Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (967. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 965966967968969
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kesiyondabizimişleri

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Arkadaşlar cihazımı bir hafta önce teknosadan elden aldım hiç bir sorun yok 32 gb siyah model fakat bu akşam gözüme birşey carptı acaba sizlerde de öylemi diye merak ettim telefonun tuş kilidini acarken sol üstde yanan açık mavi bildirim ledinin sağ altı hafif kırmızı yanıyor ayarlardan baktım yanmaması gerekyor içime bir kurt düştü sizlerde nasıl bi dikkatli bakarsanız sevinirim.

Kusura bakmayın ama ses ve power düğmelerinin de dokununca içeri doğru hafifçe hareket ettiğini de söyleyeceksiniz diye korkuyorum.

Telefonda başka hiç bir sorun yok kemera donması filan bile yok fakat bu durum canımı sıktı acıkcası Alarm kuruyorum bir sıkıntı yok tek sorun kılıt acarken yukarıda mavı yanan rengın altında hafif kırmızılık beliriyor :S

sende sorun bulamadın bunu mu yazdın :D
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar cihazımı bir hafta önce teknosadan elden aldım hiç bir sorun yok 32 gb siyah model fakat bu akşam gözüme birşey carptı acaba sizlerde de öylemi diye merak ettim telefonun tuş kilidini acarken sol üstde yanan açık mavi bildirim ledinin sağ altı hafif kırmızı yanıyor ayarlardan baktım yanmaması gerekyor içime bir kurt düştü sizlerde nasıl bi dikkatli bakarsanız sevinirim.

Kusura bakmayın ama ses ve power düğmelerinin de dokununca içeri doğru hafifçe hareket ettiğini de söyleyeceksiniz diye korkuyorum.

Telefonda başka hiç bir sorun yok kemera donması filan bile yok fakat bu durum canımı sıktı acıkcası Alarm kuruyorum bir sıkıntı yok tek sorun kılıt acarken yukarıda mavı yanan rengın altında hafif kırmızılık beliriyor :S

Aslında G2 almak isteyen ama çekinceleri olanlar için çok iyi bir tesbit oldu sizinki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnkrsln

quote:

Orijinalden alıntı: orain

quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

quote:

HTC bünyesinde yer alan bir çalışan tarafından Android tablet pc ve Android telefonlar için batarya ömrünü uzatmak, şarjın daha uzun gitmesini sağlamak için birtakım ipuçları açıklandı.

Güç tasarrufu modu cihazlarda otomatik olarak yer alıyor ancak söz konusu çalışanın bahsettiği farklı bir yöntem. Batarya yani pil süresini arttırmak için ipucu: Android tablet ya da akıllı telefonunuzu açın. Telefonu ya da tableti en az 8 veya daha fazla bir zaman şarj edin, bu esnada hiçbir şekilde şarj ile bağlantısını kesmeyin.Daha sonra tabletin ya da telefonun şarj ile bağlantısını kesin ve cihazı kapatın.Cihaz kapalı konumdayken 1 saat dolaylarında yeniden şarj edin. Son olarak cihazın şarj olma işlemini sonlandırın, telefonu yeniden açın ve 2 dakika kadar durun. Sonra telefonu kapatın ve yeniden 1 saat dolaylarında şarj edin.

yavaş şarjda yaparsanız belki daha etkili olur...

bu akşam öyle deneyiyim. birde %100 olcak yüzde %40 yazmışım . %100 den geç iniyor ya 99 a onu belirtmek için demiştim

HOCAM BELKİ GERİ KAFALI FALAN DİYECEKSİNİZ AMA
    ben 98 den beri cep telefonu kullanıyorum daima şarj ederken telefonu kapatıyorum
    bu şekilde batarya en az zararı gördüğüne inanıyorum
    zira 1998 den beri hanım ve ben dahil toplam 6 telefonumuz oldu
    nokia 3210-6630 samsung sürgülü bi telefonu adı hatırımda değil
    galaxy s1 ve lg g2 (nasip olursa haziran gibid e kendime not 3 almayıplanlıyorum )
    ve bu telefonların bataryalarında hiç bir zaman şişme ya da şarjın daha az gitmesi gibi sorunlarla karşılaşmadık
    en az kullandığımız telefonlarda 3 sene en çok 6 sene gibi uzun süreli kullandık

Hocam çok geri kafalısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslannyurek

quote:

quote:

quote:

sende sorun bulamadın bunu mu yazdın :D

Ya arkadaşlar mevzu sorun bulmak değil insanın gözüne abes kaçıyor Ben bügün maaşımın 2 katı para verip bir telefon alıyosam aldığım ürünün dost doğru calıştığını sorgulamak en doğal hakkım telefonumdan gayet memnunum sadece sizlere soruyorum varmı böyle bir sorun diye anlamadığım nokta sanki LG babanızın şirketi de böyle savunuyorsunuz tüketici olarak bu forumda birbirimizin arkasında olmamamız gerekmez mı nedır bu fanatıklık anlamıyorum sizleri :D
  • savunmuyorum banane lg den bilmemneden.. yalnızca herşeyde mükemmellik aramamak lazım ufak tefek şeyler olabilir önemli olan büyük ve önemli sorunlar çıkmasın ürünlerde. bugün note3 te iphone 5s te bile sorunlar çıkıyor küçük şeyleri büyütmemek lazım :)
  • chatin_62 kullanıcısına yanıt
    Onu yaptım gene çalışmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ip5 imdede o kirmizi isik vardi bundada var. Sensor ile alakali. Ip5 te daha belirgin hatta kirmizilik

• Aklımda şimdi 2 şey var biri arkadaki boşluk digeride ses bozukluğu bunun için micro sim çıkardım onuda yanlış vermişler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

quote:

Ip5 imdede o kirmizi isik vardi bundada var. Sensor ile alakali. Ip5 te daha belirgin hatta kirmizilik

İnş öyledir bir nebze olsun içimi rahatlattın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

Aklımda şimdi 2 şey var biri arkadaki boşluk digeride ses bozukluğu bunun için micro sim çıkardım onuda yanlış vermişler

Aynı düşünceler bende de vardı fakat anladımki bu tür sorunlar hep internetten alanların başına geliyor gidip teknosadan cihazı elden aldım inceledım bu saydığın sorunların hiç birisi yok 32 gb siyah benımkısı belkide ilk dağıtılan mallarda bu sorunlar oluşmuş olabilir.
  • Kesiyondabizimişleri K kullanıcısına yanıt
    Peki lg bu tür durumlarda ne yapıyor ona göre iade yada servis düşünüyorum

• beyler telefonu usb kablosu ile pc ye bağlayıp modem olarak kullanıyorum. sık kullanımda şarjın ömrünü etkiler mi sizce? sırf pc ye bağlamak için başka bir telefon alsam mantıklı olur mu?

• quote:

Örneğin cihazı aldın bir sorun görmedın fakat 15 gün sonra donanımsal bir hata tespit ettin 1 ay içinde birebir değişim yapıyorlar.teknosa satış temsilcisinin söylediği bu yönde bana fakat sitelerden alınanlar hakkında bir fikrin yok
  • quote:

quote:

Örneğin cihazı aldın bir sorun görmedın fakat 15 gün sonra donanımsal bir hata tespit ettin 1 ay içinde birebir değişim yapıyorlar.teknosa satış temsilcisinin söylediği bu yönde bana fakat sitelerden alınanlar hakkında bir fikrin yok

Hayır cihazı daha cuma aldım ve siyah internetten aldım herşey iyi güzelde insanın canını sıkıyor işte

• rehberimi Gmail'e tasıdım eşlestir diyorum bazı kullanıcılara resim eklemiştım resimler geliyor ama net değil Gnexus kullanırken böyle bır sıkıntım yoktu böyle bır sorun yasayan oldumu
  • quote:

Çalışmaması için bir neden yok. Birşeyleri yap(a)mıyorsunuz. Gerçi videodan daha yararlı olacak mı bilmiyorum ama Teknik konuda ayrıntılı olarak anlatımı da vardı.
  • quote:

quote:

quote:

Hayır cihazı daha cuma aldım ve siyah internetten aldım herşey iyi güzelde insanın canını sıkıyor işte

Değişim hakkın varsa geri yollayabilirsin peki sana birşey sorucam bu kilit ekranını acarken yukarıda yanan bildirim ledine dikkatlice bakarmsın mavi yanan ledin alt cevresinde hafif kırmızılık belirginleşiyormu acaba ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Değişim hakkın varsa geri yollayabilirsin peki sana birşey sorucam bu kilit ekranını acarken yukarıda yanan bildirim ledine dikkatlice bakarmsın mavi yanan ledin alt cevresinde hafif kırmızılık belirginleşiyormu acaba ?

Kırmızı değil beyazımsı renk yanıp sönüyor

• quote:

quote:

Çalışmaması için bir neden yok. Birşeyleri yap(a)mıyorsunuz. Gerçi videodan daha yararlı olacak mı bilmiyorum ama Teknik konuda ayrıntılı olarak anlatımı da vardı.

Muhtemelen uydu alıcıda var birşeyler 2 Tv de denedim onlarda sorun yoktu

• quote:

quote:

Aklımda şimdi 2 şey var biri arkadaki boşluk digeride ses bozukluğu bunun için micro sim çıkardım onuda yanlış vermişler

Aynı düşünceler bende de vardı fakat anladımki bu tür sorunlar hep internetten alanların başına geliyor gidip teknosadan cihazı elden aldım inceledım bu saydığın sorunların hiç birisi yok 32 gb siyah benımkısı belkide ilk dağıtılan mallarda bu sorunlar oluşmuş olabilir.

televizyon, telefon ve laptop gibi şeyler hiç internetten alınır mı ya.. nerden bilebilirsin 5000 kişinin parmakladığı teşhir ürününü temizleyip formatlayıp sana göndermediklerini.. yada nerden bilebilirsin ki arızalı olmasa bile bi başkasından iade gelmiş bilmemne olmuş ürünü göndermediklerini.. gidip görüp alacaksın böyle şeyleri. hele hele bilindik yerlerden yani teknosa vatan bimex gibi yerlerden değilde yok hepsi buradaymış yok bilmemne com alış veriş sitesiymiş hayatta almam yarı fiyatına bile olsa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslannyurek -- 17 Kasım 2013; 1:12:49 >
  • 
Sayfa: önceki 965966967968969
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.