpx 2x16gb 3000mhz - PNY Rtx 2060 Gaming OC - Adata Xpg SX8200 pro 512gb - WD 2.5" 750GB Scorpio Black Sata 3.0 7200Rpm
  • Yarbay
    2333 Mesaj

Install bölümüne girdiğinde üstte "Select Zip to Install" yazıyor altında ise "Storage : Internal Storage" yazan kısmın üstüne bas. Bastığında usb-otg seçeneğini seç Sen normal klasörler bölümünden bakmaya çalışıyorsun o yüzden göremiyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sükût -- 6 Mayıs 2014; 15:22:38 >
    |
    |

Turuncudan iz taşıyan tok bir sarı ██ Vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı
  • Binbaşı
    1188 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

Hocam philz toucha gec onda bole bi sorun yok twrp yi bu yuzden kullanmiyorum

bu philz in twrp gibi menüsü olan yokmu hocam

pardus 7.0 yükledim

şu an karşılaştığım sorun

telefon kendi kendine sessiz moda geçiş yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenibeyin -- 6 Mayıs 2014; 16:03:05 >
    |
    |
    Bahsedilenler: PendroZ
    Optimus 4.4 üzerine dori 4.5 kurdum. Stweaks i kurcalıyordum da bilenlere bir şey danışacağım. Telefonun ısınma sorunu için birkaç ayar gördüm. Telefonun ısınmasını engellemek için bu ayarlardan hangilerini nasıl değiştirmek gerekir? Bir de işlemci governor olarak hangisini tavsiye edersiniz?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    560 Mesaj

Bu griden size nedir hocam tam olarak ekranda nereyi değiştirir?

|
    |
    Croesus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel core i5 3570K @4.5GHZ Pc COOLER S121 CPU Cooler - Gigabyte sniper M3 @ İntel Z77Sapphire ATI Radeon HD 7970 GHZ Edition 3 GB GDDR5 384 Bit - Corsair Vengeance 8 GB DDR3 1866 Mhz - Sandisk 120GB Extreme Sata3 SSD @SEAGATE 1TB SV35 Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm NCQ Hard Disk - ASUS ROG-Xonar Phoebus -Ses kartı+Logitech 5+1 SPEAKER + Roccat KAVE 5+1 kulaklık LG D2342P 23'' 3D Full HD LED MONITOR Coole Master HAF 912 ADV. Kasa+HİGH POWER 750 Watt 80+ PSU
    [/center]
  • Binbaşı
    1202 Mesaj

Ana ekranın kaç satır ve kaç sütundan oluşacağını ayarlamak. Mesela stock olarak 5x5 geliyor yani 5 satır 5 sütun
    Ben ekranı 380 dpi olarak kullandığımdan 5x5 olunca ikonların araları çok açık kalıyor. 5x6 yapıyorum yani 5 sütun ve 6 satır. Böylece ana ekrana daha fazla şey sığdırabiliyorum.
    |
    |
    TheRecruit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
emek server
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.