Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3170. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31683169317031713172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Burada var hocamhttp://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafsinkaf35.5

Yaklaşık bir aydan beri kullanıyorum telefona çok iyi bakmama rağmen ışıkta belli olan 2-3 tane kılcal çizik meydana gelmiş hemenhttp://www.spigen.com/lg-g2-screen-protector-steinheil.html sipariş ettim . Telefonu alacaklara tavsiyem hemen ekran koruyucuda alsınlar

Hocam bu ekran koruyucu dokunmatikte, ekran canlılığında falan fark oluşturuyor mu yoksa hiçbir şey yokmuş gibi mi duruyor? Ona göre ben de sipariş etmeyi düşünüyorum.

Gerçi büyük ihtimalle orijinal Flip Cover alacağım, gerek var mıdır pek emin değilim.
  • byeblade kullanıcısına yanıt
    Bu telefona paralel ithalatlardan daha çok para vermiş insanlar bu muameleyi hak etmiyorlar gerçekten
  • Knock Code var sanal tuşları gizleme yarım saattir arıyorum ama opsiyon olarak yok, sadece güncel oyunlarda artık sanal tuşlar kayboluyor oynarken ekran durmuyor
  • beyler bilindik launcherlerim pro apklari var mi dropbox a yukleyen falan :D ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanku42

Eyvallah hocam sağolasın cevap verdiğin için ama aradığım bunlar değildi.

Recovery'den flashlanabilir versiyonunu arıyordum. Şuan mevcut kullandığım 20c'yi ancak recovery'den yükleyebilmeyi başarmıştım. Offline yöntemle bir türlü olmadı
  • Albatross07 kullanıcısına yanıt
    telefon hd kayıt yapıyor ve bilgisayarının ekran kartı eski ise bu olabilir diye biliyorum eski bilgisayarlar bunu yapar belki sorun budur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shakur54

quote:

Orijinalden alıntı: furkanku42

Eyvallah hocam sağolasın cevap verdiğin için ama aradığım bunlar değildi.

Recovery'den flashlanabilir versiyonunu arıyordum. Şuan mevcut kullandığım 20c'yi ancak recovery'den yükleyebilmeyi başarmıştım. Offline yöntemle bir türlü olmadı

Flashlanabilir sürümün bir geliştirici tarafından hazır hale getirilmesi gerekli son güncellemeler bugün çıktığı için birkaç gün zaman alabilir
  • jinjin kullanıcısına yanıt
    O zaman indireyim ben biyu deniyeyim Siz kurdunuz mu hocam ? almanya var ingiltere var sizce hangisini indireyim ?
  • Beyler almaya niyetim varda bir arkadaşim telefonun arka kasasının kaygan olduğunu telefonun elden ve cepten rahat bir şekilde düşebileceğini söyledi doğru mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Havyanınhayali

Nerden ve ne kadar aldınız acaba ?

benim biraz uyguna geldi galiba. arkadaş turkcellden aldı , tarifesine ek olarak. ben de ona nakit 1300tl verdim. 32 gb. 403 seri. başarı garantili.

• quote:

Orijinalden alıntı: Filmadamı

Beyler almaya niyetim varda bir arkadaşim telefonun arka kasasının kaygan olduğunu telefonun elden ve cepten rahat bir şekilde düşebileceğini söyledi doğru mu ?

Evet hocam epey kaygan, ben bir hafta o şekilde kullandım üstüne titriyordum Ama spigen kılıf alınca, elime aldığımda cihazı inanılmaz bir biçimde oturuyor kayma falan yapmıyor. Yani ayrıca kılıfsız kullanmayı sakına düşünmeyin. Şayet tamamı çerçeve ön tarafın, herhangi bir düşmede ekrana bişey olması kuvvetle muhtemel
  • quote:

quote:

Beyler almaya niyetim varda bir arkadaşim telefonun arka kasasının kaygan olduğunu telefonun elden ve cepten rahat bir şekilde düşebileceğini söyledi doğru mu ?

Evet hocam epey kaygan, ben bir hafta o şekilde kullandım üstüne titriyordum Ama spigen kılıf alınca, elime aldığımda cihazı inanılmaz bir biçimde oturuyor kayma falan yapmıyor. Yani ayrıca kılıfsız kullanmayı sakına düşünmeyin. Şayet tamamı çerçeve ön tarafın, herhangi bir düşmede ekrana bişey olması kuvvetle muhtemel

Yardiminiz icin sagolun bir sorum daha olacak telefon sd kart desteklemiyor mu

• quote:

quote:

quote:

Hayır hocam maalesef. O yüzden seçiminizi iyi yapın. Ben 16 gb kullanıyorum. Çok fazla oyun oynayan birisi değilim tek tük yükler işim bitince kaldırırım. 1 gb müzik arşivim, 2gb'lik video arşivim var. Bana yetiyor bu şekilde. Ancak diyorsanız ki ben çok oyun yüklerim, izlemesem bile içinde videolar müzikler dolu olur falan kesinlikle 32 düşünün geri dönüşü olmuyor çünkü. Ya da 16 gb + otg flash bellek kullanırsınız vs ama o da herkes için uygun ya da fonksiyonel olmuyor
  • bariskeskin kullanıcısına yanıt
    Hocam ben o konuda çok dikkatliyim kullanmadığım zaman hep kapatıyorum

• quote:

quote:

quote:

Kaygan ve sd kart girisi yok almayin.
    Darilmayin ama su sorulari bir daha gozden gecirin, bakalim bir tuhaflik gorecekmisiniz.
    Insanimizin doyumsuzluk ve kulp takmasi artik zivanadan cikti.

• arkadaslar telefonu nasıl nexsus 5 temasının aynısını yaparım en iyisi hangisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozn.

quote:

Orijinalden alıntı: kafsinkaf35.5

Yaklaşık bir aydan beri kullanıyorum telefona çok iyi bakmama rağmen ışıkta belli olan 2-3 tane kılcal çizik meydana gelmiş hemenhttp://www.spigen.com/lg-g2-screen-protector-steinheil.html sipariş ettim . Telefonu alacaklara tavsiyem hemen ekran koruyucuda alsınlar

Hocam bu ekran koruyucu dokunmatikte, ekran canlılığında falan fark oluşturuyor mu yoksa hiçbir şey yokmuş gibi mi duruyor? Ona göre ben de sipariş etmeyi düşünüyorum.

Gerçi büyük ihtimalle orijinal Flip Cover alacağım, gerek var mıdır pek emin değilim.

Valla bende açıkcası birebir görmedim internette araştırdım. Dokunmatik hissi iyi olacak ekran renklerini hiçbir şekilde olumsuz etkilemeyecek ve ince olacak bu özelliklerin hepsi bu ekran koruyucuda var gibi gitti gidiyordan sipariş ettim kendi sitesinde kalmamış yine aynı fiyattan aldım 2 güne gelir tekrar yorum yazarım
  • yeni güncellemeyle bakınız knock kode.
     LG G2 ANA KONU
  • hasankaan35 H kullanıcısına yanıt
    Dostum Almanya mı indirdin yoksa ingiltere mi ? Nasıl performans genel olarak ? Aramanın ekrana geç gelmesi vs... Azcık bilgi verirsen süper olur
  • 
Sayfa: önceki 31683169317031713172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.