Şimdi Ara

LG E2340S-PN 23' 1920x1080 75HZ 5ms Full HD Siyah LED Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Monitör Türü #LED
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 LG E2340S-PN 23' 1920x1080 75HZ 5ms Full HD Siyah LED Monitör
    Merhabalar, yıllardır kullandığım monitörümü yeni bir monitör aldığım için satıyorum. LG'nin harbi LG olduğu zamanlardan çıkma bir ürün. Aslına bakarsanız değişmeyi de pek istemiyordum, zira bütün beklentilerimi halen karşılıyordu ancak değişmiş bulundum. Üründe zerre ölü piksel, ghosting tarzı problemler bulunmuyor. Her türlü kullanıma çokca uygun ve boyut olarak da aşırı ideal. Alan kişinin çok seveceğine ve bana dua edeceğine eminim. Kutusu yok ancak yanında güç kablosu ve DVI-VGA dönüştürücü aparatıyla vereceğim. İhtiyacı olan birinin kaçırmamasını öneririm!

Ankara'da elden teslim. Diğer illere önce havale/eft sonra güzelce paketleyip kargolarım fakat sorumluluk kabul etmem.

Fiyat: 600 TL

Özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz ya da sahibinden üzerinden mesaj atabilirsiniz.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-monitor-lg-e2340s-pn-23-1920x1080-75hz-5ms-full-hd-siyah-led-monitor-853128624/detay/
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.