Şimdi Ara

LG G2 NEXUS 5 GMD 2+ Hangisini Alayım Sizce ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde 1250 tl bütçem var yaptığım araştırmalar sonucu en mantıklısı g 2 geldi ama gmd 2 de 900 lira aradaki 350 liralık farka değermi lg g2 2. sorum ise

nexus 5 google ın telefonu olduğu için bi avantaj ama lg g2 nin kırpılmış hali diyolar doğrumudur önerilerinizi bekliyorum ?

• Dostum G2 paranın hakkını verir tek sorunu dikkatli kullanıp iyi bir kılıf alman geriye kalan herşeyi 10 üzerinden 11
  • Gmd yi gec para tuzagi ne yazilim nede kalite olarak diger ikisi olamaz.

G2 nin nexusa gore daha iyi kamera ve ses performansi var tabi bataryada daha iyi gpu ve cpu olarakta aynilar.

Isi gucu g2yi elestirmek olanlar yazmadan yazayim 4 kez dusurdum kirilmadi sikinti yok.30cmden dusse kirilir muhabbeti yapmaya ergenler baslarsa diye bunuda belirttim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Gmd yi gec para tuzagi ne yazilim nede kalite olarak diger ikisi olamaz.

G2 nin nexusa gore daha iyi kamera ve ses performansi var tabi bataryada daha iyi gpu ve cpu olarakta aynilar.

Isi gucu g2yi elestirmek olanlar yazmadan yazayim 4 kez dusurdum kirilmadi sikinti yok.30cmden dusse kirilir muhabbeti yapmaya ergenler baslarsa diye bunuda belirttim.

fikir vermesi adına;

http://www.youtube.com/watch?v=lQQXkjrdBRc

Telefonu çok düşüren biriyseniz lg g2 den kaçarak uzaklaşın çok dikkatli kullanacaksanız alınabilir bir ihtimal.

• g2 performans açısından daha iyidir nexus 5 saf android ama kamera ses gibi özellikler g2de daha iyi yani g2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harrow35 kullanıcısına yanıt
    hocam o videoodakikişitelefonu düşürmüyor resmen yere sert bir şekilde fırlatıyor farkettiysen üst kısmı kendini atılma şeklini çekmemiş lg g2 red olanını almayı düşünüyorum
  • Discovery magduru olarak asla kimseye onermem,diger ikisi guzel ama G2 batarya ve kmaeradan dolayi bence daha caziptir bende g2 alacagim zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaliteli bir kılıfla kullanacaksanız g2 derim. Canlı yaşadığım bir olay olduğu için açıkçası korkutucu bir durum la karşılaşabilirsiniz. Ama android 5.0 videosunu izleyince nexus5 aklımı baya karıştırdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordwalmax

hocam o videoodakikişitelefonu düşürmüyor resmen yere sert bir şekilde fırlatıyor farkettiysen üst kısmı kendini atılma şeklini çekmemiş lg g2 red olanını almayı düşünüyorum

şuna benzer bir şey alıp kullanmak gerekli diye düşünüyorum g2 için.

http://www.youtube.com/watch?v=CLQAEbFz7SI
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harrow35

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Gmd yi gec para tuzagi ne yazilim nede kalite olarak diger ikisi olamaz.

fikir vermesi adına;

http://www.youtube.com/watch?v=lQQXkjrdBRc

Telefonu çok düşüren biriyseniz lg g2 den kaçarak uzaklaşın çok dikkatli kullanacaksanız alınabilir bir ihtimal.

http://www.youtube.com/watch?v=Wkb5Qe_-0k0 fikir vermesi adına :) adam nexus 5 ile g2 yi karşılaştırmış sonuç ortada :)

• discoveryye güvenemiyorum nexus 5 tedee kamera ve batarya daha düşük olduğu için lg g22 ağır basıyor gibi 16 gb alsam 10 gb bos alan kalırmı bana ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordwalmax

discoveryye güvenemiyorum nexus 5 tedee kamera ve batarya daha düşük olduğu için lg g22 ağır basıyor gibi 16 gb alsam 10 gb bos alan kalırmı bana ?

9.5 gb kalıyor oda cok cok oyun duskunu degılsen rahat yeter,yanı yıne oyun kurarsın ama gıdıp en baba oyunlardan needforspeed asphlat 8 gıbı oyunlardan 5-10 tane aynı ayna kuramazsın yoksa 1 tane baba oyun 10 taneufak tefek oyun 200tane mp3 resım falan rahat yeter 16 gb
  • lordwalmax kullanıcısına yanıt
    32lık kullanıyorum 300den fazla mp3 var,800e yakın resım,5-6 tane oyun 5-6 tane uygulama hepımızn kullandıgından,cem yılmaz fundementals var 1080P 10 tanede kendı cektıgım vıdeo var halada 12 gb bos yer var yanı,yeter..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.