Şimdi Ara

LG 58UH635V 58'' (147CM) 4K ULTRA HD WEBOS 3.0 SMART LED TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.990
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Orijinalden alıntı: incitmemeli

Benim gözler 1920x1080'den fazla çözünürlüğü desteklemiyor. Dolayısıyla 4K teknolojisini gereksiz buluyorum.

Olay
  • özellikleri güzei fiyat da piyasaya göre makul lakin 3bin bir televizyon a verilmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık günlerce bu tv için konular açılır bakalım
  • 3K TV için çok.

PUS6501 aldım.
  • Bu televizyon mu Sony 55XD7005 mi acaba? Özellikle PS4 pro için düşünülürse

Teşekkürler
  • Bu tv yi 1 aydır bekliyordum yılbaşında indirim olmuştu 3299 tl ye düşmüştü almamıştım o zaman pişman olmuştum. 1 aydır da vatanının gece indirimlerini takip ettim ve bu tv hiç düşmedi 3799 tl den. En son 3 gün önce gece indiriminde 3299 tl yi görünce hiç düşünmeden aldım. Tam bugün kargo dağıtıma çıkacaktı ki vatandan mesaj geldi tv 2999 TL diye. Bende hemen vatanı aradım aradaki farkı istedim onlarda öyle yapamayacaklarıni söylediler kargoya teslim almayın iade edin dediler. Bende gelen kargoyu iade ettim elime kadar gelmiş tv yi. Hemen Sivas mağazaya koştum ve mağazada ürün kalmamış 5 tane varmış 5 i de satılmış. Teşhir ürünü var dediler. Onu da almak istemedim çünkü 2 aydır tehsirde imiş. Fiyattada indirim yapmadılar. Bende hemen mağazada tekrar internetten bir sipariş geçtim. Sonra baktım ki İnt satışı da tükenmiş. Son alanlardan biri oldum. 300 tl daha kara geçmiş oldum. Ama 1 hafta daha bekleyeceğim artık. Ürünü mağazada da inceledim diğer ürünlere göre görüntüsü daha güzeldi. Gelince hep birlikte inceleyeceğiz İnşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konusu vardı, stok bitti ve biten fırsatlara alındı konu, böyle bir fırsatın konusunun bu kadar saat açılmaması mümkün mü sizce...

Başlık açmadan forumu tarayınız...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.