Şimdi Ara

LG G2 HALA ALINIRMI? 1069 TL+100 TL PUAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar g2 şu anda bugüne özel 1069 TL. Axess e 100 TL puan veriyor. Hala alınır mı bu telefon?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alınır
  • Alınır

• Kronik sorunları var deniyor. Özellikle ekran darbelere karşı çok zayıfmış.

• vaskin77 kullanıcısına yanıt
    Ekranın kırılması kronik bir sorun değildir. Sonuçta ekran durduk yere kırılmıyor ya. Telefon düşerse ekran kırılır çünkü çok ince çerçeveli bir telefon. Ancak ekran sararması kronik sorundur. Bu fiyata en alınası telefondur bana göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: Poison Well

Ekranın kırılması kronik bir sorun değildir. Sonuçta ekran durduk yere kırılmıyor ya. Telefon düşerse ekran kırılır çünkü çok ince çerçeveli bir telefon. Ancak ekran sararması kronik sorundur. Bu fiyata en alınası telefondur bana göre.

Diğer telefonlar birden fazla düştüğü halde bir sorun olmuyor ama G2 ilk düşmede ekran kırılıyorsa bu bir sorundur.

• eski g2 16 gb yeni g3 32 gb kullanicisi olarak söylüyorum.. g3 varken g2 almak saçmalık olur. g2 nin sd destegi yok, çıkan bataryası yok, her iki kameranın gece cekimi berbat,odaklanmada sıkıntı var. video çekerken surekli odaklanmaya çalışıyor, g3 ün her iki camerasi mükemmel, ön kamerada yazilimsal flash desteği var, sd kart destegi var, cikan bataryası var. bence bunlar g3 32 gb almaya değer özellikler ki g2 nin fiyatina suan g3 32 gb satiliyor. uzun vaadeli düşünürseniz pişman olmazsınız keske demezsiniz. sd destegi cikan batarya ve kamera uzun vaadede cok onemli şeyler. g2 aldiginda bunlardan mahrum kalıcaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: vaskin77

quote:

Diğer telefonlar birden fazla düştüğü halde bir sorun olmuyor ama G2 ilk düşmede ekran kırılıyorsa bu bir sorundur.

bu düşünce bence yanlış. bir defa düşünce birsey olur da demiyorum bir defa dusunce bir sey olmuyo da demiyorum . ama bu tamamiyle düştüğü yere bağlı, ne şekilde düştüğüne bağlı ve birazda şans işi.

• quote:

quote:

Z1 i ilk düşüşte kıran var, hatta Z masada dururken çatladı diye konu açılmıştı. Şimdi sony sorunlu mu?
  • diego10ribas D kullanıcısına yanıt
    Haklısın G3 çok daha iyi bir cihaz ancak arada bayağı fiyat farkı var. G2 puan ile 969'a geliyor. G3 ise en ucuz 1400 TL civarında. Ayrıca sd kart desteği önemli değil çünkü 32 gb rahatlıkla yeter diye düşünüyorum. G2'yi yeğenime aldık şu ana kadar bir sorun yaşamadı.

• arkadaşlar uzun zamandan beri araştırıyorum artık g2 almaya karar verdim kronik sorunlardan korkuyorum ama artık şans deyip alacam
    32 gb lg türkiye garantili almayı düşünüyorum bu telefonun seçmemin ilk nedeni şarj performansının güzel olmasıdır vatan teknosa vs fiyatı 1400 tl civarında
    sizin bahsettikleriniz g2 1000 tl g3 1400 tl bunlar ithalatçı firma garantili herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasdqwertyveyaalxyvance

arkadaşlar uzun zamandan beri araştırıyorum artık g2 almaya karar verdim kronik sorunlardan korkuyorum ama artık şans deyip alacam
    32 gb lg türkiye garantili almayı düşünüyorum bu telefonun seçmemin ilk nedeni şarj performansının güzel olmasıdır vatan teknosa vs fiyatı 1400 tl civarında
    sizin bahsettikleriniz g2 1000 tl g3 1400 tl bunlar ithalatçı firma garantili herhalde

Evet ithalatçı firma garantili. Paralel ithalat. Ama cihaz aynı hatta radyosu da var.

• quote:

quote:

Her telefonun ekranı ilk düşüşte kırılabilir. Telefon düşürülmek için yapılmamıştır. Lg G2 bir süre kullandım çok memnun kaldım hele o fiyata bedava gibi birşey. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Bir tek kamerasından üst düzey performans beklemeyin.

• quote:

Haklısın G3 çok daha iyi bir cihaz ancak arada bayağı fiyat farkı var. G2 puan ile 969'a geliyor. G3 ise en ucuz 1400 TL civarında. Ayrıca sd kart desteği önemli değil çünkü 32 gb rahatlıkla yeter diye düşünüyorum. G2'yi yeğenime aldık şu ana kadar bir sorun yaşamadı.

1200-1350 arasi bulunuyor. bence uzun vaadeli düşünmen gerekiyor arada ucurum yok. bence hata yapıyorsun. 300 tl için sıkıntılı cihaz alıyorsun. birazdaha biriktir g3 32 gb kaçmıyor. g2 yi kullana biri olarak söylüyorum. sd,batarya,camera, senin için hic bir onemi yoksa ve zaman gectikce hala ayni fikirde olacağını düşünüyorsan g2 al. ama uzun vaadeli düşünürseniz pişman olmazsınız keske demezsiniz. benim butce 800 civariydi. 2-3 ay telefon arastirdim, eliti,discoveryi,htc nin birkac modeline baktim. sonra sıkıntılı cihaz alacağıma ozellikleri kısıtlı cihaz alacağıma 200-300 fazla verip uzun sure kullanabilcegim cihaz almaya karar verdim. g3 32 gb ve 64 gb sd aldim.

• quote:

24 gb kaliyor. camera , sd, batarya senin icin önemli degilse alabilirsin

• Alonir fiyatta cok iyi.

1 yildir seyyardan alinma 5 liralik dandik kilifla kullaniyorum kac kezde dustu 0 sikinti,o paraya kacirma derim fp olarak 10 numara cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Alonir fiyatta cok iyi.

1 yildir seyyardan alinma 5 liralik dandik kilifla kullaniyorum kac kezde dustu 0 sikinti,o paraya kacirma derim fp olarak 10 numara cihaz.

Evet fiyat çok iyi ama tek ödeme beni sıkıntıya sokar. Operatörler de fiyat uçmuş. Biraz daha beklesem kendimi toparlayıp alırım ama o zaman da bu fiyata bulabilir miyim?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Alonir fiyatta cok iyi.

Evet fiyat çok iyi ama tek ödeme beni sıkıntıya sokar. Operatörler de fiyat uçmuş. Biraz daha beklesem kendimi toparlayıp alırım ama o zaman da bu fiyata bulabilir miyim?

Bilemem ama sanmam bu fiyata bulmak zor ihtimal.genelde 1000lira uzerinde seyredior zaten önümüzdeki ay vergiler gelirse 1200un altinadabulmak zor olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.