Şimdi Ara

LG G2 Batarya Kullanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • G2 ile böyle bir sonuç elde ettim. Merak edenler için paylaşayım dedim.

LG G2 Batarya Kullanımı

LG G2 Batarya Kullanımı

LG G2 Batarya Kullanımı

LG G2 Batarya Kullanımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugra_brr -- 5 Şubat 2014; 18:07:42 >

• Awakede hiç uyanmıyor oluşu çok iyi. Ekran süresi normal. akıllı telefonlarda zaten fazlası olmuyor.
  • Adamlar bataryasını kendi yapıyor. Li-Po pil gerçekten 3000mah ile fark yaratıyor.
  • hocam hangi romu kullanıyorsun. Ben daha 18 saatin üstüne çıkamadım.
  • Bu telefondan almayı düşünüyorum sırf pili için
  • Netherland 10f----Snappdradon Battery Guru----Parlaklık oto.
    Max. Pil ömrüm şuan bu 566 / 24 = 23 gün

LG G2 Batarya Kullanımı
  • bugra_brr B kullanıcısına yanıt
    Bende genelde android sistemi sömürüyor bataryayı. %30 seviyelerinde hatta. Seninkiyle yarı yarıya oradaki uygulamaların da resmini ekleyebilir misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: a3l4i

Netherland 10f----Snappdradon Battery Guru----Parlaklık oto.

LG G2 Batarya Kullanımı

Bu nedir ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Orjinal romunu kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a3l4i

Netherland 10f----Snappdradon Battery Guru----Parlaklık oto.

LG G2 Batarya Kullanımı

Batteryguru nün faydasını görüyor musunuz? Ben 1hafta kadar kullandım ardından kaldırdım farklılık göremedim sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• abi bi gidin insanlar bunları görüp beklentiye giriyorlar. telefon aktif kullanımda 1 bilemedin 2 günü rahat çıkarıyor şu resimlere bakıp aldanmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: w.wallace

Bende genelde android sistemi sömürüyor bataryayı. %30 seviyelerinde hatta. Seninkiyle yarı yarıya oradaki uygulamaların da resmini ekleyebilir misin ?

Aynı durum bende de var çözemedim. Avea kullanıyorum muhtemelen avea 3g den kaynaklanıyor.
  • Hocam bunlara bakıp inanmayın demişsin ama bu kullanım tablosu yoğun kullanım için olmadığı anlaşılıyor. Lg G2 zaten piyasada ki eş değer telefonlardan batarya olarak üstün. Buraya koymamda ki amaç gidin G2 alın demek değil. Kullanıma göre böyle değerler elde edilebildiğini gösterdim sadece. Zaten batarya konusunda üst düzey telefonlarda G2 üstün bilen biliyor.

• güncelleme geldi
    ayrıca özelliklerini açmanız lazım ben bütün uygulamaları yönetmesine izin veriyorum
    ek olarak ekranı kapatınca arka plandaki RAM uygulamalarını durduran CLEAN MASTER yüklü.
    şahsen farkını çok görüyorum ben kesinlikle öneririm.
  • telefonu sadece 3 saat kullanmıssınız :)

onemlı olan 80 90 saat sarj etmemenız degıl ne kadar ekran acık kullanabıldıgınız

bu sekılde

LG G2 Batarya Kullanımı LG G2 Batarya Kullanımı LG G2 Batarya Kullanımı LG G2 Batarya Kullanımı LG G2 Batarya Kullanımı

ve bu sekılde

LG G2 Batarya Kullanımı

• Amacım surekli telefon kullanmayıp ama istediğinde oyunları rahat oynamak isteyen kullanıcalara referans olması için koydum. Sizin koydugunuz 6 7 saatlik ekran kullanımı konu için çok iyi olmuş. Lg G2 bataryası ile yapabileceklerinin sınırı yok diyerek sloganlarınıda kullanmış olayım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.