Şimdi Ara

LG G2 IMEI DEGISTIRME (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
40.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: magancı

Bu videodaki gibi imei kendiniz değiştire bilrmiyiz ? https://www.youtube.com/watch?v=oPGfTIUO2n0

videoki mtk işlemcili. çakma telefonlar ve çin in birçok büyük firmasının modelleri mtk işlemcilidir. yani imei'de sorun yaşanmaz.
    ama lg g2 snapgradon işlemcili. birçok snapdragona ise imei çakılamıyor ama g2'ye çakılabiliyor.
  • konuyu hortlatiyorum ama bende lg f320s var sebeke tum operatorler de gidip geliyor bir yardim edebilir misiniz kafayi yedirtiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.a arkadaslar lg g2d801 model olan cihazimi yanlis romla cokertmistim.fastbot ekraninda kaliyodu simdi. Ugraslar sonrasi acildi jtaglatdim imeili sorgulatdimda null yaziyo cihaza imeil nasil ata bilirim box kullanmadan yardimci ola bilecek birileri olursa sevinirim.tlf suz kaldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg g2 d801 cıhazıma yanlıs rom yukledim imeil null oldu nasıl hallede bilrim
  • telefonuma cihazınız klonlandı mesajı geldi 30 gün sonra kapanacakmış. konuyu okudum ancak çözüm sunulmamış. acaba lg g2 d802 cihaza ımeı nasıl atılır? yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.