Şimdi Ara

LG G2 Aksesuar Yardımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Önümüzdeki hafta G2 almayı düşünüyorum ama biraz şanssız biri olduğum için telefonu düşürme olasılığım yüksek. Bu yüzden sağlam bi kapaklı kılıf ya da spiegen kılıf arıyorum. Ek olarak da antischock özellikli jelatin lazım olacak. Bunları alıp memnun kalan arkadaşların yorumlarını ve alabileceğim yerleri yazmalarını rica ediyorum. İyi forumlar

• spigen drop testını ızledım ekranı catlattı kardesım sundanhttp://www.ebay.com/itm/LG-G2-Body-Glove-Icon-Hybrid-Slide-On-2-gel-shell-Case-Silver-for-LG-d802-/131014298904?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item1e810f8d18 sıparıs edıcem ben eger ebaydan anlıyosan 2 tane sıparıs edelım bırlıkte neyse parası kargo margo ben sana parasını verıcem ıstanbuldayım ben.
  • WolframPupille W kullanıcısına yanıt
    O videoyu ben de izledim usta da ekran üstüne düştüğünde kılıfın yapabileceği bi şey yok zaten anca antischock tipi ekran koruyucular biraz daha sağlamlık kazandırır ya da işte flip cover olanlar ekranı kapatır. Çok teşekkürler ama öneri için
  • kardesım bu kılıfın kenar kısımları ekrandan bıraz yuksekte yanı yerde tas fln olmadıgı surece bu kılıfta ekran kırılmaz cunku kenarlar yuksek ve kalın bu kılıfı dusun derım ben alıcam galıba.
    Shipping meselesi sıkıntı gelmesi uzun sürüyor ya ama düşünülebilir cidden
  • kardesım ekran bı gıderse 650 tl bıde 650 tl sını gectım fabrıka cıkısı gıbı ıyı olurmu o da muamma bu kılıf spıgen ıle asagı yukarı aynı fıyat bıde su var buna ne dersın bunun hakkında pek bılgım yok ama forumdakı bı arkadastan bılgı edınmeye calısıyorum. http://www.ebay.com/itm/NEKEDA-PT-Sapiano-Leather-Pattern-Jelly-Case-Cover-LG-G2-D802-FREE-TOUCH-PEN-/281201942977?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item4178f121c1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolframPupille -- 16 Kasım 2013; 0:51:23 >
    Bakıyorum şu an haftaya memlekete gidicem telefonu alayım bi döndüğümde tekrar düşünürüm kafama yatarsa sana ulaşırım ayarlarız
  • Flip coverlar bence cok kullanissiz. Kenara katlamak vs. Bence spigen kiliflara bakin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    Ben de spigen düşünüyorum açıkçası ama ekran açıkta kalıyor ya onun için ne yapmam gerek bilmiyorum
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    Sonunda benim kafadan biri Flipcover hater

Ben ayrıyeten kılıf hiç sevmiyorum. Allah'a emanet kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BedouinthePole kullanıcısına yanıt
    arkadaşım ben spigen kullanıyorum ekran açıkta kalmıyor yükselti var hemde az değil ekranı koruyo ama o videoda hayvanca yere atıyo ve ilkinde kırılmıyo ekran üstüne düşünce bi sonrakinde kırılıyo he bide ilk başta bişekilde çatlamış onu saymıoruz vidyonun başında
  • Tolga77777 T kullanıcısına yanıt
    Benim de aklım spigende zaten usta bide antischock ekran koruyucu yeter diye düşünüyorum. Siz ekran koruyucuyu nereden aldınız acaba?
  • benimde kafam karıştı kapaklımı alsam spigen tarzı yada rubber mı alsam arkadaşlar
  • http://www.mobilcadde.com/mobil/urun.asp?pid=12489

Bunu kullanan var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ezos E kullanıcısına yanıt
    Ben de gördüm dostum onu almayı düşünüyorum markası tanınmış galiba zaten
  • Kapaklı kılıfların sağlamlığı konusunda şüphelerim var açıkçası spigen daha iyi benim fikrime göre

• Seldom Seen Kid kullanıcısına yanıt
    Otterbox da bayağı iyi bir marka tercih edilebilir ama işte kargo olayı uzun sürüyor önceden almak gerek ayrıca zaten Türkiye'ye kargo yok malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: BedouinthePole

Otterbox da bayağı iyi bir marka tercih edilebilir ama işte kargo olayı uzun sürüyor önceden almak gerek ayrıca zaten Türkiye'ye kargo yok malesef

bende turkiyede yasamiyorum suan da sikinti yok o konuda=) ama mutlaka turkiyeye kargo yapan birileri bulunur tahminim, linki atma amacim kilifi gostermekti sadece banada lazim kararsizim su anda bununla spigel arasinda quickwindow pek tatmin edici degil
  • Seldom Seen Kid kullanıcısına yanıt
    Bi iki yorumla karşılaştım zaten ana konuda quick window koruma sağlamıyormuş. Bana spigen daha çekici geldi. Stoklara girmesini bekliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.