Şimdi Ara

LG 86UH955V 24' Ekran [4K] Uydu Alıcılı 3D Smart LED TV 735 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
11
Favori
11.570
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emreeris

TV yi gönderin bana. Ben ilgilenirim

Otomobil ile takas olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • whitelated kullanıcısına yanıt
    tabi şuan gönderdim otomobili geldimi
  • quote:

tabi şuan gönderdim otomobili geldimi

Neyse konu amacindan uzaklasmadan Zebani oldugunu belirtiyim.

• whitelated kullanıcısına yanıt
    attığınız fotoların aramada bulunmaması ufak bi heyecan katmadı değil
  • quote:

evet 10dk arastirdim sadece bir videoda buldum ordan ekran goruntusu aldim
    Birazda googleyi dogru kullanim sonucu: lg 86 inch 4k unboxing anahtar kelimesi ile hedefe ulastim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whitelated -- 2 Ağustos 2017; 0:33:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitelated

quote:

evet 10dk arastirdim sadece bir videoda buldum ordan ekran goruntusu aldim
    Birazda googleyi dogru kullanim sonucu: lg 86 inch 4k unboxing anahtar kelimesi ile hedefe ulastim

https://www.youtube.com/watch?v=IUo5Uhi9MlE

• ulan emmissiniz direk
  • #Tvyiverzebanihb
  • quote:

Orijinalden alıntı: acu540

Almadığıma pişman oldum ha havale ile alsaydım bari :D

Hocam yıllardır beklediğim fırsattı.
    Kafamı duvara vuruyorum
    Konuyu gördüm, 24 yazdığı için hiç girmedim.
    Şu Forum yüzünden tv alamadım.
    Tüplü tv ye devam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimde iptal ben tuketici hakem heyetine gidecegim yarın işlemleri başlatırım buyuk ihtimal ile. Acaba verdikleri hediye çekini kullanmalımıyız yoksa kullanmamalımıyız?
  • cagataybas kullanıcısına yanıt
    Kullanın hocam hediye çekini de. Ben öyle yapacağım şahsen.
  • Siparişi kargoya verilip 200 TL çek yüklenen var mı?

Ayrıca Hepsiburada genelde ürün bedeli kadar hediye Çek'i yüklerdi.

• cagataybas kullanıcısına yanıt
    Verdikleri hediye çeki, kanunen "ürünün iptaline gerekçe" değildir. Kullanılabilir.
    hepsiburada adındaki, faturası kesilmiş ürünü bile göndermeyen firma, THH savunmasında "200 TL çek verdik" yazacak. Karar değişmiyor. Ayrıca Fatura iptalinin, mali yaptırımı var. Bu sefer kaçamazsın HB...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknopark© -- 2 Ağustos 2017; 12:4:42 >
  • Teknopark© T kullanıcısına yanıt
    Hakikaten faturada deliller arasına girdi 3-5 aya alırız sanırım televizyonu.

• quote:

Orijinalden alıntı: netkral42

Hakikaten faturada deliller arasına girdi 3-5 aya alırız sanırım televizyonu.

ama şöyle bişey var faturada yazan stok kodu 24 inch in stok koduymuş bi arkadaş öle birşey sölenişti
  • :) o nereden biliyormuş? içine mi doğmuş, firma personelimiymiş...
    Tapu gibi Satış sözleşmesi var. Fatura ile beton döktüler. Daha ne olsun.
    Bize her denilene inanıp THH ye gitmeseydik, ne Vatandan HDD, ne Hb den Monitör vs alamazdık.
    10-15 dakkika da THH evrakları hazırlanıyor.
    Kanuni hakkınızı ya savunur, yada savunmazsınız, herkesin kendi bileceği iş...
    Kimseye itibar etmeyin, Dünya yuvarlak, forum personel kaynıyor...
  • Stok kodu kimin umrunda acaba ? Acik acik yaziyor lg 86uh955 86 " 217 ekran diye.Stok kodu yanlista olabilir.Ben hb da dan kiyafet alip bebek besigi geldigini gordum.Stok kodu boş iş.Stok kodu şirketiçi iletisin.Stok kodunu yazinca google baska sitede televizyon bulabiliyor musun ? Hayir ama lg 86uh955 yaz bakalim tv ne cikiyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknopark©

:) o nereden biliyormuş? içine mi doğmuş, firma personelimiymiş...
    Tapu gibi Satış sözleşmesi var. Fatura ile beton döktüler. Daha ne olsun.
    Bize her denilene inanıp THH ye gitmeseydik, ne Vatandan HDD, ne Hb den Monitör vs alamazdık.
    10-15 dakkika da THH evrakları hazırlanıyor.
    Kanuni hakkınızı ya savunur, yada savunmazsınız, herkesin kendi bileceği iş...
    Kimseye itibar etmeyin, Dünya yuvarlak, forum personel kaynıyor...

2 dakikada Hepsiburada Personeli oldum. Gidip maaşımı çekeyim bari. Faturadaki stok kodu 24" TV'ye ait. Nereden biliyormuşum. Elimde fatura var. Her iki ürünün de stok kodları var internette.

LG 24MT49U 24" Uydu Alıcılı HD LED Televizyon
    HBV000005KPR8

LG 86UH955V 219 Ekran 4K Televizyon - 25.499,00 TL
    HBV0000020QLR

Bence HB sizin altınıza araba çeksin.

• ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Stok kodu onemli degilki faturada urun ismi modeli onemli olani o da acik acik gayet net sekilde yaziyor.Boşa sozlu atismaya gerek yok yani.Senin paylasimlarini forumda takilanlar bilir zaten.Tuketici hakem heyeti olmadi tuketici mahkemesi çözer bu işi.Ama arkadasin demek istedigi net sizi kastettigini sanmiyorum ama hb calisanlari dolaniyor net olarak.Hb konulari birkac dakika zor dayaniyor hemen satistan kalkiyor ya da fiyat yukseltiliyor.Ornegin aksamki led isildak birkac dakika da satistan cektiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: netkral42

Stok kodu onemli degilki faturada urun ismi modeli onemli olani o da acik acik gayet net sekilde yaziyor.Boşa sozlu atismaya gerek yok yani.Senin paylasimlarini forumda takilanlar bilir zaten.Tuketici hakem heyeti olmadi tuketici mahkemesi çözer bu işi.Ama arkadasin demek istedigi net sizi kastettigini sanmiyorum ama hb calisanlari dolaniyor net olarak.Hb konulari birkac dakika zor dayaniyor hemen satistan kalkiyor ya da fiyat yukseltiliyor.Ornegin aksamki led isildak birkac dakika da satistan cektiler.

Sonuç ne olur bilemem ama işte o stok kodu faturada yazdığı için adamlar yanlışlık olduğunu öne sürebilirler. Stok kodu da 86" TV'ye ait olsa herhangi bir bahaneleri olmazdı. Yine de 25.500'lük TV'yi 700 liraya göndermezler. 5 kişiye gönderseler 125 bin lira zarar. Kendinizi mağaza yerine koyun, elinizden geleni yaparsınız. Emin olun THH'den olumlu sonuç çıksa da bir şekilde HB itiraz edecektir.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.