Şimdi Ara

Lg G2 ''Durdu: ...'' Hataları yardım LÜTFEN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonu alalı 2 hafta oluyor.Aldığım ilk gün açtığımda bütün uygulamaları güncellemişti.Fakat Voice Mate adlı uygulamayı güncellerken, indirdikten sonra ''Durdu:Ne yazık ki, Uygulama güncellemesi'' hatasını veriyor.2 haftadır düzelmedi.Dün Clean Master uygulamasını indirdim.Ondada aynı sorunla karşılaştım.Lg g2 kullanan bi arkadaşıma sorduğumda böyle sorunlar yaşamadığını söyledi.(O 3-4 aydır kullanıyor)

FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜRDÜM DÜZELMEDİ.HARD FORMAT ATTIM YİNE AYNI

Lg G2 ''Durdu: ...'' Hataları yardım LÜTFEN!  Lg G2 ''Durdu: ...'' Hataları yardım LÜTFEN!  Lg G2 ''Durdu: ...'' Hataları yardım LÜTFEN!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaimoN001 -- 8 Şubat 2015; 19:07:00 >

• Yardımcı olacak yok mu?
  • Hocam cihaza Rom atın veya Hard reset atın. Anlamam derseniz Fabrika Ayarlarına dönün. Olmazsa G2 Teknik Konudan Rom yükleme talimatlarına bakın. Yine olmazsa garantiye yollayın yazılım atarlar zaten :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: polatxp635

Hocam cihaza Rom atın veya Hard reset atın. Anlamam derseniz Fabrika Ayarlarına dönün. Olmazsa G2 Teknik Konudan Rom yükleme talimatlarına bakın. Yine olmazsa garantiye yollayın yazılım atarlar zaten :D

Sağolun hocam fakat ilk açtığımda bile böyle sorun olması garip değil mi? Teknosadan almıştım.Rom atmanın avantajları ve dezavantajları nelerdir? Garanti dışına çıkmaz değil mi?
  • Fabrikaya ayarlarına döndürdüm olmadı, hard format attım yine olmadı.Şimdi ne yapmam gerekiyor? Neden düzelmiyor anlamış değilim.Garantiye mi göndereyim?
  • Sorunum hala çözülmedi yardım.Garantiye göndermek istemiyorum.Daha yeni aldım.
  • Hocam rom root isi sıkıntı cikarir. Profesyonel degilseniz yapmayin ben custom rom atiyordum efs dosyasinin yedegini almayi unutmustum imei ucmustu. Sonra iste garantiye yollayinca rootlanmis filan diyorlar. Sonra stock rom atip guncelledim 4.4.2 ye filan unrooted hale getirdim. Rom root isine bulasmayin garantiye yollayin 1 hafta sonra elinizde olur cihaz hem sadece yazilim atarlar olmazsa parca degisimi yapilir. Ama parca odakli bir sorun oldugunu sanmiyorum. Sorunun yazilimsal.Hem garantiye yollayinca bi sey olmuyor ki neden endiselisiniz?? Benimki 5 kere olmustur garantiye gideli ekrani 2 kez anakarti 1 kapagi 1 kez degisti simdi telefonum canavar gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.