Şimdi Ara

★★★ LG G FLEX 2 ANA KONU ★★★ (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.716
Cevap
28
Favori
112.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediğinizi yaptım LG logosu geldi ve biraz durduktan sonra yine aynı şekilde tepkisiz duruma döndü telefon. Birde resetledikten sonra hemen tekrar resetlemiyor, on beş dakika ya da yarım saat falan bekledikten sonra tepki veriyor.
  • Sıkörtıl kullanıcısına yanıt
    Download moda girebiliyor musunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,ben telefonumu birkaç gün sonra ekrandaki hafif ton farkı nedeniyle servise göndereceğim. telefonun android 6 olması garantide sıkıntı çıkarırmı ?
  • Makify kullanıcısına yanıt
    Yok hocam maalesef. Muhtemelen anakart arızası gibi bir şey oldu.
  • Sıkörtıl kullanıcısına yanıt
    Download moda giremiyorsanız yapacak birşey yok hocam maalesef servis yolu gözükmüş.
  • Beyler sengullere degisim için gönderen var mi aranizda?
    Telefon ilerde sorun olacam der gibi arada uyari veriyor;
    1- biraz isindiginda ekran parlakligi azaliyor ve 100 olmuyor asiri isinma hatasi veriyor.
    2-bir iki kere telefon kendinden gecti ekranda renkler birbirine karisti.
    3-dusuk ekrannisigi ve beyaz arka plan olunca ust kisim sarimsi oluyor.
    4- 1 adet olu pixel var.

Bu nedenlerle degisim ister isem ne cevap alirim bilen yardimci olursa müteşekkir olurum.Saygilar.

• Beyler lg G2 mi takas yapicam 180 lira ustune para verip takasa gireyimmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

Beyler sengullere degisim için gönderen var mi aranizda?
    Telefon ilerde sorun olacam der gibi arada uyari veriyor;
    1- biraz isindiginda ekran parlakligi azaliyor ve 100 olmuyor asiri isinma hatasi veriyor.
    2-bir iki kere telefon kendinden gecti ekranda renkler birbirine karisti.
    3-dusuk ekrannisigi ve beyaz arka plan olunca ust kisim sarimsi oluyor.
    4- 1 adet olu pixel var.

Bu nedenlerle degisim ister isem ne cevap alirim bilen yardimci olursa müteşekkir olurum.Saygilar.

Ben de ekran, pil, ısınma, soket temassizligi ve kulaklık arizalariyla verdim sengullere. Ekran değişmiş board değişmiş ve kulaklık değişmiş. Ama aldığımda ekran kasadan 1 parmak ayrıydı. Tekrar yolladım bu sefer ekranın sol kısmı tırnak girecek şekilde açıktı. 2 seferde de değişim olmadı. Ayrıca taktıkları ekran yine lekeli. Tavsiyem perpaya vermen. Şuan benimki perpada. Bakalım ne sonuç çıkar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Kayahan

Merhaba,ben telefonumu birkaç gün sonra ekrandaki hafif ton farkı nedeniyle servise göndereceğim. telefonun android 6 olması garantide sıkıntı çıkarırmı ?

Garanti dışı kalır hocam. Kesinlikle 5.1e dondurun

• quote:

Orijinalden alıntı: Sıkörtıl

Merhabalar tekrardan. H955 versiyonu telefona sahibim bende ve bugün iki kez telefon kilitlenip kendisini resetledi. Antalya'da yaşadığım için sıcaktandır deyip geçmiştim ancak akşam telefon tekrar kilitlendi ve bu sefer ekran karardığında yeniden başlamadı. Şuanda telefon ne şarj oluyor ne de kapanıp açılıyor. Arkadaşımın yanında olduğum için onun bilgisayarına takıp erişmeye çalışmıştım sadece aygıt takıldığına dair bildirim sesi gelmişti ama herhangi bir aygıt gözükmüyordu. Şimdi kendi bilgisayara bağlasam bile hiçbir tepki yok.
    Bu durum başına gelen oldu mu yoksa garanti yolu mu gözüktü?

Hocam bootloop sorununa çok benziyor. H955 demişsiniz ama garantisi varsa zaman kaybetmeden servise gönderin.

• Emre Kayahan E kullanıcısına yanıt
    root yapmadığınız sürece garanti içinde dir. Linkteki her ne kadar ülkemiz için olmasa da android in orjinal yazılımıdır.
  • Android is 550 mb ram yiyor normalmi 6.0 da

• musty578 kullanıcısına yanıt
    aynı bende de.

• arkadaşlar başıma bi iş geldi telefonumda yedek yoktu hesabım ile uzaktan cihazım sıfırlandı resim video ne varsa gitti

şimdi kurtarma yazılımlarından wondershare drfone programı buldum fakat root istiyor 6.0 da root işlemi varmı bu durumu nasıl atlatırım bilgi sahibi olan aydınlatırsa acil sevinrim
  • Merhaba, cihazı 6.01 yaptım fakat sürekli "google play hizmetleri" güncelleme soruyor. Güncellemeye basınca da hata veriyor. Size de oldu mu? Çözümü var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boylum -- 13 Eylül 2016; 11:28:49 >
  • Bu aralar telefonda yeniden başlatma var başka yaşayan varmı? Hep cebimde oluyor acaba kapatma tuşuna mı basıyor cebimde anlamadım ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: SemiÇevik

Bu aralar telefonda yeniden başlatma var başka yaşayan varmı? Hep cebimde oluyor acaba kapatma tuşuna mı basıyor cebimde anlamadım ama.

3-4 defa benim de başıma geldi.

• boylum kullanıcısına yanıt
    Ayarlar/uygulamalar/google play store gir sonra verileri sil onbellek sil. Bide google play hizmetleri var oraya girip aynısını yap cihaza reset attıktan sonra sorununuz çözülecektir.

• Uyumluluk guncellemesi geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: RobZombie92

quote:

Orijinalden alıntı: SemiÇevik

Bu aralar telefonda yeniden başlatma var başka yaşayan varmı? Hep cebimde oluyor acaba kapatma tuşuna mı basıyor cebimde anlamadım ama.

3-4 defa benim de başıma geldi.

Benim'de başıma geliyor. Ve ekrandaki kararma sorunu artık beni bıktırdı. Önceden en fazla 1dk sürüyordu. Şimdi 5 dk buluyor.

• 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.