Şimdi Ara

LG 65UB950v 4k ekran sorunu(çözüldü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
3.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar LG 65UB950v smart tv webOS 08.12.2014 tarihinde alındı ekranda galiba sorun var bunu değiştirme hakkım var mı beyler
    Bu arada yeni farkettim bu sorunu seyir esnasında sadece beyaz vey gökyüzü gibi manzaralarda bariz belli oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sun.off -- 15 Ocak 2015; 22:24:29 >

• Bilgisi olan kimse var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sun.off

Bilgisi olan kimse var mı
    Galiba TV nizde Vertical Banding var. Google dan araştırın örnekleri görün. memnun değilseniz size teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma hakkınız var onu kullanabilirdiniz ama 14 gün geçtiyse o zaman garantiye gidecek.
  • Cevap için Teşekkür ederim caymak istemiyorum çünkü tv den memnunum görüntüsü çok iyi ve webOS Sevdim .. Sizce garanti paneli mi değiştirir yoksa tv yimi değiştirir
  • Yayın esnasında hiç fark edilmiyor fakat gökyüzü veya beyaz veya gri ekranlarda belli oluyor .. Bluray ve 3D sinden çok memnunum yazılımıda iyi çalışıyor
  • sun.off kullanıcısına yanıt
    Futbol maçında pilot kamerada iken görüntü, topun olmadığı alanlara dikkatli bakin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackbauer

Futbol maçında pilot kamerada iken görüntü, topun olmadığı alanlara dikkatli bakin...
    LG TÜRKİYE MERKEZ SERVİS DEĞİŞİM RAPORU TESLİM ETTİ ÜRÜN ARIZALI BENDE GİDİP TEKRAR AYNI TV TEKNOSADAN TALEP ETTİM 2 GÜN SONRA YENİSİNİ GETİRİP ARIZALI ÜRÜNÜ GERİ ALACAKLAR UMARIM GELECEK OLAN TV DE LEKE YOKTUR
  • bende 49ub850v var..
    ondada cok az var ama rahatsiz bile etmiyor.. hatta esime gosterebilmek icin caba harcadim ama beyaz ekranda farkedebildi..
    ama var, durum boyleyken yinede degusim olurmu ?
  • İstersen servis Çağır baktır fakat kabul edilebilir bir düzeydeyse bence hiç eletme bende LG 55LA965v uhd smat tv de var . Mesela onda sizin dediğiniz gibi çok hafif zor farkedilecek düzeyde var ben onu hiç elletmedim çünkü çok az yanı 1 cm bile değil o yüzden geri vermedim ve tv den memnunum
    Fakat yeni tv yukarıda resimde gördüğün gibi mubarek harita gibi en karmaşık renkte bile lekeler farkediliyordu

• quote:

İstersen servis Çağır baktır fakat kabul edilebilir bir düzeydeyse bence hiç eletme bende LG 55LA965v uhd smat tv de var . Mesela onda sizin dediğiniz gibi çok hafif zor farkedilecek düzeyde var ben onu hiç elletmedim çünkü çok az yanı 1 cm bile değil o yüzden geri vermedim ve tv den memnunum
    Fakat yeni tv yukarıda resimde gördüğün gibi mubarek harita gibi en karmaşık renkte bile lekeler farkediliyordu
    https://store.donanimhaber.com/c9/d9/40/c9d9405704baff306b0067e525a5a0ba.jpg LG 65UB950v 4k ekran sorunu(çözüldü)
    sence nasil cagirayimmi servis ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaki83 -- 13 Ocak 2015; 22:02:22 >

• quote:

LG TÜRKİYE MERKEZ SERVİS DEĞİŞİM RAPORU TESLİM ETTİ ÜRÜN ARIZALI BENDE GİDİP TEKRAR AYNI TV TEKNOSADAN TALEP ETTİM 2 GÜN SONRA YENİSİNİ GETİRİP ARIZALI ÜRÜNÜ GERİ ALACAKLAR UMARIM GELECEK OLAN TV DE LEKE YOKTUR

eve gelip mi kontrol ettiler?
    bendeki plazmada aynı bölgede kırmızılık var.
  • yaki83 kullanıcısına yanıt
    Şu video ile bir test edip video çekebilirmisin
    http://youtu.be/LlyJqVzYsOU

Eklediğin resimde çok az var gibi fakat video dan daha iyi anlaşılır
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Evet tabiki servis eve gelip kontrol ediyor tv alıyor ve uzman'a gösteriyor sonrada sana kararı açıklıyor degişmesi gerekiyorsa sana rapor veriyor gidip aynı yerden televizyon aliyorsun . Fakat eğer tamiri mümkün bir arıza olursa tamir edip teslim ediyor. Mesela öncek tv cihazımda da arıza çıktı 1 günde tamir edip 2 gün geri verdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sun.off -- 13 Ocak 2015; 23:20:05 >
  • quote:

Evet tabiki servis eve gelip kontrol ediyor tv alıyor ve uzman'a gösteriyor sonrada sana kararı açıklıyor degişmesi gerekiyorsa sana rapor veriyor gidip aynı yerden televizyon aliyorsun . Fakat eğer tamiri mümkün bir arıza olursa tamir edip teslim ediyor. Mesela öncek tv cihazımda da arıza çıktı 1 günde tamir edip 2 gün geri verdiler
    değişim yapıldı mı ?
  • quote:

yerinde incelememeleri kötüymüş.tvsiz kalıcaz yani.
    bizim eve servis yakın ama 300 metre uzakta.

65" tv yi nasıl taşıdılar ? kendileri mi?
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Herşeyi kendileri yapıyorlar . Ben taşıyacak değilim ya
  • quote:

Herşeyi kendileri yapıyorlar . Ben taşıyacak değilim ya
    değişim oldumu? yeni gelen tv sorunsuzmu?
  • lemagru11 kullanıcısına yanıt
    Cihaz geldi servisi bekliyorum . Umarım bunda leke yoktur
     LG 65UB950v 4k ekran sorunu(çözüldü) LG 65UB950v 4k ekran sorunu(çözüldü) LG 65UB950v 4k ekran sorunu(çözüldü)

• quote:

Cihaz geldi servisi bekliyorum . Umarım bunda leke yoktur
     LG 65UB950v 4k ekran sorunu(çözüldü) LG 65UB950v 4k ekran sorunu(çözüldü) LG 65UB950v 4k ekran sorunu(çözüldü)
    @sun.off Geçmiş olsun kardeş umarım biran evvel sorunsuz bir Panele kavuşursun. Esasında Forumdada çok yazılıyor okuyanlar bilir en fazlada LG ve Samsung larda sorunlu iade çok var çok talebi olduğu için herhalde bu Panelleri tekrar paketleyip müşterilere sıfır diye gazlıyorlar bir ara okumuştum bir arkadaş sorunlu iadeye yada değişime gidecek Panellerin Seri nolarını paylaşalım diye yazmıştı ve hatta kendiside sorunlu panelini yollamıştı ve numarasınıda paylaşmıştı bilhassa bu markalara bakan arkadaşlara çok faydası olur diye düşünüyorum esasında bunun için bir başlık açmak lazım bu memlekette herşey oluyor çünkü. Saygılar.

• akkaynak kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sorunlu panel çıktığı müddetce bizde değişim talebine devam edecez ta-ki sorunsuz panel bulana kadar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.