Şimdi Ara

LG G2 ekran kırıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
841
Cevap
10
Favori
83.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece ekran jelatini vardı. Tam kenara çarptı. Çerçeve yamulup ekranı patlattı. Bir noktada biraz da olsa ekran yere temas etmiş.
  • geçmiş olsun dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokayozyer -- 27 Aralık 2013; 7:16:09 >
  • hakaniko kullanıcısına yanıt
    süpersin :) para kaptırmayalım buradaki kan emicilere...

Ben şunuda anlamıyorum, aletin ekranı gorilla glass 2 deniliyor. Kırılmaz çizilmez ıvır zıvır diye her yerde bangır bangır bağırıyorlar ama bir kere elinden düştümü işi bitiyor. G2'den önce samsung monte vardı yerden yere düşüyordu alet hiç bir şey yoktu 5 sene kullandım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazimyilmaz2009 -- 27 Aralık 2013; 9:13:02 >
  • Bu sabah işe giderken elimden düştü sağ köşeden darbe aldı oval şeklide kırıldı camı :( içim gitti.

Yardımcı olurmusun bu konuda
     LG G2 ekran kırıldı LG G2 ekran kırıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SKiPPeR..! -- 27 Aralık 2013; 12:48:10 >

• PwaGG kullanıcısına yanıt
    Kendimiz takabilirmiyiz ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKiPPeR..!

Kendimiz takabilirmiyiz ki

Daha önce böyle bir işlem yapmadıysanız zorlanabilirsiniz. Dokunmatik çalışıyorsa sıkıntı etmeyin.
    Kırılan kısım çalışmıyor malesef :(

çok sıkıntı yarattı mesajlarda whasappta mailde herhangi bir eklenti yapamıyorum o yüzden :/
    ekranı camdan ayırmak çok zor. Yoksa benimki için de sadece dokunmatik yetiyor. Ben sadece cam ve ekranı çerçeveden çıkarmaya korktum. Gittim komple çerçeveli aldım. Sadece anakartı pili devreleri diğerine taşıyacağım. Tabi fiyatı %200 arttı orası ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakaniko

ekranı camdan ayırmak çok zor. Yoksa benimki için de sadece dokunmatik yetiyor. Ben sadece cam ve ekranı çerçeveden çıkarmaya korktum. Gittim komple çerçeveli aldım. Sadece anakartı pili devreleri diğerine taşıyacağım. Tabi fiyatı %200 arttı orası ayrı

Arasinda jel var surdukten sonra firinlamak lazim bir de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Demek ondan cam dökülmüyor. Peki ben bu kırık camı ekrandan nasıl ayırırım. Jeli nasıl etkisiz hale getiririm?
  • quote:

Demek ondan cam dökülmüyor. Peki ben bu kırık camı ekrandan nasıl ayırırım. Jeli nasıl etkisiz hale getiririm?

Siz direk hepsini alin bence

Yok hepsini aldım da ekranı atmayayım diyorum. Kalsın yine kenarda. Sadece kırık camı ayırıp atayım.
  • quote:

Yok hepsini aldım da ekranı atmayayım diyorum. Kalsın yine kenarda. Sadece kırık camı ayırıp atayım.

Fikrim yok o zaman gelince siz mi degistireceksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

quote:

Evet. Şuan arka kapak ayrık şekilde tutuyorum. Gelinde sadece vida ve filmleri söküp boardları ve sensörleri diğerine transfer edeceğim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

quote:

Evet. Şuan arka kapak ayrık şekilde tutuyorum. Gelinde sadece vida ve filmleri söküp boardları ve sensörleri diğerine transfer edeceğim.

Zaten zor bir islem degil youtubeden assembly videolarini izleyebilirsiniz

• Arkadaşlar merhaba,
    Bende de siyah lg g2 vardı, hatta eski konularıma bakarsanız ekranım kırıldıktan sonra konu açmıştım, bende ekran getirtip taktım, ve şuan telefonu sıfır gibi kullanıyorum. Fazladan bir tane daha siyah ekran getirtmiştim, ihtiyacı olan varsa, yardımcı olabilirim.
  • Neoptolemos_ kullanıcısına yanıt
    Hocam çerçeveli mi Orjinal ekran ile aynı mı? Yani True HD IPS Plus ve 1920x1080p? Ekrana yandan bakınca cam üstünde şeffaf çizgiler var mı resimdeki gibi? Çerçeveli ise istediğiniz fiyat nedir?

LG G2 ekran kırıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 29 Aralık 2013; 15:47:55 >
  • Çerçeveli değil, lcd screen ve touch screen digitizer ünitesi.
    Ekranda o resimdeki gibi çizgi benzeri şeyler yok, izmirdeyim eğer görmek isterseniz ve izmirdeyseniz elden gösterebilirim.
    Fiyatı ö.m olarak atıyorum.
  • Saolun hocam çerçeve de zarar gordugu icin onu da aradan cikartayim diyorum, ama bir arkdas daha kirmis. Haber vereyim belki o ilgilenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 29 Aralık 2013; 18:45:47 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.