Şimdi Ara

LG 49UJ630V 2625 TL - Almalı mıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

LG 49UJ630V televizyonu Vatan bilgisayarda inceledim güzel gözüküyor. Ancak buradaki bilgili ve tecrübeli arkadaşların yorumu benim için çok önemli, belki benzer bir ücret karşılığında daha iyi bir deneyim sunacak TV sahibi olabilirim diye size danışmak istedim.

Belgesel- film - dizi amaçlı kullanılacak. Wifi ile netflix, youtube vb. uygulamalarını aktif kullanmak istiyorum.

Kumandası oldukça kötü duruyor böyle bir ürünün yanında, onu hiç yakıştıramadım LG ye.

Şu anda hepsiburada.com da bir satıcı da 2625 TL ye satılıyor. Bütçem max 3000 TL. Sizce almalı mıyım ?

• dün aynı tv yi gittigidiyordan 2629 tl ye aldım. gelmesini bekliyorum. gittigidiyorda word e 100 tl bonus olduğu için ordan aldım. lg49uj651v ile lg 49uj630v aynı ürün gibi. işlemce quad-4çekirdek, renk gamutu(grafik tasarım renk ayarı) 1600hız-1900hız tek fark bu üçü. 2017 ürünü, gerçek led diyor LG. bu seneye kadarki ürünleri çok tartışılmış ama bu ürün iyi gibi. bu paraya başka bi ürün yok. bence iyi...
  • Bende 49uj630v da karar kıldım ve gittigidiyor dan satın aldım, 2.523 TL ye geldi %4 gittigidiyor indirimi ile birlikte. Dün kargolandı bende sizin gibi beklemedeyim. Fiyatına göre güzel bir ürün, inşallah pişman olmayız.
  • https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=128168433

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.