Şimdi Ara

LG CHOCOLATE BL 40 (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
516
Cevap
1
Favori
43.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternational olanlada denedim yine aynı yahu, country'e göremi acaba güncelleme var. Yoksa tüm genel olanları yapabileceğim bir program varmı.
  • hayır yok. tüm ülkeler aynı.
  • arkadaşlar telefon dondu bende kapattım sonra açmaya çalıştım LG logosunda kaldı açılmıyor ne yapabilirim ?
  • Tek çözüm garanti. İlk garantim bu yüzden olmuştu.
  • telefonu aldıgım 2. gun guncelleme yapıyım derken bilgisayar bozulmustu ve guncellme yarıda yarıda kalmıstı dolayısıyla telefon bozulmustu aynı seekılde lg logosu acılıyodu cok moralım bozulmustu yolladım servise 4 gunde yapılmıs olarak gerı geldı bidaha da sorun yasamadım. telefonum halen v10d 2010.de guncelleme yapmıyorum yapamıyorum lg servise de vermeye nıyetım yok sorunsuz calısıyo sükür.

quote:

Orijinalden alıntı: snow-leopard

arkadaşlar telefon dondu bende kapattım sonra açmaya çalıştım LG logosunda kaldı açılmıyor ne yapabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhkner

telefonu aldıgım 2. gun guncelleme yapıyım derken bilgisayar bozulmustu ve guncellme yarıda yarıda kalmıstı dolayısıyla telefon bozulmustu aynı seekılde lg logosu acılıyodu cok moralım bozulmustu yolladım servise 4 gunde yapılmıs olarak gerı geldı bidaha da sorun yasamadım. telefonum halen v10d 2010.de guncelleme yapmıyorum yapamıyorum lg servise de vermeye nıyetım yok sorunsuz calısıyo sükür.

quote:

Orijinalden alıntı: snow-leopard

arkadaşlar telefon dondu bende kapattım sonra açmaya çalıştım LG logosunda kaldı açılmıyor ne yapabilirim ?

teşekkür ederim yardımlarınız için demekki tek çözüm servis

• evet. onlar bizim kullandığımızdan farklı bir şekilde açıyorlar dosya sistemlerini görüyorlar telefonun ve açınca da format atıyorlar
  • dostum fotograf makinasının flash patlama zamanını değiştirme sansımız var mıdır sence? geceleri fotograflar flash erken patladıgı ıcın karanlık cıkıyo.. şu senın yazdıgın bi kod vardı önceki sayfalarda *# li bisey... o menüde flashla alakalı bisey varmıydı? yada servise versem ayar yapılabılır mı?

quote:

Orijinalden alıntı: ekoman245

evet. onlar bizim kullandığımızdan farklı bir şekilde açıyorlar dosya sistemlerini görüyorlar telefonun ve açınca da format atıyorlar
  • öyle bir telefona o ayar hiç sanmıyorum. 3845*#40# idi yanlış hatırlamıyorsam. deneyin 1-2 kere bulursunuz kodu ama öyle bir ayar yok.
  • aradım biraz ama yok gibi belki servis çözer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haykmayk -- 14 Haziran 2011; 17:00:24 >
  • hiç sanmıyorum ama yinede boşsanız sorun
  • Arkadaşlar yardım edecek yokmu, nasıl güncelleyeceğim bu telefonu.
  • arıza yoksa boşuna uğraşma güncelleme yapcam diye, ama illede yapıcam diyosan yolla servise 2 saatte geri veriyolarmış.

quote:

Orijinalden alıntı: OguzF

Arkadaşlar yardım edecek yokmu, nasıl güncelleyeceğim bu telefonu.
  • aynen öyle. servise gidersen 20dk da yaparlar hatta.
  • uzun zamandır kullananların şarjı ne kadar gidiyor?
    lg bataryalarda 6 ayda performans ciddi oranda düşüyorda.
  • ilk günlere göre daha uzun gidio benim cihaz, 2-2,5 gün.
    gunde ort 2-3 saat konusma
    internet
    30-40 dk map
  • millet övgü yağdırıyo tasarım güzel diye tanıtım videolarına bi bakar mısınız Allah aşkına nesi güzel bu telefonun.. bl40' ın yanından bile geçemez.. komik çok komik

http://www.donanimhaber.com/tm.asp?m=50092671&mpage=1
  • Tasarım da gayet iyi. Meego işletim sistemi 854x480 (bu çok önemli değil bl40 dada var) HD cekim 1gb ram grafik işlemci var normal işlemci kaliteli 1.2ghz yanlış okumadıysam. Bl40 ise hq cekim 256mb ram 600mhz işlemci standart sistem. Hangisi daha iyi
  • bl40 gibi tasarımı diğer telefonlarda farklı bence kendi alanında onu eşşsiz kılıo gercekten teelfonu gordukten sonra insanın alası gelıo zengın olsaydım bl40 ı aksesuar diye alırdım
  • bl 40 daha iyi
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.