Şimdi Ara

LG 50PK550 plazma tv yorumları..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar..Aynı tv yi kullananlar veya almak isteyenler bu başlık altında soru ve önerilerini paylaşırsa yararlı olacağını umuyorum.

1-2 ay araştırdıktan sonra LG 50PK550 tv yi almaya karar verdim ve 2 aydır kullanıyorum.ve genel olarakta memnunum.
    alalimbakalim.com dan kargoyla 1960 civarına gelmişti.
    bana göre avantajları :
    fiyat performans açısından iyi bir tv.
    Tasarımı çok güzel
    hd olmayan HDMI çıkışlı goldmaster bir uyduda görüntü kalitesi fena değil.( HD kanal deneyemedim )
    Bilgisayarda özellikle ekran kartınız full HD destekliyse mükemmel görüntü 1920 : 1080
    full HD oyunlarda mükemmel.
    ısınması biraz ısınıyor ama daha önce İNTUM 102 ekran LCD vardı o bundan daha fazla ısınıyordu.
    elektrik sarfiyatı fena değil (max 190 w) stand by de yok gibi..
    Görüntü doğal.

Dezavantajları:
    en ufak bir ışığı bile yansıtıyor.Yani eviniz sürekli güneş alıyorsa veya ışıklı bir ortamda kullanacaksanız bence bu tv size göre değil.Ben genelde akşam izlediğim için problem olmuyor.Ama koyu bir perdeylede sorunu çözebilirsiniz.
    Panel kasaya tam oturmuyor.Aslında problem değil ama insanın kafasına takılıyor

NOT : Eğer genelde uydudan tv izleyecekseniz full hd almanızın yararı yok hatta bazı görüşlere göre HD ready den daha kötü görüntüsü oluyor Full HD lerin.Bilgisayarda kullanmayacaksanız size HD Ready 50PJ350 yi tavsiye ediyorum..
    Yine aklıma bişey gelirse paylaşırım.
    (oh be vicdanım rahatladı. Hep ben bilgi sömürüyorum kimseye bir faydam yok diye vicdanım sızlıyordu )

Ayrıca bu tv nin ayarları en iyi nasıl yapılır bilenler paylaşırsa sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.