Şimdi Ara

[LG G2 MIUI ROM] Anakonu V8 (MIUI 8) çıktı (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.854
Cevap
24
Favori
75.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: madmax59

ekran kırıldı 3. kez artık tamir ettirmek istemedim daha önce 500 tl verdim yeter artık

geçmiş olsun 500 lira çok benimde bi kere kırıldı 200 tlye yaptırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: akal_da

Beyler bu miuiye lg'nin kendi not uygulamasını flashlayabilir miyiz? Elinde quicknote zip dosyası olan var mı?

Bu linkte var sanırım qmemo. Flashlanabilir değil ama.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2670972
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    yok bir kerede değil 2 kere kırıldı daha önce 250 250 yaptırdım ama 3. defa artık masraf yapmak istemiyorum başka telefon bakacağım çocuğa redmi note 3 almıştım belki kendime de alırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim hocam. Ama apk olarak yüklenmedi. Flashlanabilir değil demişsiniz başka bi yolu var mı bunun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    120 tl hocam 😂😂😂 yanlis yazmisim burda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xperius kullanıcısına yanıt
    Hocam paylaşım için teşekkürler şu son kullanılanlar tuşuna bastığımda videodaki gibi olmadı sadece ikonlar çıkıyor. Ayrı bi etkinleştirme mi gerekli?
  • Merhaba arkadaşlar telefon son resmi olarak ne almisti

• İkince el bi tane alacağım da üzerinde 5.02 varmis

• Arkadaslar onerecrginiz yuvarlak sekilli circle tarzi tema var mi kilit ekrani da guzel olsun alarm ekrani da gene ayni sekilde. Cince vs olmasin bazi temalar yukledim telefonda kasma takilma yapti. Bilgilendirirseniz sevinirim

• sisperdesi S kullanıcısına yanıt
    Eureka ya da eureka remix kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sisperdesi

Arkadaslar onerecrginiz yuvarlak sekilli circle tarzi tema var mi kilit ekrani da guzel olsun alarm ekrani da gene ayni sekilde. Cince vs olmasin bazi temalar yukledim telefonda kasma takilma yapti. Bilgilendirirseniz sevinirim

Yuvarlak hatlı olarak note 5+ tavsiye ederim artı eureka da güzeldir. Burada tavsiyesi olan arkadaşlar paylaşım yapabilirler. Herkes faydalanmış olur.
  • safeline S kullanıcısına yanıt
    Hocam o rom ile alakali 6.2.26 surumunden itibaren son kullanilanlar bolumu oyle oldu siz hangi surumu kullanıyorsunuz

• safeline S kullanıcısına yanıt
    Hocam Son kullanılanlara gir sonra iki parmakla zoom yap simgeler o hale geliyor. Geri iki parmağını uzaklaştırma yaparsan tekrar simge haline geliyor.

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Hocam bunlar kendi temalar uygulamasindan mi yukluyoruz. Mod mu yapmamiz lazim

• sisperdesi S kullanıcısına yanıt
    Normal temalar uygulamasina girip arama yerine yazarsaniz çıkar.

• arkadaşlar recovery e nasıl giriyoruz ? şu ios efekt i kurayım dedim telefon açılmıyor?

Edit: Ses kısma + power logo gelince ses kısma+ ses açma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EKONOMI$T -- 7 Mart 2016; 21:28:12 >
  • Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Hocam remix baya güzel de su kilit ekranını stok haldeki gibi yapamıyor muyuz? Tek noktaya basıp yukarı cekmek göze batıyor.

• Çok yaşa hocam bişey daha öğrenmiş olduk daha neler çıkacak şu miui den bilmiyorum bu nedenle romdan sıkılmak imkansız
    Bu arada ios stil gayet hoş yavaş diyenler geliştirici seçeneklerden animasyon ölçeğini 0.5 yapabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.S.A.P

Hocam remix baya güzel de su kilit ekranını stok haldeki gibi yapamıyor muyuz? Tek noktaya basıp yukarı cekmek göze batıyor.

Temalarda istedigini secebilme yeri vardı da ezberimde degil su an. O yuvarlak menu butonlarindan sondan bir onceki sanirim.

• Tamamdir hocam yaptim begendim. Birde ben soyle bir modem siparis ettim. Yalniz modem olarak siparis verdim. İnsallah sadece router degil modem+ router dir
    http://m.n11.com/belkin-blk-f9j1102uk-modem-n600-kablosuz-router-P95745118

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.