Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (3638. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36353636363736383639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG G2 min wi-fi sorunu oluştu. Wi-fi menüsü açılmıyor ve bağlanamıyorum. Hangi ROM la çözebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

LG G2 için AospExtended ROM V5.6 Oreo 8.0 çıkmış arkadaşlar.
    Yükleyen oldu mu işlem sırası vs bilen var mı?
    ben indirdim yaramaz. Kumanda çalışmıyor,şarj yavaş,arada reset atıyor,konumada telefon ekranı kapanıp tekrar açılmıyor.
  • CM based 7.1.2 için kamera için öneriniz var mı beyler?

Şuan ki hali çok kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a3l4i kullanıcısına yanıt
    Gcam destekliyor mu bilgim yok ama araştırıabilirsin “gcam” i

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamin aleyküm yardıma ihtiyacım var eskiden g2 kullanıyordum ve cloudy rom yüklü telefonum vardı bu işleri yapiyordum arkadaşım g2 sine aospextended 5.7 kurdum twrp ile yazılımı yükledim gapss hata verdi telefon açıldı ama supersu yetkisi yok ve twrp açılmıyor ne yapmam gerekli yardım ederseniz çok sevinirim

• ne cihazmis şu g2 android 9.0 pie da gördü.

https://forum.xda-developers.com/lg-g2/development/rom-aospextended-rom-v6-0-t3843049

• Şuan lineage os 16 kullanıyorum,kamera haricinde de mükemmel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammettuncer -- 21 Eylül 2018; 12:20:57 >
  • muhammettuncer kullanıcısına yanıt
    Hala kullanmaya devam ediyor musunuz hocam? Kullandığınız süre zarfında ne gibi sıkıntılarla karşılaştınız?
  • Lineage değil de Lineagein geliştiricisinin hazırladığı AospExtended V6.0 kullanıyorum android 9.0 rom olarak, hiç bir sorun yaşamadım yaklaşık 1 aydır sadece kamera kötü ki opencam kurarak bir nebze iyileşti kalite, bir de özelleştirmeler tam olarak gelmedi bu roma ama gelecek bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabby

Lineage değil de Lineagein geliştiricisinin hazırladığı AospExtended V6.0 kullanıyorum android 9.0 rom olarak, hiç bir sorun yaşamadım yaklaşık 1 aydır sadece kamera kötü ki opencam kurarak bir nebze iyileşti kalite, bir de özelleştirmeler tam olarak gelmedi bu roma ama gelecek bekliyoruz
    hocam aosp 6.6 kurmayı düşünüyorum ne dersiniz

• G2 yi en son android 5 e yükselttiğimde 32 gb olan hafıza 16 ya düşmüştü. Şimdi 2. telefon olarak kullanıcam belki hat bile takmam. Android 7 8 ... farketmez stabil sorunsuz ve özelliklerini kaybetmediği hangi romu önerirsiniz? Tabi birde şu 16 32 meselesini çözmem lazım.

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hafızayı çözdük birde güzelinden rom önerisi alırım sizden =)

• aLTaR_07 kullanıcısına yanıt
    telefonu ailem kullanıyordu ama geçen sene öldü
    en son Cloudy g2 vardı, en fonksiyonel rom buydu galiba

sonrasında NDM (?) ve aosplar var
    xda ya girip baktım bi, şuan en güncel Aosp extended görünüyor
    onu deneyebilirsiniz, cihazı zaten sıfırlamışken birkaç romu deneyebilirsiniz, hızlıca

Aosp mu stock tabanlı mı karar verip ona göre kurabilirsiniz

kendim kullanmadığım için direkt bir şey tavsiye edemiyorum

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar, ilk sorum telefonuma ''BeanStalk 7.1 Nougat ROM'' başarılı bir şekilde yükledim. Güvenlik ayarlarından 'Find my device' seçeğini kaldırıyorum fakat google play service hizmetlerini silmeme izin vermiyor, google play service eski sürüme geçmem gerekiyor bu yüzden silmem lazım. Bunun başka bir çözümü yok mudur? Başka bir rom mu denemeliyim.?

ikinci olarak da ben 5.0.2 den geçtim 7.1'e kulladığım dosyalar ''LG_One_Click_Root_by_avicohh'' ve ''arec_d802tr_140.apk'' idi.

Şimdi telefonumda 7.1 yüklü iken mevcut yukarıdaki yüklediğim root ve twrp dosyaları yeterlimidir başka bir rom'a geçmek için, örneğin başka bir rom 7.1 ya da 6.0.

Cevaplarsan çok sevinirim hocam teşekkürler.
  • Bugün lineage android 9 sürümünü kurdum, şıkır şıkır oldu cihaz. Baya başarılı olmuş çok beğendim.

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

• quote:

Orijinalden alıntı: FantomİçinF

hocam aosp 6.6 kurmayı düşünüyorum ne dersiniz

Alıntıları Göster
    kur derim gayet sıkıntısız olarak çalışıyor, geç de olsa yanıtladım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabby

kur derim gayet sıkıntısız olarak çalışıyor, geç de olsa yanıtladım :)

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim

• Merhaba. Ben telefonuma crdroid android pie kurdum ama telefon yavaş şarj olmaya başladı(3-5 dakikada % 1). Crdroid android nougat yükledim şarjı hızlandı(1 dakikada % 1). Kurduğunuz bu romda şarjı nasıl doluyor. Bir de rom stabil mi.

• Konuyu hortlatmak gibi bir niyetim yok ama sene oldu 2021 lg g2 snapdragon 800 ile ihtiyaçları hala karşılamaya devam ediyor. 3 senededir Cloudy 3.3 rom kullanıyorum. Tabiki seneler yıprattı işlemciyi, bataryayı ilk zamanki gibi doğal olarak değil ama lg mühendislerine sadece g2 için ayrıca teşekkür etmek gerekli. 4, 5 için ne yazıkki aynı cümleleri kuramıyorum. Lg g2 (2021) cihazını Lg piyasaya sürmeyi ciddi ciddi düşünmeli. Efsane yaşatılmalı.

• 
Sayfa: önceki 36353636363736383639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.