Şimdi Ara

LG Eigen GM735 ( ANA KONU ) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.967
Cevap
6
Favori
525.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snuffxxx

quote:

Orijinalden alıntı: Duranek

quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

quote:

Arkadaşlar bu arada ben telekoma sordum KVK falan bakmıyormuş telefona garantisi LG garantisiymiş şehrinizdeki LG servisini bulmanız gerekiyormuş haberiniz olsun.

Yanlışınız var,

KVK servisi aynı zamanda LG nin de servisi.

Benim LG735 im şu anda orada servisde.
    Tpuchpad arızası nedeniyle değişimde.

kolay gelsin.

Her şehirde aynı değil ama işte onu demek istedim LG'nin kendi onarım merkezleri olan şehirlerde KVK bakmaz dedi telekom zaten KVK garantili satılmıyor bazı şehirlerde LG yönlendiriyor KVK'ya doğru.

Yanlış bilgilendirmeyelim, LG telefonlarına yurt çapında KVK bakar, bende orada servise verdim. LG cep telefonu için servis açmamıştır, TV vs.. gibi aletler içindir o bilgi. Hatta KVK olmayan yerde LG servisin olması komik olur :)
    http://www.kvk.com.tr/store/GetCategories.asp?MainCategoryID=59

LG nin telefon üzerine kendi dahili servisi yok. Anlaşmalı olduğu servisler var.

1)Teleservice
    2)KVK
    3)Şengüller

Bu 3 servisten istediğinizden hizmet alabilirsiniz LG telefonları için...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali_Baba_22

Tüm 735 kullanıcılarına selam,
    Nihayet birçok problem çözülmüş durumda şöyleki;
    1-Wİ-Fİ ayarlarını yaptığımızı zannederek internete çıktığımızda maalesef GPRS ten bağlanmakta ısrar ediyor.Bunu;http://www.pocketpc.gen.tr/dosyalar bu linkten indireceğiniz MODACO NO Data.cab dosyasını smartcart a bilgisayardan indirip atın.Çalıştırıp programı kurun,wi-fi yi açın yine gprs ten bağlanıcak ama son defa.Bu programı çalıştırıp en alt satırdaki wap sekmesini disable e çevirin işlem tamam.
    2-Navigasyon için ben İGO8 i tavsiye ederim.Kurdum sorunsuz çalışıyor.Link; rapid*share.com/files/313462154/97313__Jul_3_2009_.part1.rar
    rapid*share.com/files/313467200/97313__Jul_3_2009_.part2.rar
    rapid*share.com/files/313472747/97313__Jul_3_2009_.part3.rar
    rapid*share.com/files/313474220/97313__Jul_3_2009_.part4.rar

İndirip açıp 2755 dosyasını açıp autorun.exe ye tıklayın yönergeleri takip edin işlem tamamdır.
    3-Eset antivirüs ideal kurdum kasmıyor güncelleme yapıyor.yukarıdaki linten indirebilirsiniz.
    4-Yukarıdaki linkten adobe flash player lite ı indirip kurun.PDF dosyalarını açsın.
    5-Yine yukarıdaki linkten Windows marcetplace ı indirip açın.Bir sürü program sizi bekliyor.
    6-Daha öncede yazdım pocetpc linkinden vitovoice programını indirip kurarsanız vereceğiniz komutlar ile hem ekranı döndürebilir hem kişileri ses ile arayabilirsiniz.
    Şimdilik bu kadar.Bu arada söyleyeyim kimsenin saygıda kusur edeceğini sanmam ama yaş 64 23 senedir bilgisayar kullanıyorum ve teknolojinin içindeyim.Durmak yok araştırmaya devam…
    Herkese selam ve sevgiler.
    Son dakika Not;Eset anlamadığım şekilde telefonu görüşmeye kapattı konu ile ilgili bilgisi olan varmı.

Eset evet dediğiniz gibi telefonu görüşmeye kapattı bendede. ama yüklediğim zaman değil telefonu açıp kapattığımda yaptı. Görüşmeye kapattığı gibi kişiler menüsünede girişe izin vermedi. ESET 'i programlardan kaldırmaya çalıştığımdada tam kaldırmadı ve format atmak zorunda kaldım. ESET indirenlere duyurulur.

• güzel bir tel.ve dediğiniz için her şeyi yapabilirsiniz.yanlışlıkla tüm belleği sildim.servise götürmeden yyüklemem mümkün mü acaba. beyaz bir ekran align screen diye bir yazı ve ortada hareket eden artı ibaresi.başka hiç bir şeye tepki vermiyor.saygılar
  • en hızlı servise dönüş rekoru kırcaam galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademsell

güzel bir tel.ve dediğiniz için her şeyi yapabilirsiniz.yanlışlıkla tüm belleği sildim.servise götürmeden yyüklemem mümkün mü acaba. beyaz bir ekran align screen diye bir yazı ve ortada hareket eden artı ibaresi.başka hiç bir şeye tepki vermiyor.saygılar

align screen'de isen telefonu hard formatlamış demektir.+ olan yerlere kalemle dokun bu ekran kalibrasyonudur.Daha sonraki ayarları zaten yapabilirsin kolay
  • telefonda ses kayıt bulamadım. ek bir program yüklemeden ses kaydı yapmak mümkünmüdür? dosya yöneticisinden girip herhangi bir dosya veya belgeyi bluetooth ile gönderme gibi bir seçenek yok yada varsa bilen varmıdır?.sesli komut programında kamera tuşunu kullandığınızda kamerayı açmak istediğinizde yine aynı tuştanmı açıyorsunuz yoksa menüden giripmi kamerayı açıyorsunuz ? yüklemeden önce bilmek istedim. telefona pop3 mail kuracakların dikkatine. lg e-posta üzerinden pop3 mail kurulunca parola veya kullanıcı adı geçersiz diyor. ama başlat programlar iletilerden yeni e-posta hesabı kur diyince sorunsuz kuruyor ve lg e-posta menüsünede hesabınız ekleniyor. mail genel ayarlarından ağ bağlantılarından the internet i seçerseniz sadece wifi ile bağlıyken el ile gönder al yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay555

quote:

Orijinalden alıntı: snuffxxx

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

quote:

Arkadaşlar bu arada ben telekoma sordum KVK falan bakmıyormuş telefona garantisi LG garantisiymiş şehrinizdeki LG servisini bulmanız gerekiyormuş haberiniz olsun.

Yanlışınız var,

KVK servisi aynı zamanda LG nin de servisi.

Benim LG735 im şu anda orada servisde.
    Tpuchpad arızası nedeniyle değişimde.

kolay gelsin.

Her şehirde aynı değil ama işte onu demek istedim LG'nin kendi onarım merkezleri olan şehirlerde KVK bakmaz dedi telekom zaten KVK garantili satılmıyor bazı şehirlerde LG yönlendiriyor KVK'ya doğru.

Yanlış bilgilendirmeyelim, LG telefonlarına yurt çapında KVK bakar, bende orada servise verdim. LG cep telefonu için servis açmamıştır, TV vs.. gibi aletler içindir o bilgi. Hatta KVK olmayan yerde LG servisin olması komik olur :)
    http://www.kvk.com.tr/store/GetCategories.asp?MainCategoryID=59

LG nin telefon üzerine kendi dahili servisi yok. Anlaşmalı olduğu servisler var.

1)Teleservice
    2)KVK
    3)Şengüller

Bu 3 servisten istediğinizden hizmet alabilirsiniz LG telefonları için...

Bu daha net bir bilgi oldu teşekkürler Oktay Bey. Telekomdaki bayan demekki bir an önce beni göndermek için cevaplamakla uğraşmamış :)

• İki sorum var arkadaşlar. Biri bu telefonla biri de bu markayla ilgili;

1.Vitovoice programı sayesinde her programı ama her programı yatay konuma alabiliyor muyuz? Internet explorer gibi ya da aklına gelebilecek her programı düşünebilirsiniz.
    2.Yeni LG Chocolate araştırmama rağmen bulamadım özelliklerinin o detayını, Windows Mobile 6.5 yüklü olarak mı satışta şu anda?
  • teşekkürler north.artılara dokundum düzeldiii.harika bir şey ya.hemde tam menü geldi.tablo gösterge filan filan.hepsi tamam.ancak ingilizce oldu.yani telefon dili ingilizce.umarım türkçe seçeneği de vardır.

tekrar teşekkürler
  • quote:

teşekkürler north.artılara dokundum düzeldiii.harika bir şey ya.hemde tam menü geldi.tablo gösterge filan filan.hepsi tamam.ancak ingilizce oldu.yani telefon dili ingilizce.umarım türkçe seçeneği de vardır.

tekrar teşekkürler

start-settings-system-language bölümüne girip install 'a tıkla. yükleme yapınca yeniden başlatılacak diye uyarı verecektir. yeniden başladığında türkçe olacaktır.
  • ???radyo nasıl rdsli mi, ses kalitesi nasıl hem radyo hem de müzik için? çok yüksek sesli dinleyen biri değilim cep telden.
  • aynen yaptım türkçe oldu..TÜM YARDIMI GEÇEN ARKADAŞLARA SAYGI SEVGİ VE TEŞEKKÜRLERMİ SUNARIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisin

???radyo nasıl rdsli mi, ses kalitesi nasıl hem radyo hem de müzik için? çok yüksek sesli dinleyen biri değilim cep telden.

radyo rdsli ve kanalları isim vererek hafızaya almak mümkün. otomatik taraması var. hem radyo hemde müzik için ses kalitesi güzel, rahatsız edicek derecede aşırı yüksek, tizli cızırtılı ses çıkmıyor.
  • Spb Mobile Shell 3

beyler kurdum gerçekten telefon bambaşka oluyor tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlmk
    telefonda ses kayıt bulamadım. ek bir program yüklemeden ses kaydı yapmak mümkünmüdür? dosya yöneticisinden girip herhangi bir dosya veya belgeyi bluetooth ile gönderme gibi bir seçenek yok yada varsa bilen varmıdır?.sesli komut programında kamera tuşunu kullandığınızda kamerayı açmak istediğinizde yine aynı tuştanmı açıyorsunuz yoksa menüden giripmi kamerayı açıyorsunuz ? yüklemeden önce bilmek istedim. telefona pop3 mail kuracakların dikkatine. lg e-posta üzerinden pop3 mail kurulunca parola veya kullanıcı adı geçersiz diyor. ama başlat programlar iletilerden yeni e-posta hesabı kur diyince sorunsuz kuruyor ve lg e-posta menüsünede hesabınız ekleniyor. mail genel ayarlarından ağ bağlantılarından the internet i seçerseniz sadece wifi ile bağlıyken el ile gönder al yapabilirsiniz.

Dahili ses kaydı yok sanırım. Araştırırsan çok gelişmiş ses kaydedici programlar bulabilirsin. (Vito audio notes u tavsiye ederim)
    Dosya yöneticisinden bluetoot ile gönder seceneğinin menüde görünmesi için önce bluetooth u açmalısın.
    Sesli komut programı için kullanım rahatlığı açısından bir tuş atamak gerekiyor. Bunun için de en mantıklısı kamera tuşu. Kamerayı açmak için de "kamera" yı sesli komut sistemine kaydedip "kamera" diyerek açabiliriz yahut menüden kamera ikonuna basarak.

• konu süper gidiyo bayağı bilgi var birazzda toplansa güzel olur herkese çok teşekkürler
  • quote:

İki sorum var arkadaşlar. Biri bu telefonla biri de bu markayla ilgili;

1.Vitovoice programı sayesinde her programı ama her programı yatay konuma alabiliyor muyuz? Internet explorer gibi ya da aklına gelebilecek her programı düşünebilirsiniz.
    2.Yeni LG Chocolate araştırmama rağmen bulamadım özelliklerinin o detayını, Windows Mobile 6.5 yüklü olarak mı satışta şu anda?

1) Bazı şeyleri kendi kendine deneyerek tecrübe etmek çok daha faydalı olacaktır. Neden denemiyorsun? (Ytay mod desteği olan tüm uygulamarı yatay moda alabilirsin)
    2)wm6.5 değil standart işletim sistemi kullanıyor.

Bu arada LG mobile servis merkezleri;
    http://tr.lgmobile.com/web/images/event/TR/popup/banner_popup2.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay555 -- 24 Aralık 2009; 16:37:26 >

• quote:

en hızlı servise dönüş rekoru kırcaam galiba

Bu rekoru kimse kıramaz,
    bende çünkü.

Cumartesi saat 17 de telefon alındı,
    Pazartesi saat 10 da touchpad kilitlendi ve KVK servise verildi.

yani 36 saat gibi................

neyse değişim için karar verdiler bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay555

quote:

Orijinalden alıntı: anlmk
    telefonda ses kayıt bulamadım. ek bir program yüklemeden ses kaydı yapmak mümkünmüdür? dosya yöneticisinden girip herhangi bir dosya veya belgeyi bluetooth ile gönderme gibi bir seçenek yok yada varsa bilen varmıdır?.sesli komut programında kamera tuşunu kullandığınızda kamerayı açmak istediğinizde yine aynı tuştanmı açıyorsunuz yoksa menüden giripmi kamerayı açıyorsunuz ? yüklemeden önce bilmek istedim. telefona pop3 mail kuracakların dikkatine. lg e-posta üzerinden pop3 mail kurulunca parola veya kullanıcı adı geçersiz diyor. ama başlat programlar iletilerden yeni e-posta hesabı kur diyince sorunsuz kuruyor ve lg e-posta menüsünede hesabınız ekleniyor. mail genel ayarlarından ağ bağlantılarından the internet i seçerseniz sadece wifi ile bağlıyken el ile gönder al yapabilirsiniz.

Dahili ses kaydı yok sanırım. Araştırırsan çok gelişmiş ses kaydedici programlar bulabilirsin. (Vito audio notes u tavsiye ederim)
    Dosya yöneticisinden bluetoot ile gönder seceneğinin menüde görünmesi için önce bluetooth u açmalısın.
    Sesli komut programı için kullanım rahatlığı açısından bir tuş atamak gerekiyor. Bunun için de en mantıklısı kamera tuşu. Kamerayı açmak için de "kamera" yı sesli komut sistemine kaydedip "kamera" diyerek açabiliriz yahut menüden kamera ikonuna basarak.

hocam zaten bluetooth açıkken deniyorum. dosya yöneticisine girip örneğin my documents 'te bi .cab dosyası var. bunu bluetoothla yollayamıyorum.gönder 'e tıklıyorum ve iletiler menüsü açılıyor. (mesaj mms e-mail vs.). cevap için çok teşekkürler.

edit: linkleri verilen igo8 de 3 boyut desteği varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anlmk -- 24 Aralık 2009; 16:53:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: marjinaltr

Spb Mobile Shell 3

beyler kurdum gerçekten telefon bambaşka oluyor tavsiye ederim

Full versiyonu var mı elinizde?
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.