Şimdi Ara

LG G2 Ekran Karanlıkta Açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
2.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba benim telefondaki sorunum şu, telefon ekranı açıkken çift tıkladığımda ekran kapanıyor ancak kapalıyken çift tıklamama rağmen ekran açılmıyor işin garibi güç tuşuyla da açamıyorum,güç tuşuna bastığımda ekran 1 saniyeliğine açılıp kendiliğinden tekrar kapanıyor.

Ekranı sadece telefonu herhangi bir ışık kaynağının altında güç tuşuna basarak açabiliyorum yani karanlık bir ortamda hiçbir türlü ekranı açamıyorum. Netteki metodları denedim bir işe yaramadı sizce sorun nedir? Bir de telefonla arama yaptığımda ekran yine kapanıyor arama sonlanana dek gelmiyor. Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

• up
  • Cihazın ekranı değişti mi yoksa birden mi oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @GigaNigga

Yok hocam ekran değişmedi birden oldu. Bugün yeni bir şey keşfettim ekranın sağ üst köşesine bastırarak ekrana çift tıkladığımda ekran açılıyor sanırım sensörde var bir şeyler.
  • Telin içini açabilme imkanınız varsa sensöre ulaşıp sensörü yuvasına iyice oturtun derim hocam. Çünkü ben telefonun ekranını değiştirdikten sonra bende de aynısı olmuştu. Sensörü yerine iyice oturttum sorunum düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euphrates.k -- 9 Şubat 2016; 19:04:09 >
  • @GigaNigga

Valla içini nasıl açarım bilmiyorum bi bakıyım olmazsa.
  • Hocam o zaman eli bu işlere yatkın birisine yaptırın.

• muhtemelen sensörde bir sıkıntı var
  • Hort. Bende de ayni sıkıntı var ve bende sensöru kapatarak aciyorum maalesef.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.