Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (3324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33223323332433253326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buil 14den sonrasında restart sorunu var o yüzden build 14 kullanıyorum. Gayet seri stabil pil performansıda güzel. Full wifi yüzde 50 parlaklık sosyal medya tarayıcı şeklinde 6 saati zorlayabiliyorum.
  • Buda benden olsun :)

NDM 2.4 Stock Kernel - Parlaklık %65 şarj %50'ye kadar böyle kullandım daha sonra Parlaklık %40 - Full Wi-Fi ve 3G ve Kendi rekorumu kırmış bulunmaktayım :) AICP'de 7 Saat - LS'de 9 Saat ve Son olarak bu :)

Bu arada full sosyal ağ kullandım nedense orda pek listelememiş şaşırdım.

Not : Telefon 2 senelik ve batarya değişmedi.
    LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROMLG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROMLG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NexusElite -- 14 Mart 2016; 10:20:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yabancı Karakter

hocam sağolun hemen bakıyorum ancak ondan önce bir şey buldum forumber full wipe jellybean diye twrp den flashlanıyormuş sanırım onu flashlarsak otadan kk a yükseltebiliyormuyuz teli?

Cihaz d802tr ise ota üzerinden yükseltme yapabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

Buda benden olsun :)

NDM 2.4 Stock Kernel - Parlaklık %65 şarj %50'ye kadar böyle kullandım daha sonra Parlaklık %40 - Full Wi-Fi ve 3G ve Kendi rekorumu kırmış bulunmaktayım :) AICP'de 7 Saat - LS'de 9 Saat ve Son olarak bu :)

Bu arada full sosyal ağ kullandım nedense orda pek listelememiş şaşırdım.

Not : Telefon 2 senelik ve batarya değişmedi.
    LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROMLG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROMLG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

Performansi nasil
    11 saat imkansiz bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Performans iyi ama uzun süre telefon açık kalınca aşırı kasma oluyor.Bende imkansız sanıyordum ama değilmiş çizelge yukarda bu zamana kadar da bütün pil performansı mı koydum buraya ve herhangi bir oynama şarja takma çıkartmada yapmadım.
  • NexusElite kullanıcısına yanıt
    Gözümün önünde kullansanız, hatta onu bırakın kendi cihazım da bu süreyi alsam sistem sel bir hata olduğunu düşünür yine inanmam

• Bende öyle diyorum zaten :D Dikkat edersiniz full sosyal ağ kullandım dedim ama orda hiç kullanmamışım gibi gösterdi.Fakat LS'de 9 Saat ve AICP 'de 7 saat süre aldıktan sonra bana o kadar da garip gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

Bende öyle diyorum zaten :D Dikkat edersiniz full sosyal ağ kullandım dedim ama orda hiç kullanmamışım gibi gösterdi.Fakat LS'de 9 Saat ve AICP 'de 7 saat süre aldıktan sonra bana o kadar da garip gelmedi.

Merhaba...

Kendi telefonumda sanırım liquid smooth water (ismi böyle birşeydi) romunda kasmadan 8 saat 45 dakika almıştım. Bence bu süre kasılarak alınmış bir süre, ekran zaman aşımı iptal, parlaklık sıfır, 3g yok wifi var tarzı ekran süresi kasmak için alınan yöntemler kullanılmış. Normal şartlar altında hiçbir g2 9 saatden fazla ekran süresi veremez.
    CPU ve GPU hızlarını oynadın mı veya ek hangi ayarları yaptın hocam? Yani ben kasarak 7saati geçemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu resimleri kimseyi inandırmak için atmadım buraya isteyen inanır isteyen inanmaz amacım kimseyi kandırmak veya trollemek değil olanı söylüyorum.Rom belli kernel belli yaptıklarımıda harfiyen söyledim.
    Yaptığın ek ayarları yazarmısın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GpRsCi kullanıcısına yanıt
    Ek ayar yapmadım normal olarak kullandım sadece telefonun şarjını komple bitirdikten sonra 15 dk bekledim 3 defa daha aç kapa yaptım sonra kapalı konumda 3 saatten fazla şarjda kaldı ardından da battery calibration yaptım bu kadar.Diğerlerinide yazdım zaten önceki mesajlarda
  • Arkadaşlar titanium backup ile yedek almaya çalıştığımda ''Yetersiz depolama alnı için toplu yedekleme iptal edildi.'' uyarısı alıyorum.Ne yaptıysam olmadı :S (silip farklı apklar denedim,root explorer ile silip tekrardan kurdum falan) nedir acaba problem ?

Edit:Sorunu çözdüm eğer bu sorunla karşılaşan başka bir arkadaş olursa yardımcı olması dileğiyle(başka forumda bir arkadaştan alıntıdır.)

1-SuperSU v2.65 sürümünü kur
    2-SuperSU uygulamasını açıp ayarlara gel
    3-Aşağı alta doğru in "Pro'yu aktifleştir" karşısındaki kutucuğu işaretle
    4-Çıkan pencereye "Tamam" de uygulamayı tekrar aç
    5-"Oluşturulan isim uzayı ayrımı" seçeneği karşısındaki kutucuktaki işareti kaldır
    6-Telefonu yeniden başlat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darklaw34 -- 14 Mart 2016; 18:06:51 >
    Hocam ben batarya kalibrasyonu yapınca, şarj nedense hiç dayanmıyor bana :/ yani batarya performansı daha kötü oluyor, ben bi yanlış yapıyorum, yoksa başka bi nedenden mi böyle oluyor anlamadım. Cloudy 3.3 kullanıyordum stock lollipop a geçtim, sizce batarya kalibrasyonu yapmaya Gerek varmı, ekran süresi 4 saat anca alıyorum çünkü :/

• UniqueLiFe U kullanıcısına yanıt
    O romdan roma değişiyor.Bende bu işlemleri yapmama rağmen bazen 3 saat ekran süresi aldığım romlar oluyor.
    Umut yokmu hocam :D

Rom değiştirirsen olabilir :D
    Bi ara Cloudy de çok iyi ekran süresi alıyordum ama o da sapıtmaya başladı , menüye dönerken en az 6»7 saniye menü simgelerinin gelmesini bekliyordum , falan filan işte, baya rom denedim, cloudy gibi saran olmadı, ama o da çok sapıttı . Bende ilişkimizi sonlardırdım cloudyle :D eski sevgilim stock lollipopa döndüm , eğer buda kötü olursa, bi diğer eski sevgilim kitkata döncem :D

• hayırlı olsun G5 fiyatı 2799 tl kaynağım çok sağlam üstelik
    Cloudy kullanmak istiyorsan Xceed Kernel 12 wpr sürümünü kullanmanı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 33223323332433253326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.