Şimdi Ara

LG G2 Kapandı Açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar. Yaklaşık dört ay önce optimus g telefonumu servise göndermiştim. Basit bir cam değişimini 20 iş gününde yapamadıkları ve optimus g artık üretilmediği için yerine sıfır g2 yolladılar. Bugüne kadar sıkıntısız kullandım ama bugün ne olduysa birden kapandı. Arkadaki tüm tuş kombinasyonlarını denedim kilittuşu+seskısma vs ama açılmıyor. Şarjı %35 civarıydı ama ben yine de her ihtimale karşı şarja da taktım. Ama bir sonuca ulaşamadım. Başlıklara baktım ama benim durumumu karşılayan yok sanırım bu durumda karşılaşanların çoğu root atarken bu durumu yaşamış. Geçen sefer servise yolladığımda iki aya yakın sürdü yeni telefon gelmesi vs o yüzden hemen servise yollamak da istemiyorum. Yardım edebilecek biri var mı bana bu konuda?

• dowland moda veya recovry moda geciyomu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Botres Tr

dowland moda veya recovry moda geciyomu

Denedim tüm tuş kombinasyonlarını ama bir sonuca ulaşamadım. Ekranda tek bir canlılık belirtisi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityilmaz55

quote:

Orijinalden alıntı: Botres Tr

dowland moda veya recovry moda geciyomu

Denedim tüm tuş kombinasyonlarını ama bir sonuca ulaşamadım. Ekranda tek bir canlılık belirtisi yok.

bilgisayara bağladığında pc algılayormu eğer herhangib ri şey algılıyorsa donanımsaldır algılamıyorsan yazılımsal ekranın arka ışıkları bozulmuş olabilir
  • Telefonun ekran karanlikken donmuş olabilir 10 saniye kadar kilit tusuna basılı tut sonra tekrar açmayı dene.. olmazsa daha fazla ugrasma garantiye yolla bence ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayar algılamıyor. Tuşlara basılı tutmak da nafile. Bu hafta içi göndermeyi planlıyorum garantiye. Umalım da bana fatura kesmesinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityilmaz55

Bilgisayar algılamıyor. Tuşlara basılı tutmak da nafile. Bu hafta içi göndermeyi planlıyorum garantiye. Umalım da bana fatura kesmesinler.

Sonuç ne kardeş? Var mı gelişme? Yıllar geçmiş ama aynı sorun bende de var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.