Şimdi Ara

LG G2 IMEI DEGISTIRME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
40.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar arkadaşlar, yurt dışından gelmiş olan lg g2 telefonlarına imei atmak mümkün mü ? bildiğim kadarıyla samsung galaxy s4lere imei atılıyor ama lg g2lere atılıyor mu bilmiyorum ? eğer atılıyorsa almayı düşünüyorum yardım ederseniz sevinirim.

• Mediatek islemcili çin mali telefonlarina atilabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar nasilsiniz evet atilabiliyor diye biliyorum..bu ilan sahibine sorarsaniz sorunuzun cevabini alabilirsiniz...
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=83752472

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byaahmet -- 2 Nisan 2014; 18:30:58 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Son durum nedir? Imei atilabiliyor mu acep?

• Evet Lg g2 lere imei atılıyor ben yurt dışında aldım lg g2 getirdim burda imei attım şanlıurfada oturuyorum burda 20 tlye atıyorlar imei
  • Avrupa cihazlarına atılıyor fakat Amerika cihazlarına atışmıyor diye öğrendim. Farklı çeşitleri var. D802 D800 D801 uzayıp gidiyor iyi araştırmak gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: zencefilotu

Avrupa cihazlarına atılıyor fakat Amerika cihazlarına atışmıyor diye öğrendim. Farklı çeşitleri var. D802 D800 D801 uzayıp gidiyor iyi araştırmak gerek

Hocam bilgiyi teyid ediyor musunuz? 2. el s3 aldım, donanim olarak iyi ama bazı özel durumlardan dolayı iade etmek üzereyim. Yurtdışı LG Nexus 5 D820 alsam IMEI yazabilir miyim? Pil sıkıntısı var cihazın ama geri kalan özellikleri kağıt üstünde çok iyi duruyor LG D820'nin.

820 ve 821 diye iki ayrı modeli varmış LG Nexus 5'in..

Differences between the two Nexus 5 models, D820 and D821

Posted: 01 Nov 2013, 21:00, by Alan F.

Tags: Android+ Wireless service+ Google+
    Differences between the two Nexus 5 models, D820 and D821
    Just like many smartphones, the Nexus 5 actually has two models.There is one version for North America and another for the rest of the world. Both models look the same, and share many of the same specs. The buttons, colors, cameras are the same. The differences are in connectivity, something that you don't see. The radios in each phone are a little different.

The D820 version of the Nexus 5 is designed for North America and will connect to 2G, 3G or LTE on AT&T, T-Mobile and Sprint. The D821 version of the Nexus 5 is set up to work with the rest of the world. European users should have no problem with a 2G, 3G or LTE connection. But some of the Asian carriers that use different networks could pose a problem. For example, China Mobile uses a proprietary 3G pipeline that has kept the Apple iPhone off the roster of the world's largest carrier.

North America (D820) Nexus 5 model:

GSM: 850/900/1800/1900 MHz

CDMA: Band Class: 0/1/10

WCDMA: Bands: 1/2/4/5/6/8/19

LTE: Bands: 1/2/4/5/17/19/25/26/41

Outside North America (D821) Nexus 5 model: - Sanırım avrupa modeli bu

GSM: 850/900/1800/1900 MHz

WCDMA: Bands: 1/2/4/5/6/8

LTE: Bands: 1/3/5/7/8/20

İyi çalışmalar.

• F320 kore versiyonu var bende ona imei atabilir miyim bilen var mı?
  • Bende avrupa versiyonu olan d802 var, yurtdışından aldım ve istediğim imei yazdırdım şuan burada kullanıyorum, snapdragon işlemcili cihazlara imei atılabiliyor. başka bir arkadaşında g pro vardı lg ondada snapdragon600 işlemci var ona da imei attılar.
  • Arkadaşlar Lg Ve Samsung Telefonlarına imei atılıyor kim dior atılmıyorsa atılıyorr box vaar octoplusbox lg g2 lg g3 flan imei atılıyor...
  • Aranızda F320K Modelini Trde İmei Değiştirip Kullanabilen Varmı Varsada Nasıl Cihaz Çinden 198 Dolara Alma Gibi Bir Niyetim Var

Konuyu Hortlattık Ama Kusura Bakmayın
  • https://play.google.com/store/apps/details?id=com.servtified.unlock_lg_g2&hl=tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster58 -- 23 Ocak 2015; 6:45:43 >
  • evet atılır box kullanmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozankardes

evet atılır box kullanmadan.

box kullanmadan nasıl atılıyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bandirmali92

Aranızda F320K Modelini Trde İmei Değiştirip Kullanabilen Varmı Varsada Nasıl Cihaz Çinden 198 Dolara Alma Gibi Bir Niyetim Var

Hocam bende var F320K. Düne kadar sorunsuz kullanıyordum, Sony Ericsson imeisi ile. Fakat dün 3g'ye bağlanmaz oldu. Sürekli 2G ile bağlanıyor. Birçok şey araştırdım ve sorunun bundan olduğuna kanaat getirdim. Zira atılan imeisi atılan telefonun 3G desteği yok. Başka bir yolu varsa da ben de bilmiyorum. Çaresizim şu anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kckurdoglu

quote:

Orijinalden alıntı: Bandirmali92

Aranızda F320K Modelini Trde İmei Değiştirip Kullanabilen Varmı Varsada Nasıl Cihaz Çinden 198 Dolara Alma Gibi Bir Niyetim Var

Hocam bende var F320K. Düne kadar sorunsuz kullanıyordum, Sony Ericsson imeisi ile. Fakat dün 3g'ye bağlanmaz oldu. Sürekli 2G ile bağlanıyor. Birçok şey araştırdım ve sorunun bundan olduğuna kanaat getirdim. Zira atılan imeisi atılan telefonun 3G desteği yok. Başka bir yolu varsa da ben de bilmiyorum. Çaresizim şu anda.

Zaten Şebeke Sorunu İmeiden Yapar Zaten İmei Problemi Olan Tek Ülkeyiz Diğer Ülkelerde Böyle Bi Sıkıntı Yok Ama Cihaz Nasıl Hocam O Önemli Standardı Gibi Güzel Ve Sağlammı???Ayrıyeten İmei 30-40 Arası Atarlar Sağlam Bir 3G Uyumlu Bozuk Bi Telin İmeiyle Hallolur Bende Ortalama 4 Tane Cihaz Var

• Bandirmali92 kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun şimdilik kendiliğinden düzeldi. Anlamıyorum, anlamayacağım da. Bu böyle sürüp gidecek sanırım.
  • kckurdoglu K kullanıcısına yanıt
    galiba cihaz hayırlı işler olmaya başlamış :D
  • ozankardes kullanıcısına yanıt
    Nasil oluyor acaba?

• Bu videodaki gibi imei kendiniz değiştire bilrmiyiz ? https://www.youtube.com/watch?v=oPGfTIUO2n0
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.