Şimdi Ara

Lg 55eg9a7v oled tv kullanicilari ve yorumlari (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
7
Favori
17.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wntln

hayırlı olsun, tv'nin keyfini çıkara çıkara eskitmek nasip olsun ;) oled gerçekten başka bir dünya, kullandıkça eskimeyecekmiş hissi veriyor tv, ses sistemiyle de bir güzel besleyip başka keyifle sinema izliyoruz.
    Şu kadar söylüyorum (birçoğunuzda da olmuştur) çoğu filmde aksiyondan sonra o aniden tamamen kararan 2-3snlik sahnelerde "Anamm elektrik mi gitti, tv mi bozuldu" diye düşüncelere daldırır bu oled
    Yada film başlarken-biterken ortada çıkan o yazılar, tv'nin yarısı çalışmıyormuş sadece ortası çalışıyormuş hissi yaratır (zaten çalışma mantığı öyle)

kesinlikle katılıyorum

o sonda çıkan siyah arkaplanlı yazılar çıkınca eskiden kapatırdım direk şimdi o kısımı da seyrediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savitar77 -- 21 Şubat 2018; 13:24:22 >

• Merhaba

Bilmiyorum doğru bi karar mı verdim ama dün ben de aldım 4800 tl fiyattan ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

Merhaba

Hayırlı olsun bende aynı fiyata almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknmzyn

quote:

Merhaba

Teşekkürler. Lg sj800 sony xe8005 ve samsung mu8000 diğer alternatiflerdi. Aslında kendimi iyi sıyırdım modern arayüz hdr ve 4k olaylarından yoksa onlar da baya cazipti. :)

• quote:

quote:

quote:

Merhaba

Teşekkürler. Lg sj800 sony xe8005 ve samsung mu8000 diğer alternatiflerdi. Aslında kendimi iyi sıyırdım modern arayüz hdr ve 4k olaylarından yoksa onlar da baya cazipti. :)

Diğer odada 2 yıl önce aldığım lg 43uf7787 uhd tv var ama sanırım birkaç defa trt 4k da futbol maçı izledim.gereksiz yatırım oldu benim için.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba

Diğer odada 2 yıl önce aldığım lg 43uf7787 uhd tv var ama sanırım birkaç defa trt 4k da futbol maçı izledim.gereksiz yatırım oldu benim için.

Ben de OLED i denemek için bu modeli seçtim. Bası eksikleri olmasına rağmen.

Fakir adamın OLED i :)

• Bu tv den kulaklık çıkışı ile nasıl ses alabilirim?

Rca convertor mu gerekiyor, kulaklık çıkışı yok arkasında.

• quote:

Orijinalden alıntı: hoktuaslan

Bu tv den kulaklık çıkışı ile nasıl ses alabilirim?

Rca convertor mu gerekiyor, kulaklık çıkışı yok arkasında.

Daha benimki gelmedimama Bluetooth kulaklık işe yaramıyor mu

• Merhaba arkadaşlar benim tv bu sabah kuruldu çarşamba akşam almıştım. Ancak servisin kullandıkları aparat bana biraz basit geldi. 55 inç tv de maksimum 49 inç için ibareli vi araparat neden kullanılır da yaptıkları işi mundar ederler anlamam.

Neden bizim ğlkemiz böyle insana değer yok kıymet yok. Varsa daha iyisini takalım dedim farkını ücretini cereyim sorun olmaz dedim ama bu da aynı görevi görür gerek yok abi deyip taktı saolsun evd geken yetkili servis elemanı.

Evde çocuğumuz var o yüzden önemseyişim yoksa aparatın kutusunda 50kg ya kadar diye bi ibare de var.

Lg 55eg9a7v  oled tv kullanicilari ve yorumlari

• arkadaşlar ben bu tv'ye lg sj3 soundbar bağladım. ilk başlarda bi sıkıntı olmadı ama son iki gündür sorun olmaya başladı. normalde tv açılınca otomatik olarak açılması gereken soundbar tv'yi açınca açılmıyor. soundbarı da kendi kumandasıyla açmam gerekiyor. bu seferde seste senkron sorunu çıkıyor. tv'yi tekrar açıp kapatınca senkron sorunu çözülüyor allah'tan :) iki cihaz optik kabloyla bağlı. böyle bir sorun başına gelen ya da çözümünü bilen birileri var mı aramızda?
  • sneer kullanıcısına yanıt
    Hdmi arc ile bağlantı yapmanız lazım diye biliyorum soundbara tek kumanda kontrolü için, optik kablo bağlantısı ile tek kumandayla kontrol edemezsiniz.

TV ile soundbarın birlikte açılıp kapanamsını istiyorsanız bunu optik kablo ile yapamzsınız, hdmi arc destekli bir soundbar gerekli.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Ben de sj6 ile birlikte kullanıyorum, optik kabloyla bağlı ve sesi tv nin kumandasıyla açıp kapatabiliyorum. Ayrıca tv kapandığında soundbar kapanıyor, açıldığında da açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wincentt -- 26 Şubat 2018; 0:10:21 >
    Lg 55eg9a7v  oled tv kullanicilari ve yorumlari

Ayarlar fotoğrafta göründüğü gibi, sadece bağladım ve ayarlardan optik çıkışı seçtim. Şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım. Sanırım bir hafta falan oldu.

• Cevaplarınız için çok teşekkürler arkadaşlar. Optik bağlantıda sorun yokmuş. Optik bağlantı dışında tv kumandasıyla soundbar kontrol edilemiyor. Nasıl çözdüğüme gelince de Auto power on/off ayarı varmış soundbarın. Ben bunu off a getirmişim sanırım yanlışlıkla. Öyle oluncada tv kapanınca soundbar kapanıyor ve tv yi açınca kapalı kalmaya devam ediyordu. Auto power on konumuna getirince düzeldi şimdi

• Bir indirim denk gelse de bende alsam. 4K alayım diyordum, gerek oladığına karar verdim. Gün sonunda netten indirim baktığım filmler 720p. Çok kral görseli süper film olursa 1080P indiriyorum. Çok iyi internet bağlantım olmasına rağmen.

Yakın zamanda 4K ile hiçbir alakam olmayacağı kesin gibi. Ne zaman 4K kanalların yarısından fazlası yayına geçer alırız acelemiz yok.

Şu OLED i kenarından köşesinden yakalamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 2 Mart 2018; 10:33:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Bir indirim denk gelse de bende alsam. 4K alayım diyordum, gerek oladığına karar verdim. Gün sonunda netten indirim baktığım filmler 720p. Çok kral görseli süper film olursa 1080P indiriyorum. Çok iyi internet bağlantım olmasına rağmen.

Yakın zamanda 4K ile hiçbir alakam olmayacağı kesin gibi. Ne zaman 4K kanalların yarısından fazlası yayına geçer alırız acelemiz yok.

Şu OLED i kenarından köşesinden yakalamak lazım.

Kesinlikle doğru yoldasınız. Kullanıcı yorumu olarak söyleyim kesinlikle tavsiye ederim.

• Arkadaşlar bu sabah siparişi verdim ben de. Gittigidiyor'dan 4481 TL'ye aldım 100TL'de maxipuan kazandım. 2 yıl LG Türkiye garantili. Umarım doğru bir karar vermişimdir. İzlemesi mesafesi 3-3.5metre civarında olacağı için 4K'dan vazgeçtim. Önceki televizyonum LG49UB850 modeliydi 4k idi ancak arkadaşımın kendi evine aldığı 55EG910'u gördüğümde keşke full hd oled alsaydım demiştim. Bakalım nasıl bir deneyim sunacak bize bu televizyon :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matarese

Arkadaşlar bu sabah siparişi verdim ben de. Gittigidiyor'dan 4481 TL'ye aldım 100TL'de maxipuan kazandım. 2 yıl LG Türkiye garantili. Umarım doğru bir karar vermişimdir. İzlemesi mesafesi 3-3.5metre civarında olacağı için 4K'dan vazgeçtim. Önceki televizyonum LG49UB850 modeliydi 4k idi ancak arkadaşımın kendi evine aldığı 55EG910'u gördüğümde keşke full hd oled alsaydım demiştim. Bakalım nasıl bir deneyim sunacak bize bu televizyon :)

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanırsınız inşallah.Kesinlikle izlemeyi keyifli hale getiren bir tv.pişman olacağınızı sanmıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.