Şimdi Ara

lg g2 arka plan veri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu mobil veriyi bir türlü çözemedim ben. Eski telefonumda androiddi ama bu kadar harcama olmuyordu. Senkronizasyonu kapadım. Ancak arkan plan veri adı altında baya mb yiyor bu programlar arka plan veriyi kapatınca da bildirim gelmiyor. Mesela facebook messengerda arka plan 15 mb yemiş arka plan veriyi kapadım bu sefer de ben programı açmadıkça mesaj gelmiyor. Neyi yanlış yapıyorum anlamadım

Lg g2 nin anakonusuna yazdım ama bi cevap alamadım o yüzden konu açma ihtiyacı duydum
     lg g2 arka plan veri

• arka plan verilerini kısıtla seçeneğini işaretleyip deneyin hocam. attığınız screenshotda da gözüküyor bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurYurteri

arka plan verilerini kısıtla seçeneğini işaretleyip deneyin hocam. attığınız screenshotda da gözüküyor bakın.

işte onu yaptığımda da ben programa girmedikçe bana mesaj geldiğini göremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1129839

quote:

Orijinalden alıntı: OnurYurteri

arka plan verilerini kısıtla seçeneğini işaretleyip deneyin hocam. attığınız screenshotda da gözüküyor bakın.

işte onu yaptığımda da ben programa girmedikçe bana mesaj geldiğini göremiyorum

hocam zaten arkaplan veri sürekli size gelen mesaj olup olmadığını kontrol etmek için kullanılan veridir. siz uygulamayı açmadığınızda bile "anlık" mesajlaşma uygulamaları (whatsapp, facebook messenger) sürekli veri çeker.
    Yani ya arkaplan veriyi kapatacaksınız aklınıza geldiği zaman girip mesajlarınızı kontrol edip cevap yazacaksınız
    Ya da arkaplan veriyi açık bırakıp anlık mesajlaşma nimetlerinden yararlanacaksınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.