Şimdi Ara

LG BH4530T 330W Tv`ye NASIL BAGLANIR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yen' TV ve sinema sistemi aldik ama tv ye ses gitmedi kurulum icin gelen servis 50 lira ve 180 liralik optik Kablolarla(Optik birseyler dedi ama pek hatirlamiyorum) bunun yapilabilecegini soyledi.Bunun icin baska cozum yollari varmi?Kabloyu internettende alabilirmiyim ? Yardimci olurmusunuz ? Herhangi bir onu acilmissada Yonlendirmeniz dilegiyle

TV:LG 47LA660s
    Ses Sistemi:LG BH4530T 330W

• hdmi kablo ile tv'ye bagladiniz ama ses tv ye gitmediyse eger optik kablo araciligiyla sesi tv'ye iletebilirsiniz. bende de lg tv ve sinema sistemi var tvden sesi sisteme iletmek icin kullaniyorum. vatan computer'dan aldim 3mt 17tl s-link

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat1258

hdmi kablo ile tv'ye bagladiniz ama ses tv ye gitmediyse eger optik kablo araciligiyla sesi tv'ye iletebilirsiniz. bende de lg tv ve sinema sistemi var tvden sesi sisteme iletmek icin kullaniyorum. vatan computer'dan aldim 3mt 17tl s-link

Peki Tv ye optik kabloyla bagladığımda ps3 dende ses gelecekmi ?Birde Aldığınız kablodan memnun musunuz? Servis 180 liraya kaliteli bir kablo var demişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefa0304 -- 14 Ağustos 2013; 13:24:42 >
  • ps3 tv'ye bagli oldugunda tv'den ses geliyor mu? yani siz ps3'ten sesi tv'ye tasiyabiliyorsaniz optik kablo ile hem tv'deki sesi sisteme hemde sistemdeki sesi tv'ye ulastirabilirsiniz. kaliteli kalitesiz diye birsey soz konusu degil cunku optik kablo digital calisiyor. yani kablonun kalitesi sesin kalitesini etkilemez hdmi kablolarda ayni sekilde. rca, jak, vga gibi kablolar ise analog calisir kablo kalitesi ses ve goruntu kalitesini etkiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat1258

ps3 tv'ye bagli oldugunda tv'den ses geliyor mu? yani siz ps3'ten sesi tv'ye tasiyabiliyorsaniz optik kablo ile hem tv'deki sesi sisteme hemde sistemdeki sesi tv'ye ulastirabilirsiniz. kaliteli kalitesiz diye birsey soz konusu degil cunku optik kablo digital calisiyor. yani kablonun kalitesi sesin kalitesini etkilemez hdmi kablolarda ayni sekilde. rca, jak, vga gibi kablolar ise analog calisir kablo kalitesi ses ve goruntu kalitesini etkiler.

Yardımınız için teşekkur ederim
  • Merhabalar
    Bu sistemin bluray playerı mp4 oynatabiliyor mu acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.