Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (3565. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35633564356535663567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resurrection remix 7.1.1 için Pixel icon paketi var mi arkadaşlar. Eğer nova launcher yüklersem play store da ücretsiz var. Ama nova yüklemeden kullanabileceğim var mı?

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

quote:

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

Arkadaşlar yardım edebilir misiniz, stock 5.0.2 kullanıyordum. RR 7.1.1 yükleyeyim dedim telefonum rootluydu, twrp yükledim daha sonra bu aşağıdaki linkteki en üstte olan rom u indirdim. TWRP den wipe vs yaptıktan sonra install dan zip lü dosyayı seçip flashlamaya çalıştım failed dedi. Nasıl kurabilirim bu romu ?
    https://sourceforge.net/projects/resurrectionremix/files/d802/Nougat/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Edit : Bu arada recorvery moduna da girmiyor.
    https://forum.xda-developers.com/lg-g2/development/boot-g2-hybrid-bootstacks-t3183219?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

önce burdan cihazına uygun bootstock dosyası indir

twrpden flasla sonra reboot recovery de (SİSTEMİ YENİDEN BAŞLATMA )

ARDINDAN HAFIZA DAHİL FULL WIPE YAP sonra rom sonra gaps bu kadar

EDİT; dowload moda almayı dene girerse kdz yükle

Tesekkur ediyorum hocam atabildim sonunda.

Edit : [simagehttp://i.hizliresim.com/brAQOG.png[/simage]

Bu en üstteki google widgetini nasil kaldirabilirim acaba bilen var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

quote:

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

Arkadaşlar yardım edebilir misiniz, stock 5.0.2 kullanıyordum. RR 7.1.1 yükleyeyim dedim telefonum rootluydu, twrp yükledim daha sonra bu aşağıdaki linkteki en üstte olan rom u indirdim. TWRP den wipe vs yaptıktan sonra install dan zip lü dosyayı seçip flashlamaya çalıştım failed dedi. Nasıl kurabilirim bu romu ?
    https://sourceforge.net/projects/resurrectionremix/files/d802/Nougat/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Edit : Bu arada recorvery moduna da girmiyor.
    https://forum.xda-developers.com/lg-g2/development/boot-g2-hybrid-bootstacks-t3183219?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

önce burdan cihazına uygun bootstock dosyası indir

twrpden flasla sonra reboot recovery de (SİSTEMİ YENİDEN BAŞLATMA )

ARDINDAN HAFIZA DAHİL FULL WIPE YAP sonra rom sonra gaps bu kadar

EDİT; dowload moda almayı dene girerse kdz yükle

Tesekkur ediyorum hocam atabildim sonunda.

Edit :

Bu en üstteki google widgetini nasil kaldirabilirim acaba bilen var mi ?

• JabbaWockeeZ kullanıcısına yanıt
    Nova launcher kullanıyorsanız nova ayarlarından masaüstüne gelin oradan kalıcı arama çubuğu seçeneğini kapatın.
  • arkadaşlar hazırınızda varsa RR v5.8.1 rom indirme linkini paylaşabilir misiniz? birkaç sayfa geriye gittim ama çıkmadı karşıma, çok geride kalmış galiba.. size zahmet bir atabilir misiniz
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    https://sourceforge.net/projects/resurrectionremix/files/d802/Nougat/RR-N-v5.8.1-20170203-d802-Official.zip/download

• arkadaşlar, rootlu g2 de cloudy flex 2.8 yüklüydü dün bir anda şarj olmamaya başladı, pil simgesinin üstünde şarj oluyor gözüküyor fakat pilin yüzdesi artmıyor, sadece arabada şarj oldu, kablo ve adaptörle ilgili bütün kombinasyonları denedim olmadı diğer bir sıkıntı ise telefonu yeniden başlatmaya çalıştığımda açılmıyor sadece güç tuşu ve ses kısma tuşu ile açılıyor, ben de bu sabah cloudy 3.3 lollipop a geçtim ilk önce şarj oldu telefonu yeniden başlatmak istedim yine açılmadı aynı tuş kombinasyonu ile açıldı daha sonra sadece kapattım normal yolla yine açılmadı, yukarıda bahsettiğim tuş kombinasyonu ile açtım ve şarja taktım şuan şarj oluyor. yardımcı ola bilecek arkadaş var mı?
  • Merhaba Arkadaşlar,

RR-N-v5.8.1 kurdum. Full temiz kurdum data dahil wipe ettim. Daha hiç bir program kurmadım. Depolama kısmında şu an 19,7 GB /29,12 GB yazıyor. Detaya girince Sistem 18,51 GB kullanıyor gözüküyor. Bana çok fazla geldi. Gözden bir şeymi kaçırıyorum?
    Şimdiden teşekkürler yanıtlar için.

DM
  • dmnokia kullanıcısına yanıt
    Hocam ben şimdi baktım. Sistem 4.33gb kullanıyor yazıyor.

• https://download.lineageos.org/d802

Lineage os kullanan var mı hocam şuanda?

• Ressurrection remix 7.1.1 kullanan arkadaşlar kullandığımız ayarlar ve programlar hakkında bilgi paylaşımında bulunsak iyi olmaz mı? Örneğin tarayıcı, müzik çalar, fotoğraf, video vb. için hangi uygulamaları kullanıyoruz.

Müzik için poweramp kullanıyorum. Paralı ama fiyatı uygun. 10 numara. Tarayıcı olarak chrome kullanıyorum. Onun yerine ne tavsiye edersiniz. Fotoğraf için ne kullanıyorsunuz?

Ben geçiçi kalıntıları temizlemek için sd-maid kullanıyorum. Tavsiye ederim. Tavsiyeleriniz?

• Merhabalar. Bu telefonu yaklaşık 2.5 senedeir severek kullanıyorum. Her türlü romu, kerneli modu denedim. Lakin hiç bir mod beni 4k ve 120 fps modu kadar mutlu etmedi. Son zamanlarda ne kadar da güncel android sürümlerinde takılsam da beni şu kamera olayı her dakika stock tabanlı romlara çekiyor. Son 1 aydır stok 30f kullanıyorum. Ama lg tabanlı romlarda olan bir sorun var ki kayafı yiyeceğim artık hiç bir yardım bulamıyorum bu konuda ne burada ne xda da ne de başka bir yerde.

Sorunu basitçe anlatmak gerekirse cihazın hem kulaklık hem de dahili hoparlör sesinde takılma(lag) oluyor. Müzik ne güzel çalarken bir anca zıtt diye ses geliyor 1 saniyileğine geçiyor. Bu da genelde müzik zevkinizi berbat bir şekilde baltalıyor. Çok şey denedim ama tüm android 5.0 tabanlı romlarda bu sorun var. Benim denediğim bir kaç yöntem oldu:

-Viper4android'in stabil güncel versiyonunu kurmak ya da kaldırmak
    -Stok kernel xceed kernel dorimanx güncel kernel hepsi aynı.
    -Stereo hoparlör modu kullanamak ya da kullanmamk onla da bir alakası yok.

Bunun bir uygulama ile de alakası yok. Kendi müzik çaları, youtube, özellikle de spotify... Gördüğümü kadarıyla bir tek fm radyoda olmuyor.

Şu olay yüzünden telefondan soğudum. Var mı aranızda bir g2 duayeni. Bu soruna çözümü olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanbilgin -- 18 Şubat 2017; 20:12:5 >

• gokhanbilgin kullanıcısına yanıt
    Bu zıtt , başka uygulamalarda ağır işler yaparken mi oluyor

Mesela iphone6 da spotify açıkken safaride bir sürü sekme arasında gezerken arada zıtt diye bende de oluyor

Daha önce bu sorunu başka bir android cihazda da yaşadım galiba mi5 veya g2 veya l70 olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhanbilgin kullanıcısına yanıt
    Spotify'de benim de dikkatimi çekti bu sorun. KitKat'ta iken yoktu, Lollipop (5.0.2)'a geçince çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 18 Şubat 2017; 20:28:21 >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ara ara ekran kapalıyken e işlem yapmazken de ya da son gaz çalışırken de yapıyor.
  • Beyler RR 5.8.0 dan 5.8.1 e geçerken rom'dan sonra tekrar gApps kurmaya gerek var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamsar24

Hocam ben şimdi baktım. Sistem 4.33gb kullanıyor yazıyor.

Teşekkürler,

Bende niye 19GB? ne yapsam bir önerin varmıdır?
    Teşekkürler,

DM
  • 5.8.1 yüklerken cache, dalvik wipe yaptım romu yükledim telefon açılıyor System UI durduruldu hatası veriyor :S
  • SahiNN1 kullanıcısına yanıt
    Tekrar yükle ya da başka rom yükle,

Çok rahatsız eder bu uyarı seni

• quote:

Orijinalden alıntı: curtaincall

Tekrar yükle ya da başka rom yükle,

Çok rahatsız eder bu uyarı seni

şuanda tot dosyası yükleyerek kurtardım telefonu Miui 8 mi yüklesem diyorum hocam hiç kullandınız mı ? değişiklik yapasım var :)
  • 
Sayfa: önceki 35633564356535663567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.