Şimdi Ara

Lg 55eg9a7v oled tv kullanicilari ve yorumlari (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
7
Favori
17.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saatlerce aynı oyunu oynuyorum yanma filan olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wntln

Webos 2,2 ye güncelledi tv kendini, 3,x sürümlere güncelleme almaz.

webos 2 için tepkilerin yavaş ve takılma olduğunu söylüyorlar. Ben de bu cihazı düşünüyorum fakat webos 2.0 kafamı kurcalıyor.
  • morgece M kullanıcısına yanıt
    uzun süreli 3,5 deneyimi yaşamadım, magazalarda gördüğüm kadarıyla baya hızlı, tv yi ilk aldığımda 2.0 da çok hızlı idi, zamanla takılmalar olmaya başladı, bazen 3-5 sn sürüyor renk ayarları-ses ayarları gibi pencereleri açmak, başka bir gün anında açıyor. Uygulamalar için de aynı durum geçerli. ama hız olarak bir android tv den bariz iyi, tizenden fark edilir derecede geride.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wntln

uzun süreli 3,5 deneyimi yaşamadım, magazalarda gördüğüm kadarıyla baya hızlı, tv yi ilk aldığımda 2.0 da çok hızlı idi, zamanla takılmalar olmaya başladı, bazen 3-5 sn sürüyor renk ayarları-ses ayarları gibi pencereleri açmak, başka bir gün anında açıyor. Uygulamalar için de aynı durum geçerli. ama hız olarak bir android tv den bariz iyi, tizenden fark edilir derecede geride.

anladım hocam teşekkürler. bu ara araştırıyorum çok kafa bulandırıcı. SJ800 modeline karar verdim şimdi de rgb rgbw panel mevzusu çıktı karşıma, 1000 fazla verip oled alayım dedim bu sefer webos ve düşük parlaklık sıkıntısı en son kızıp almaktan vazgeçicem heralde.

• LG 55 EG9A7V (oled )

LG 55 UJ651

Bu iki tv den birini almak istiyorum ( kullanım amacım PS4 Pro ve film seyretmek tv de izlenecek ) oled olan beni cezbediyor ama fhd olması ve az önce yazılan düşük parlaklık mevzusu acayip kafamı kurcalıyor tavsiyelerinizi verirseniz sevinirim. ( aralarında 1000 tl fiyat farkı mevcut )

Saygılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: perseus17

LG 55 EG9A7V (oled )

LG 55 UJ651

Bu iki tv den birini almak istiyorum ( kullanım amacım PS4 Pro ve film seyretmek tv de izlenecek ) oled olan beni cezbediyor ama fhd olması ve az önce yazılan düşük parlaklık mevzusu acayip kafamı kurcalıyor tavsiyelerinizi verirseniz sevinirim. ( aralarında 1000 tl fiyat farkı mevcut )

Saygılar

Merhaba.yaklaşık iki haftadır bu tvyi kullanan biri olarak naçizane fikirlerimi belirtmek isterim.

Öncelikle tvye oyun konsolu bağlamadım bunun için bir yorum da bulunamam ancak forumda biraz araştırırsanız bu konuda olumlu yorumları bulabilrsiniz.

Sinema ve futbol maçlarındaki yorumum ancak şu olabilir mükemmel.özellikle siyahlar ve kontrast baş döndürücü.netflix üzerinden ve Digitürk sinema kanallarından izlediğim filmlerden inanılmaz haz alıyorum.logo yanığı diye bir sorun asla sözkonusu değil.gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

• oyun konusunda da ben degineyim , kesinlikle sizi uzmez. iyi/ideal seviyede giris tepkime suresine sahip. keyif aliyorsunuz oyunlarda da.

netflix yayinlari baya iyi , heleki 1080p REMUX bluray izlerseniz daha da keyif verici.
  • perseus17 kullanıcısına yanıt
    Bu televizyonda dusuk parlaklikmi

Arkadaslar alin aldirin izleme mesafeniz 3 mt ve ustuyse 4k ya girmeyin gercekten fark yok

• Beyler ps4 pro ile nasıl bu tv almayı düşünüyorum ciddi

• Almadan git muhakkak bir teknoloji marketinde bak çünkü 1 metreden pikseller sayılıyor.

55 inch 1080p tv alınmaz, 55B7 alabilirsin.
  • 1 metreden oyun oynayacaksan 4k oled al, Ps4 Pro nun hakkını ver, netliğin berraklığın tadını çıkar, 3 metre ve ötesinden oturup oynayacak tv izleyeceksen, 4500tl ve altı fiyatlarda bu modeli tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Almadan git muhakkak bir teknoloji marketinde bak çünkü 1 metreden pikseller sayılıyor.

55 inch 1080p tv alınmaz, 55B7 alabilirsin.

İzledim ve Vatandaki tüm led lerden daha iyi hatta 4k led lerden daha iyi görüntü veriyordu. Ki ben 4k monitörü satıp 4k büyük tv almayı kafayı koymuşken Bu tv beni benden aldı . Tasarım yayın akışı Netlik muazzamdı.. Tv yi sadece ps4 pro için kullanıcam başka bişey takılmıycak..Salonda 60 inç lg 4k var

• ps4 pro ile kullanıyorum 1080p 60 fps varsa onu seçiyorum oyunlarda akıcılık daha önemli

• Bu tv mi yoksa 49mu8000 mi Arkadaşlar

• Fiyat olarak yakın olmalarından dolayı böyle bir ikilemde kaldığımızı düşünüyorum, 8 bit 50hz ve 49 inç led ile 55 inç 10 bit oled panel arasında her türlü oled tercih edilir.

• Merhabalar, lg 55eg9a7v ve sony xe 9005 modelleri arasında kaldım, bir yanda oledin daha güzel görüntü kalitesi(bana göre) ve fiyat avantajı, diğer tarafta 4 k içerik( çok fazla izleme şansı olmasada). Normal yayınlarda nasıl bir fark vardır tam bilmemekle rağmen size danışmak istedim. Tercihiniz ne olurdu ve neden acaba? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgrbtly

Merhabalar, lg 55eg9a7v ve sony xe 9005 modelleri arasında kaldım, bir yanda oledin daha güzel görüntü kalitesi(bana göre) ve fiyat avantajı, diğer tarafta 4 k içerik( çok fazla izleme şansı olmasada). Normal yayınlarda nasıl bir fark vardır tam bilmemekle rağmen size danışmak istedim. Tercihiniz ne olurdu ve neden acaba? teşekkürler

Merhaba.Oled kullanıcısı olarak kesinlikle bu tvyi tavsiye ederim.Özellikle film izlerken ve maç yayınlarında muazzam bir görüntü veriyor.4k takıntın yoksa düşünmeden al.ayrıca fiyatı vatan bilgisayarda 4.799 tl oldukça uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknmzyn

quote:

Orijinalden alıntı: tgrbtly

Merhabalar, lg 55eg9a7v ve sony xe 9005 modelleri arasında kaldım, bir yanda oledin daha güzel görüntü kalitesi(bana göre) ve fiyat avantajı, diğer tarafta 4 k içerik( çok fazla izleme şansı olmasada). Normal yayınlarda nasıl bir fark vardır tam bilmemekle rağmen size danışmak istedim. Tercihiniz ne olurdu ve neden acaba? teşekkürler

Merhaba.Oled kullanıcısı olarak kesinlikle bu tvyi tavsiye ederim.Özellikle film izlerken ve maç yayınlarında muazzam bir görüntü veriyor.4k takıntın yoksa düşünmeden al.ayrıca fiyatı vatan bilgisayarda 4.799 tl oldukça uygun.

teşekkürler cevabınız için. 4k takıntım yok görüntü karşılaştırınca da oldukça iyi gözüküyor oled zaten, normal yayınlarda görmedim sadece onlarda biraz sorun olur mu diye merak ediyorum, birde hdr olmaması ve oyun oynarsam sıkıntı olur mu tepki süreleri falan iyi mi diye merak ettim. Webos 2.0 ı kötüleyenleri de görünce düşüncelere daldım o yüzden:)

• Arkadaşlr merhab, 4549 liraya teknosadan alarak aranıza katıldım. Spotyfy ı göremedim acaba desteklemiyor mu?

• Hayırlı olsun arkadaşım.

Genel Spotify deneyimini iyileştirme çabamızdan dolayı uygulamamızı LG TV sistemlerinden 3 Temmuz 2017 tarihi itibariyle kaldırdık. Gelecekte bu sistemlerde Spotify'ın daha iyi bir sürümüne sahip olacağımızı umuyoruz. Daha fazla bilgi ve Spotify'ı TV'ne aktarmanın diğer yolları için şuna gözat.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.