Şimdi Ara

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2012 Modelleri (LM960V, LM860V, LM760S, LM670S, LM660S) [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.591
Cevap
138
Favori
998.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dolez

Geçen cumartesi vatandaki indirimden de faydalanarak numune olarak gönderilmiş LG nin LW980S modelini aldım. Harika olduğunu söyleyebilirim. Sormak istediğim youtube daki filimleri dizileri oynatmasına rağmen online film sitelerindekileri oynatmıyor. Muhtemelen flash player istiyor. Bu sorunun çözümü varmı flash player yüklenebiliyor mu?

kutudan çıkan cd izleyin, uygulama var yükleyin izlersiniz ,
  • izmirdeki media markette 55. lw980s vardı f,iyatıda 6.299 tl yaklaşık 10 dakika seyrettim 3d görüntüyü tek kelimeyle muhteşemdi..tabi özel bluray falan oynuyordur o ayrı..normal yayın kalitesini falan gözlemleyemedim oan için.bu konularda çok bilgim yok ama oradaki onca marka arasında bir yıldız gibi parladıgını söyleyebilirim :) az ilersinde 14.999 tl lik samsungda vardı ama bu tv bu gözlük teknolojisiyle beraber bir başka açıkcası
  • Temmuz Ağustos gibi bir TV almayı planlıyorum. İlk adaylarımda 980S ve bu seri. Acaba bu serinin tahmini çıkış tarihi nedir?
  • 2012 lg modellerini net bilen varmı model numaralarını
  • Evet şu modeller netleşse iyi olacak.
  • Yok mu hala bir haber 2012 serisinden ? Nisan gibi çıksa Mayıs gibi Türkiye'de olur mu ki ?
  • ....Derken 9 Nisan'da çıkacağını okudum LM9600'ün aşağıdaki sitede. PM9700 ise 1 Haziran'da. Ne kadar doğudur bilinmez.
    LM9600 Release Date
    PM9700 release date
  • lm 5800 ve 6200 de geliyor daha hesaplı tv dusunenler icin

lm 5800 bu senenin lw 4500

lm 6200 bu senenin lw 5500 unun yerini alacak gibi.
  • peki fiyatları ne aralıkta olacak acaba...
  • 2012 Modeller yakında satışa başlıyormuş.Link aşağıda mevcut.

http://www.lg.com/uk/tv-audio-video/televisions/index.jsp
  • Valla ilk defa bir TV'nin dış görünüşüne aşık olup , satın alırken objektif olamam diye düşünüyordum ki, yabancı forumlara düşmeye başlayan kullanıcı yorumları beni bu karagözlülükten kurtardı sağolsun.

Cihazı ayna yerine kullanmak mümkün gördüğüm kadarıyla, perde falan kurtarmaz (LM6700):

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2012 Modelleri (LM960V, LM860V, LM760S, LM670S, LM660S) [ANA KONU]

Bir kullanıcı siyah ekranda üst kısımda ışık sızmaları var ama resimde iyi göremezsiniz demiş. Gayetde rahat gözüküyor.

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2012 Modelleri (LM960V, LM860V, LM760S, LM670S, LM660S) [ANA KONU]

Tüm LM serisi böyle parlak ekran olacakmış. İşim olmaz.. Onun dışında 3D'si şöyle, 3D'si böyle... Hep aynı teraneler. Hadi onlara hayırlı traşlar!

(Kendi adıma) önümüzde ki maçlara (TV'lere) bakacağız artık.

• Bu parlak ekranlar moda oldu artık maalesef, oysa en azından bir seri mat ekran çıkmalı.
  • LM SERİLERİNDEN DTS OLAYI ÇÖZÜLMÜŞ GALİBA BEN Mİ YANLIŞIM ALINTI UK LG SİTE

USB Version (& Speed) v2.0 USB Hub Ready Moving Picture Playback (SD/HD/Plus HD) DivX HD JPEG Yes Audio Codec AC3(Dolby Digital), EAC3,HAAC,AAC, Mpeg, MP3, PCM, DTS
  • quote:

Orijinalden alıntı: copyone

LM SERİLERİNDEN DTS OLAYI ÇÖZÜLMÜŞ GALİBA BEN Mİ YANLIŞIM ALINTI UK LG SİTE

USB Version (& Speed) v2.0 USB Hub Ready Moving Picture Playback (SD/HD/Plus HD) DivX HD JPEG Yes Audio Codec AC3(Dolby Digital), EAC3,HAAC,AAC, Mpeg, MP3, PCM, DTS

Aynen oyle yeni seride DTS var gorunuyor, ama bu sertifika sanirim ulke bazli olabiliyor İngiltere icin alip Turkiye icin yine alinmamis olabilir, bekleyip gorucez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guvven -- 12 Mart 2012; 17:01:01 >
  • Aynen öyle ama Türkiye sanırım EU bölgesi içinde değerlendiriliyor. Kore'deki cihazlarda DTS vardı ama EU cihazlarında yoktu bu sene. UK e geldiyse TR ye de gelme ihtimali güçlü derim.
  • LM serisinin şimdiki LW serisinden farkları nelerdir bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: techraven

Aynen öyle ama Türkiye sanırım EU bölgesi içinde değerlendiriliyor. Kore'deki cihazlarda DTS vardı ama EU cihazlarında yoktu bu sene. UK e geldiyse TR ye de gelme ihtimali güçlü derim.

Türkiye EU bölgesi içinde değil, Ortadoğu ve Afrika bölgesine almışlar, aşağıdaki resmi sitesinden bakabilirsiniz..

http://www.lg.com/common/index.jsp

Bununla ilgili bir karışıklık var sanırım, dil seçimi kısmında ise EU icinde görünüyor TR bu arada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guvven -- 13 Mart 2012; 13:45:39 >

• Valla benim o resimden anladığım ülkenin paralel olarak yarısı Avrupa'da, diğer yarısı Orta Doğu'da
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaka9

LM serisinin şimdiki LW serisinden farkları nelerdir bilgisi olan varmı

fikri olan yokmu,beklemeye değermi
  • lw serisinin kasasi cok kaba ve kotu gorunuyor ama bu kasalar gercekten cok iyi
    lw650s aliyim derken bu sefer bu kafami karistirdi
    dusuk bir tv alip beklesem mi yine bilemedim of poff afra tafra
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.