Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (3607. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36053606360736083609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kurmuştum ben onu ayarlar kısmından aktif etmem gerekmiş çözdüm teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: xperius

Hocam birkac sorum olacak whatsapp durduruldu hatasi veriyormu daha onceki sürümler hep sorunluydu mesela gps i yuksek dogruluga aldigimizda play store durduruldu hatasi veriyordu bunlari bi test edermisiniz hocam

Dediklerinizi test etmedim ama henuz beta olduğu icin önemli bi kac sorun cikardi mobil veri ve wifiye baglanmayi otomatik kendine kendine kapanip durdu buda cok can sıkıcı oldu bende clody g2 2.2 kitkat surumune dondum flymein daha cok işi var stabil surum cikmasini bekleyin derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lineage kullanan varsa kulaklik taktigi zaman telefonun ahizesi calisiyor mu ? Yoksa bu benim yanan baska anakart parcalarinin olduguna mi dalalet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hendr1239 kullanıcısına yanıt
    Kulaklık takıldığı zaman ahize çalışmaz ki?Sizinki çalışıyorsa bi sıkıntı olmalı

• Önerebiliceğiniz Rom var mı ? Şuanda 2 cihazımda Cloudy v3.3 ve RR N (eski sürümlerden biri) var.
  • xperius kullanıcısına yanıt
    hocam whatsapp hatası yok Gps geçen sürümde hatalı olduğu için özellikle denedim Swarm adlı uygulamadan Check İn dahi atıyor Gps olayını da çözmüşler. Ama çok çabuk ısınıyor sarj da su gibi gidiyor
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    Yükledim ama açılmıyor rom Flyme logosu geliyor yükleniyor gibi duruyor ama hiç bişey olmuyor.Bootstack > Rom > Gapps > SuperSu sırasıyla yükledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

Kulaklık takıldığı zaman ahize çalışmaz ki?Sizinki çalışıyorsa bi sıkıntı olmalı

valla ben cloud 3.3 ile gayet rahat konuşuyordum bu roma geçince fark ettim hatta en çok kullandığım şey çok müzik dinleyen biriyim sürekli kulaklık kulağımda elimde telefon ahizeye doğru konuşan bir tipim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hendr1239 -- 12 Haziran 2017; 2:47:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

Yükledim ama açılmıyor rom Flyme logosu geliyor yükleniyor gibi duruyor ama hiç bişey olmuyor.Bootstack > Rom > Gapps > SuperSu sırasıyla yükledim.

Ustte kucuk yarim daire gibi ici beyaz ekran var ona tiklayin belli araliklarla hocam acilir

• arkadaşlar rr romdayım, dün tel. ekranını ve tel.deki videoları falan smart tv'de göreyim dedim ama tel.de miracast özelliğini bulamadım. sanki daha önceki romların birinde bu özelliği kullanmıştım diye hatırlıyorum.. ben mi bulamadım veya beceremedim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celaleddin Rooney

9 aydır Resurrection Remix 5.7.4 kullanıyorum, telefonda tık yok. Şuana kadar hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Gerek performansı gerek pil tüketimi ile beni hiç yarı yolda bırakmadı. 1 günü rahat aşıyorum. Ekran süre en az 4 saat aldığım da oluyor en fazla 5-6 saat arası da. Telefondan yakındığım tek şey depolama alanı. Birkaç defa telefonu değiştirme fırsatım oldu, Allah var telefonu bırakamadım. Farkettim ki G2'nin kullanıcısı değil, aşığıymışım. Her ne kadar depolamadan yakınsam da benim ona, onun da bizim gibi bilinçli ve de değerini bilecek kullanıcılara ihtiyacı var. Efsaneyi yaşatmaya devam edelim. Lütfen telefonlarımızın kıymetini bilelim. İyi ki G2 almışım, teşekkkürler LG.

Linki var mı ben bulamadım da ?
  • emirhanbuyruk E kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam bu gece kurulum yaparım bende

• NexusElite kullanıcısına yanıt
    Buyrun:
    https://www.androidfilehost.com/?fid=24736025733496880
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    Bildirim çubuğunu aşağı çektiğinizde "Yayınlama" başlığı altında.
    emirhanbuyruk E kullanıcısına yanıt
    Ben bi kurdum. Yarım saatte 15 kere yeniden başlattı telefon kendini. Her telefonda farklı tepki veriyordur belki. Düzgün sürüm çıkarsa yine denerim flyme'yi. Umarım düzelir.

• teşekkürler
  • Lineage OS LG G2 desteğini bitirdi. Artık güncellemeyecek. Mokee Rom`a geçiş yapıyorum.
  • Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kurdum bir sıkıntı yok hatta flyme'nin çince olan bütün uygulamalarını kaldırdım hala sorunsuz çalışıyor.
    Garip.. Kurduğunuz rom dosyası "flyme_LG-D802_bise_6.7.6.5R-beta.zip" mi acaba? Micro gapps ile bunu kurdum sonra kanser etti beni resmen. Resmi sitedeki dosya da bu sanırım.

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Evet kurulum dosyaları aynı sadece ben pico gapps kurdum ayrıca twrp sürümüde 3.1.0-1
  • 
Sayfa: önceki 36053606360736083609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.