Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (1046. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10441045104610471048
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu uygulamaların üzerinde bildirim sayısı gösteren program vardı, adını bilen varsa çok makbule geçer
  • Ya arkadaşlar Chrome sanki artık ısınmaya başladı kendi tarayıcısını kullanacağım fakat google da kayıtlı yer imlerimi kendi tarayıcısında nasıl gösterebilir ve kullanabilirim??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Optimusg3 yukledim ancak haritalar uygulamasi yok artik telde nasil yukleyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: XeyaL

Optimusg3 yukledim ancak haritalar uygulamasi yok artik telde nasil yukleyebilirim

Google Playde bulup yükleyebilirsin
  • Arkadaşlar optimusg3 romdayim dori 5.3 kernel kullanıyorum 5.4 çıkmış direk indirip flaslayacakmiyim yoksa eski kerneli bir şekilde kaldırmam mı gerekiyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolgakamil kullanıcısına yanıt
    playde yok sanırım
    google maps engine var ondada bu google haritalar uygulaması degildir diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zamane61

arkadaşlar bu uygulamaların üzerinde bildirim sayısı gösteren program vardı, adını bilen varsa çok makbule geçer

Notifyer hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: XeyaL

playde yok sanırım
    google maps engine var ondada bu google haritalar uygulaması degildir diyor

Valla ben ibb trafik uygulamasını kurduğumda cihazınızda haritalar uygulaması bulunmamaktadır lütfen yükleyiniz tarzı bi uyarı çıkıp beni direk Google Play Store'a yönlendirmişti ben öyle yüklemiştim hocam.
  • G3 romunda hdr mod çalışmıyordu xdabbeb in son sürümünü yükledim hdr fix demiş ama değişen birşey olmadı hem g3 ün kendi kamera uygulamasında hemde xdabbeb de hdr çalışmıyor bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

Şu işlemci 3 Ghz olamaz mı dori ile.

Şuan ki haliyle bile fazlaca ısınıyor 3ghz yapılır ama işlemcide perte çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: c_a_l_99

400 dpi hocam

@PendroZ hocam Pardus 7.4 için ses yükseltmesi yapmak istiyorum ancak uygun bisey bulamadım, Xda da birkaç kez sorulmuş ama kaydadeğer bisey yok. Ne yapmam gerek var mıdır bir çözümü ?

mevcut dori kerneli tweaks ayarlar sekmesinden ses artırımı yapabilirsiniz, extra bir şeye gerek yok...
  • Optimus G3 ten Optimus 4.4'e geri dönmek zorunda kaldım.

Konuşma sesi ve konuşma esnasında - hem bluetooth kulaklık hem de ahize de- kesilmeler ve fc lar oldu. Her iki kamerada da HDR çekimde kamera kapandı. Doğal sonuç, en iyi sonuçları aldığım Optimus 4.4 e geri dönmek oldu.

• d4hi kullanıcısına yanıt
    Böyle bir ayar olduğunu yeni gördüm, teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ulisko

Optimus G3 ten Optimus 4.4'e geri dönmek zorunda kaldım.

Konuşma sesi ve konuşma esnasında - hem bluetooth kulaklık hem de ahize de- kesilmeler ve fc lar oldu. Her iki kamerada da HDR çekimde kamera kapandı. Doğal sonuç, en iyi sonuçları aldığım Optimus 4.4 e geri dönmek oldu.

Bende optimus 4.4 kullaniyorum ve cok memnunum gayet stabil hersey sana bi sorum olucak hangi kernel ile kullaniyosun optimus 4.4 romu kardesim

• Beyler optimus 4.4 kurmustum dün denemek için çok ovuldu çünkü forumda .

Full wipe yapıp kurmama rağmen mesajları acamiyordum cokuyordu.neyi yapmamış olabilirim.optimus kullanmak istiyorum ama bu yüzden kullanamiyorum var midir ni çözümü

• quote:

Orijinalden alıntı: sergenrvx

Beyler optimus 4.4 kurmustum dün denemek için çok ovuldu çünkü forumda .

Full wipe yapıp kurmama rağmen mesajları acamiyordum cokuyordu.neyi yapmamış olabilirim.optimus kullanmak istiyorum ama bu yüzden kullanamiyorum var midir ni çözümü

Kim veya kimler çok övdü merak ediyorum
  • Merhabalar aklımı karistiran bir konu var 16 gb g2 de kullanabilecegimiz alan ne kadar ?

850 tl ye s4 buldum yaşadığım yerde g2 daha ikinci ele düşmedi almak ne kadar mantıklı (note2 kullaniyorum)

S4 ve g2 arasindaki donanım farkını oyun. Oynarken farkedermiyim (mc4 nova3 vb oyunlar)?

G2 de en fazla kac MB/s iternet hızı gördünüz?

Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler

• deist D kullanıcısına yanıt
    note 2 nızle devam edın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

quote:

Orijinalden alıntı: sergenrvx

Beyler optimus 4.4 kurmustum dün denemek için çok ovuldu çünkü forumda .

Kim veya kimler çok övdü merak ediyorum

ilk olarak ben

• Optimuspro cloudyflex cloudystock kullananlar hangi romu tavsiye ederler suanda? Optimuspro kullaniyorum ama konusmadaki ses netliginin iyi oldugu bi roma gecmek istiyorum

• 
Sayfa: önceki 10441045104610471048
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.