Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5627. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56255626562756285629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben Lg 2 den sonra Redmi 5 plus satın aldım, çok memnunum. Ekrana iki tıkla açma özelliği var, ekranı kapatırken de orta sanal tuşa 2 saniye basılı tutuyorsunuz. Ekran çözünürlüğü de çok iyi, güneş altında ekran okunuyor. (1080 x 2160 pixels, 18:9 ratio (~403 ppi density)
    4000 mAh batarya ile iki gün rahat kullanıyorum. Sadece kamera kalitesi G2 gibi orta düzeyde. Parmak izi açılışı da hızlı.
    Lg2 gibi ir kumanda gözü var. Ben özellikle son miui 10 güncellemesini yapmadım, batarya performansı düşmesin diye..
    Bence f/p telefon.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    g2 de real racing oynamıştım sonra cepte oyun oymadım dersem yeridir. o yüzden redmi5plus ta işimi görür ancak ağır ve arayüz eh işte. v30 un tasarımı elde hissayatı çok iyi. burda yazmıyım boşuna fazlasıyla bana yeten özellikleri var. açıkçası 2bin bile fazla derken 3binler ısraf olur benim gibi herşeyi az kullanan kişiye. çinli ceplerde nfc yok o yüzden de istemiyorum biraz. arada işe yarıyor ykb kampanyalarında saolsun. imei hallolsa 2300 e 6/128 poco f1 de var aklımı çelen. neticede 11.11 de bakalım alırsam geçişi tamamlayacağım. g2 de ayaklandırırsam babama veririm. mazimiz var vazgeçmek zor

• frux kullanıcısına yanıt
    anneme aldım, arada kullanıyorum, bana da yeten bir telefon. sadece ağır ve arayüzünde lg den sonra sevmediğim şeyler var. tam bir f/p telefonu. 1100 e bu varken v30 da ısraf gibi geliyor ama 3 4 sene kullanacağım elime alınca beğendiğim telefonu alayım diye kandırıyorum kendimi

• codred kullanıcısına yanıt
    Ben bim'den global version olanı 999 liraya almıştım.

Arayüzü eski kullandığım iphone 5S gibi, ben çok beğeniyorum. Çakma imei li telefon almayın, suça karışmış telefonun imei olabilir, ama lg G2'nin imei ni yazarsanız sorun olmaz tabi.

Pahallı telefon üzüntü yapıyor. Geçen hafta arkadaşım iphone X telefonunu düşürünce camı çatlamış, çocuk depresyona girecekti neredeyse..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar LG G2 ye Android 9 (P) nasıl kurabiliriz. Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

Arkadaşlar LG G2 ye Android 9 (P) nasıl kurabiliriz. Bilgisi olan var mı?
    Anlatım mevcuttur, burada güncelleme alır ben kurup denemedim ama sıkıntı olacağını zannetmiyorum herşey çalışıyor yakında bende kuracağım

https://www.lgdestek.net/d802-lg-g2-android-9-0-pie-rom-yukleme-rehberi-40551/

• Başıma ilk kez geldiğinden uzun uzun yazmıştım ama telefonun kısaca kapanıp açılma sorunu var. Batarya sorunu olabilir diye okumuştum ama kesin çözüm müdür bilmiyorum. Bataryadan yana pek bir sıkıntım yoktu. Şimdide kapanıp açılırken şarj aynı kalıyor, tekrar açıldığında bitik görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeson01 -- 7 Kasım 2018; 14:58:43 >
  • Wifi problemi için en uygun fiyata anakart nerden bulabiliriz acaba?

Ya da şöyle sorayım Wifi problemini kesin çözebilen var mı?

• Wifi entegresini usta bir tamircide değiştirebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende LG G2 yi 6 yıldır kullanıyorum.Şu ana kadar hiç bir sorun çıkarmadı.Bataryasını bile hiç değiştirmedim ve günlük şarj ediyorum.Cihaz kozmetik olarak da mükemmel durumda hep kılıf ile kullandım.Sadece ekranın sağ üst köşesinde küçük bir sararma oldu.Daha önceki cihazım olan iphone 4 ü de 4 yıl kadar kullanmıştım ondada ekranın sağ üst köşesinde küçük bir sararma oluşmuştu.Artık cihazı değiştirmek istiyorum aklımda mi max 3 honor note 10 gibi büyük ekranlı cihazlar var.Sadece bu cihazlarıda LG G2 gibi uzun süre kullanabilirmiyim diye düşünüyorum.Çünkü LG G2 amiral gemisi dönemin en iyi işlemcisine sahip bir cihazdı ama bu cihazlar özelliklede mi max 3 öyle bir cihaz değil orta sınıf bir işlemcisi olan bir cihaz.Bu yüzden poco f1 e de kafam gidiyor ama çentik olayını çok sevmedim.G7 dizayn,donanım ve özellik olarak sevdim çentiğini görmezden gelirim dedim ama ondada pilin yetersiz olması beni uzaklaştırdı.Açıkcası çok para vererek bir telefon almak istemiyorum f/p seviyesi iyi olan uzun pil süresi sunan ve büyük ekranlı bir cihaz almak istiyorum.Bakalım daha karar veremedim bu arada LG G2 nin beğenmediğim tek tarafı çok ısınması.Döneminin en iyi telefonlarından birisi.
  • M.BULUT M kullanıcısına yanıt
    gsmarena sitesinde yüksek amperli bataryası olanXiaomi telefonların işlemcisi güçlü olanları karşılaştırın.
    Ben hiç oyun oynamadığım için redmi 5plus bana yetiyor. En önemlisi telefon hiç ısınmıyor.
    Lg G2'yi yedek telefon olarak saklayacağım, satmaya değmez.

• codred kullanıcısına yanıt
    aynı sorun var galiba telefon kendini kapatıp açıyor. Bazende kendini kapatıyor. Bakıyorum telefon kapanmış. Bazen resetliyor.Folyolarla nasıl yapılıyor anlayamadım. Yardımcı olurmusunuz? yada yapılışını nereden bulabilirim resmi yada videosu var mıdır?
  • kumdanşato kullanıcısına yanıt
    çip bozuluyor yakında mefta olur yedek al. 1 2 ay dayandı folyolu son 1 2 haftası iyiydi
    tamir yolu yok. anakart değişmeli. aliexpress den 35$ satılıyordu, sipariş geçtim bakalım ölüyü diriltecekmi

• Kardeşimin LG G2 telefonu var ekranı kırık değil ama kenarlarından açıldığı için çok güçlü bastırınca çalışıyor yer yer u şekilde de çalışmıyor.sizce iç mi dış ekran mı bozulmuş ve maliyeti ne kadar olur bana
  • Telefon 5. Senesine girdi batarya kapasitesi giderek düşmeye başladı lg g2 için deji batarya dediler onlarında üretim tarihi 2013 batarya durduğu yerde bitmiştir diye düşünüyorum. Eski batarya performansı için orjinal batarya şart nereden temin edebilirim.

• boss06 kullanıcısına yanıt
    Yetkili servislerde olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    Yetkili servislerdeki bataryalar da eski üretim. Sıfır batarya 4-5 senede fazla değer kaybetmez sanıyorum.

• Wifi sorunu için anakart değişimi bence en mantıklı çözüm ama telefoncuları gezdim anakart bulamadım. en iyisi Aliexpress ten almak sanırım. Var mı orjinal anakart alabileceğimiz başka bi alternatif?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Yetkili servislerdeki bataryalar da eski üretim. Sıfır batarya 4-5 senede fazla değer kaybetmez sanıyorum.
    Aynen yeni takılan orijinal pillerden de hayır gelmez. Senelerce beklemiş pil randımanlı olmaz. Sanırım yeni üretim deji piller daha performanslı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_355

Wifi sorunu için anakart değişimi bence en mantıklı çözüm ama telefoncuları gezdim anakart bulamadım. en iyisi Aliexpress ten almak sanırım. Var mı orjinal anakart alabileceğimiz başka bi alternatif?

İkinci el satış sitelerinde bazen ekranı kırık çalışan G2 satıyorlar. Bir ay kadar evvel birisi 130 lira istiyordu.

• 
Sayfa: önceki 56255626562756285629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.