Şimdi Ara

[LG G2 MIUI ROM] Anakonu V8 (MIUI 8) çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.854
Cevap
24
Favori
75.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: etoo46

Siz eski surumdesiniz hadi benden bi guzellik en sorunsuz miui 20C tabanli.romun icine gapps full paketinide eklemisler aroma kurulum mevcut secip yukleyebilirsiniz
    Ama bu rom boyutu 1.10 gb bilirsiniz ki ne kadar boyut buyuk o kadar rom saglam ve cok ozellikli olur..

https://docs.google.com/file/d/0Bz8mBj1s-xLxZ2hGZ1E5Q0hlZVk/preview

Alternatif link
    https://mega.co.nz/#!iElwQL7J!knZzkpDTNIoNQm5M3FkS0juTK-_plsfj_kPfjLCtq2E

Dostum bu rom eski versiyon..

bu rom un üstünden 2 versiyon çıktı..

en son sürüm 4.9.19

• quote:

Orijinalden alıntı: sükût

quote:

Orijinalden alıntı: sirnatli21

quote:

Orijinalden alıntı: sükût

İnşallah yavaştan düzenleyeceğim bakalım. Lam hoang miuide alttaki navi tuşlarını gizle diyorum ama gizleyemiyorum. Yani sadece mipop kullanmak istiyorum ama olmuyor. Sende durum nasıl?

Ben mipop a alşıamadım.. navbar ile kullanıyorum.. küçük olması güzel ama transaparan olmaması kötü..

transparan olaydı güzel olurdu..

klavyede tr yok. nasıl ekledin? yada g3 klavyesini nasıl ekleriz?

Hocam valla ben blackmark ten Kit kat keyboard indirdim 1 yıldır da hep o kalvyeyi kullanırımm:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Ultimate navbar Pro yükleyin belki işe yarar :)

Led hocam ultimate navbar pro yu yükledim , kurdum ama kurduktan sonra navbar kayboldu..

bende kaldırdım haliyle :)
  • sirnatli21 kullanıcısına yanıt
    Demek ki tam uyumlu değilmiş :) Ama içinde bir sürü ayarı vardı karıştırsaydnız biraz daha keşke...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Demek ki tam uyumlu değilmiş :) Ama içinde bir sürü ayarı vardı karıştırsaydnız biraz daha keşke...

valla hocam ecnebi dilindeydi , uğraşmak istemedim :)
  • Xiaomi.eu'nun çıkardığı 4.9.19 versiyonlu Miui Romunda telefon açılırken navigasyon tuşları yoktur..

Navigasyon tuşlarını açmak için, sırayla ;

1-Ayarlar - LG Settings -Virtual Keys sekmesine gelin..

2-ordaki Navigation Bar tikini işaretleyin, yani açın..

3- Telefonu tekrar başlatın..

4- navigasyon tuşları tamamdır :)

Ekran Görüntüsü :
    [LG G2 MIUI ROM] Anakonu  V8  (MIUI 8) çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirnatli21 -- 25 Eylül 2014; 18:31:48 >

• Arkadaşlar, bu sayfada yada daha sonraki ilerleyen sayfalarda yapacağınız çözümlü anlatımları lütfen bu ilk sayfadaki ilk mesajınızı editleyerek buraya yazın. Böylece çözümler ara sayfalarda kaybolup gitmez, ilk sayfayı okuyan herkes hemen hemen tüm sorun ve çözümleri öğrenmiş olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok az değil mi ekran süreniz?
  • Arada bir tema falan da paylaşalım beyler. telefon boş durmasın öyle : )
  • Beyler Daha önceki miui versiyonlarında temaları istediğimiz gibi karıştırabiliyorduk. acaba v5 de bunu nasıl yapabiliriz. (simgeleri başka temadan bildirim çubuğunu başka temadan alma hibi )
  • kadiraybar kullanıcısına yanıt
    Kardeş bence sorunları çözmede veya iletmede yardımcı olalım. Mesela son sürümde usb otg hatası gibi önemli bir hata mevcuttu. Siz çözebildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadiraybar

Arada bir tema falan da paylaşalım beyler. telefon boş durmasın öyle : )

Ben tema paylaşımını boş iş olarak görüyorum. Tema uygulamasını açtığınızda zaten binlerce tema önünüze geliyor. Herkes kendi zevkine uygun olan hangisiyse birkaç saniyede indirip canlı olarak deneyebilir. Herkes kendi zevkini en iyi kendisi bilir.
    Eğer illaki olsun herkes benim hangi temalardan hoşlandığımı görsün diyen varsa ayrı bir konu açılıp orada sadece temalar paylaşılabilir. Hem de herşey derli toplu olur. Tüm temalar bir arada olur.
    Bu arada siz üzerinize alınmayın ben genel olarak yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 27 Eylül 2014; 8:43:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @sükût

Denedin mi V8 editini ? Sorun görünüyor mu?
  • Sümmani. kullanıcısına yanıt
    Şu an iniyor dostum. Denediğimde yazarım. Fakat v7 yi denediğimde hoşuma gitmemişti. Uzun bir aradan sonra cloudystocka döndüm . Özlemişim bir müddet kalabilirim.
  • miui v8 changelog alabilir yok mu ? sayfa açıklmıyor.
  • Lamhaoungun cikardigi v8 4.9.19uzerine mi bugun cikan 4.9.26 nin uzerine mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sümmani. kullanıcısına yanıt
    v8 i kurdum.klavye yok kurmak isteyenler mutlaka bir klavye uygulamasini bulundursun.default olarak sadece sesli komut calisiyor.ben g3 klavye yukledim.henuz cok yeni oldugu icin fazla bir yorum yapamam.fakat hizli bir rom ve isinma konusunda iyi.simkart hatasi aynen devam.

• vebo kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz simkart hatasında göndermek istediği smsi göndermesine izin verdiğimizde 1 dk sonra böyle bir hata kalmıyor. Daha doğrusu bu bir hata değil.

Usb otg takıldığında güvenle kaldırabiliyor muyuz?
  • tam olarak hata denmez ancak simkart i aktive etmek icin neden sms e gerek olsun.bence sacmalik.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.