Şimdi Ara

★★★ LG G FLEX 2 ANA KONU ★★★ (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.715
Cevap
28
Favori
112.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefon u garanti ye gönderecem, hepsiburada dan almış tım. taşrada yım nereye nasıl gönderiyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Rheuman Çıta soyulması garanti kapsamına girmez. 6.0 ı şöyle açıklayayım avrupadaki bazı ülkelerin operatörleri için çıktı. Biz o dosyayı alıp yükledik. Telefonlar zaten birbiriyle aynı. Yazılım olarakda bir sıkıntı yok. Hatta bir arkadaş 6.0 yüklü şekilde garantiye yollamış sorun çıkarmamışlar. (Geri yollarken 5.1.1 yüklemişler sadece. Oda standard servis prosedürüdür. Telefona bi format çakılır.)

@MertMeteAlp Kargo ile ister hepsiburadaya, ister herhangi bir lg servisine yollayabilirsin. Tabii lg türkiye garantiliyse.
  • Flex 2 için root gözüküyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulkemize bi 6.0 gelsin rootu sonra dusunurler

• Telefonu güncellemek için download moda almak istiyordum ama bilgisayardaki usb sürücüsünde problem çıktı.Firmware update yazan bir ekranda dondu kaldı.Ne yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RobZombie92

Telefonu güncellemek için download moda almak istiyordum ama bilgisayardaki usb sürücüsünde problem çıktı.Firmware update yazan bir ekranda dondu kaldı.Ne yapabilirim?

Telefonu yeniden başlatmak istiyorsanız bataryayı çıkartıp takmanız yeterli
  • Lgup ile geçmiştim ben 6 ya. Fransa ya orijinal sürümde 6 geldimi, Fransa cihazı benimki dönüp orijinal den geçeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Telefonu güncellemek için download moda almak istiyordum ama bilgisayardaki usb sürücüsünde problem çıktı.Firmware update yazan bir ekranda dondu kaldı.Ne yapabilirim?

Batarya bu modelde çıkmıyor
  • quote:

quote:

quote:

LG V10 ile karıştırdım

O zaman güç tuşuna uzun basmanız yeterli

• quote:

quote:

quote:

quote:

LG V10 ile karıştırdım

O zaman güç tuşuna uzun basmanız yeterli

3-4 dakika bastık ama bir değişim olmadı maalesef.Bu durum telefonu download moda alırken ses yükseltme tuşuna uzun basmam dolayı oldu ve flashtool ya da mobile support tool ile kurtaramadım.

• Download modda reset atabilmek için power+ses kısma tuşuna basmanız gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Makify

Download modda reset atabilmek için power+ses kısma tuşuna basmanız gerekiyor.

Şarjı bitti ve normal şekilde açıldı
  • Merhabalar bende g2 flex adlım forumdan birinden Yunanistan dan gelmiş ürün 511 k serisi 16 gb lik .
    Yanalız dikkatimi çeken kısım ekranı içi böyle tozlu gibi flu bir şekilde acaba poled ekranlar mı böyle ?
  • ForeverAlonee kullanıcısına yanıt
    evet, ilk sayfada en beğenilen yorumlarda da detaylı bir açıklaması var. parlaklık yükseldikçe daha az kumlanma oluyor. zamanla alışılıyor bu arada :)
  • mattiadestro kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yüzelsey bakmıştım fark edememişim :)
  • Merhaba Arkadaşlar 4 aylık Teknosa Garantili Cihazımı Satıyorum... Cihaz Kusursuz...İhtiyacı Olanlar Ulaşabilirler ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ForeverAlonee

Merhabalar bende g2 flex adlım forumdan birinden Yunanistan dan gelmiş ürün 511 k serisi 16 gb lik .
    Yanalız dikkatimi çeken kısım ekranı içi böyle tozlu gibi flu bir şekilde acaba poled ekranlar mı böyle ?

Bazi cihazlarda kumlanma oluyor. Bazilarinda sari lekeler oluyor. Ikiside olanlar var. Ama kumlanma ne kadar az ise ekran o kadar net goruluyor.

• Bu gün Marshmallow u yükledim bir kaç kötü yanı var ikonlar çok iğrenç olmuş bir çözüm yolu bulan varmı buna .Goole playde yarısı tükçe yarısı ingilizce değişik bir şekle girmiş.
    Birde unutmadan sorayım bu telefonda akıllı ekran yokmu hani siz telefona bakınca ekranın kapanasını engelleyen seçenek eski cihazım g3 dü onda vardı bunda nasıl olmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForeverAlonee

Bu gün Marshmallow u yükledim bir kaç kötü yanı var ikonlar çok iğrenç olmuş bir çözüm yolu bulan varmı buna .Goole playde yarısı tükçe yarısı ingilizce değişik bir şekle girmiş.
    Birde unutmadan sorayım bu telefonda akıllı ekran yokmu hani siz telefona bakınca ekranın kapanasını engelleyen seçenek eski cihazım g3 dü onda vardı bunda nasıl olmaz :)

Play Store'dan kaynaklanıyor o. Büyük bir ihtimalle herkesde var bu sorun.

Play Store'un kendi kendine güncellemesini beklemekten başka çare yok şu an.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Hocam Marshmallow yükledikten sonra böyle bir sorun oldu.Elimde Marshmallow un yüklü oldu sony ax ultra da var fakat onda de böyle bir sorun genel bir sorun olsa ondada olurdu :S
  • 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.